Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Okocim mocne dubeltowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marqqq
    Senior
    • 12-2014
    • 660

    #16
    Wypiłem właśnie dość spokojnie wersję LPL 01 i 02 tego piwa. Teraz piję 03 i aż mi się ciężko zrobiło.
    Brrr.

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, klarowne. [5]
      Piana: Niezbyt obfita, średnio i drobnopęcherzykowa, dość szybko zredukowała się do niewielkiej ilości. [3.5]
      Zapach: Mało intensywny, choć piwo miało temperaturę prawie pokojową. Lekki powiew słodu, karmelu i nuta alkoholowa. Na szczęście brak jakiś nieprzyjemnych aromatów. [3]
      Smak: W smaku nieco słodowości i wyczuwalna, alkoholowa goryczka. Nie odrzuca, jednak niewiele dzieje się w tym piwie. [3]
      Wysycenie: Średnie, może być. [5]
      Opakowanie: Graficzne puszka prezentuje się w miarę przyzwoicie. Śmieszą mnie tylko wydumane opisy, które sugerują, że mamy do czynienia z jakimś wybitnym trunkiem. [3.5]
      Uwagi: Jeżeli komuś nie przeszkadza wyczuwalny alko, to można wypić. Piwo bez odrzucających wad, jednak niewiele się w nim dzieje.

      Moja ocena: [3.275]
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        #18
        Filmik jakiś tam. I na koniec hasło: Okocim - Mocne w gębie.
        Kurtyna opada
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #19
          Wersja alternatywna:
          Nie!bo w gębie...

          (cholera, polska język trudna język)
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6134

            #20
            Latka lecą...

            Ekstrakt 13.5*, alko 6.5%, IBU 21.

            Piana - na dłużej pełna warstewka.
            Lacing - trochę było.
            Gaz - średni.
            Barwa - jasne złoto.
            Aromat - zbożowość i lekka owocowość.
            Smak - gorzkawe i lekko słodkawe, lekka owocowość, tępawa ryżowość, lekka goryczka.

            Oczywiście bez szału...

            Attached Files

            Comment

            • marqqq
              Senior
              • 12-2014
              • 660

              #21
              Moje ma kolor jasny bursztyn, piana zniknęła bardzo szybko. Aromat jakiś taki dziwny warzywny.
              Smak faktycznie jakiś słodko gorzki. Raczej kiepski, nie zachęca do wypicia kolejnego, albo częstszego spożywania.

              03.04.24 CJ, a więc więcej cukru niż jęczmienia dodali zamiast słodu, w celu dziadoskich oszczędności. Szkoda czasu.

              ​​​​​​Z Koncernów to CO ma chyba najwięcej takich bezjajecznych piw.
              Last edited by marqqq; 20-11-2023, 13:45.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎