Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Irlandzkie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #76
    Buteleczka 0,25l , cena 1.60zł - trochę drogo.
    Na polskie warunki taka ciekawostka.
    Smak, zapach i cała reszta oczywiście jak w butelce 0,5l.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #77
      A to ciekawe, to zwrotna butelka, czy nie? Przyznam że w Polsce takich jeszcze nie widziałem.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #78
        Piwofil napisał(a)
        jest słodsze niż typowy pils, ale to właśnie cecha piw ciemnych
        Ciemnych mocnych, uściślijmy.

        Aktualizacja: piłem miesiąc temu i smakowało mi bardziej, chociaż nadal uważam, że nie jest odpowiednio zharmonizowane. No i przede wszystkim już nie wydało mi się takim ulepkiem, ale piłem u Zythuma, a jego lodówka to szatan chłodzenia - kto był, ten wie.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #79
          Piwofil napisał(a)
          A to ciekawe, to zwrotna butelka, czy nie? Przyznam że w Polsce takich jeszcze nie widziałem.
          Nie podlega zwrotowi.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #80
            Piwofil napisał
            jest słodsze niż typowy pils, ale to właśnie cecha piw ciemnych

            żąleną napisał
            Ciemnych mocnych, uściślijmy.
            Taaa... Powiedział mądrala, po czym otworzył słodkiego ciemnego Neuzellera o voltażu 3,9%...

            Comment

            • Gollum
              Gość
              • 09-2002
              • 307

              #81
              Całkiem przyzwoite piwo. Rzeczywiście jest cokolwiek za słodkie, ale nie na tyle, by się go nie dało pić. Gdyby nie ta nadmierna słodysz byłaby piątka jak nic. A tak to tylko 3,8.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #82
                Bardzo mi wchodzi,a mojej Kobiecie jeszcze bardziej.Oby nie zniknęło z rynku!


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • m_a_c_i_a_c_h
                  Junior
                  • 02-2003
                  • 5

                  #83
                  Niesamowite - na pewno nie tego sie spodziewałem - ale to dobrze. Totalne zaskoczenie. Jest to najbardziej delikatny smak piwa jaki kiedykolwiek goscil na moim podniebieniu. Wlasnie, przy przelykaniu zostaje na podniebieniu przez momencik wywolujac wrazenie bardzo przyjemnego chlodu i slodkosci - po prstu aksamita na podniebieniu. Zero goryczki - ja nawet nie wiem czy mozna to nazwac piwem, bo odbiega od jakichkolwiek standardow. Spokojnie mogloby ujsc za napoj piwny, ale hehe no 6,5% i 14% ekstraktu robia swoje. Kompletenie nie czuc jego mocy do czasu gdy zaczyna lupac w glowe . Nie wiem ile gazu ma piwo robione domowa robota - ale to wyglada jakby wlasnie cale babelki byly 100% naturalne. Czyli krotko mowiac jest ich bardzo malutko. Dlatego tez pianki nie ma wcale - no, opada momentalnie. Kolor jest przesliczny - taki karmelowy ale strasznie ciemny, choc nie taki jak w porterach. Butelka jak butelka, etykieta taka sobie - ujdzie.
                  Aha - ni da sie wypic moim zdaniem wiecej niz 2 butelki, bo piwko jest slodziutkie i spija sie je bardzo powolutku.
                  No i cena - 1,99zl.
                  Porterek 2,50 - Krajan znow u mnie zaplusowal i to bardzo.

                  Moja ocena: [4.65]

                  Comment

                  • Krotoszyniak
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 516

                    #84
                    Chcialbym to piwo dodac do mojej database ale jako ze nie ialem szansy sprobowac nie wiem dokladnie jakiego gatunku to piwo jest . Zgaduje ze jest to ciemny lager a nie ale . Wiecz czy to , Dunkel ,Schwarzbier lub Zwickel/Keller/Landbier ja zgadywal bym na Lanbeera czyli ciemnego lagerka z typowym niskim gazowaniem , a moze to Stout , wysokie w alku , ciemne i slodowe ... ?
                    Admin z Ratebeera
                    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      #85
                      widzę że kolega ma podobne problemy co i ja ostatnio...
                      Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Czapayew
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1966

                        #86
                        Od czasu śp. DUBLINA nie piłem tak dobrego ciemnego polskiego piwa.

                        do nabycia: Tychy (m.in.) sklepy PROMIL ul.Harcerska i Al. Niepodleglości
                        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                        www.zamkoszlaki.com
                        www.piwnekapsle.net

                        Comment

                        • Krotoszyniak
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 516

                          #87
                          No mam , pewnie jak bym mial szanse sprobowac to by wyjasnilo kilka pytan ... Wezme ze soba kilka do Kanady i dam sprobowac szanownym kolegom co sie znaja na tym temacie lepiej odemnie .
                          Admin z Ratebeera
                          Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                          Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                          Comment

                          • grzech
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 4592

                            #88
                            Szanowny Krotoszyniaku, wg mojej subiektywnej opinii zaklasyfikowałbym ono piwo do ciemnych koźlaków (dunkles bock).

                            p.s. Nie podawj tego piwa kolegom wywodzącym się z Irlandii.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              #89
                              nie no, Grzechu! - Kolega przecież spokojnie może to uczynić, byle by zdjął etykiety...
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Krotoszyniak
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 516

                                #90
                                Moi znaojomi sa pod wrazeniem jesli chodzi o wiekszosc polskich piw ... Zywiec Porter (ajwyzej oceniony baltycki poter nas wiecie ) , no i Okocim Mocne za to ze mocny lager moze dobrze smakowac ... o Okocimiu Porterku mowilize troche zaslodki .... Oni bardziej zwracaja na wyglad samego piwa a posmiac troche sie z etykietki tez fajnie .
                                Admin z Ratebeera
                                Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                                Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎