Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Manufaktura Pilstolet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    #31
    A jednak nie był to jednorazowy wybryk, gdzieniegdzie pojawia się wypust z datą do grudnia. Jeszcze tej warki nie próbowałem.
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #32
      Zakupiłem wczoraj, ale już butle wywaliłem, więc nie wiem jaka była data. Piwo przeciętne. Goryczka mocna, jak na takie piwo, mecząca (w typie magnum). Dodatkowo posmaki Jabłonowa, choć lżejsze niż w innych piwach. Raczej nie wrócę. Są ciekawsze, choć niekoniecznie tańsze.

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #33
        Za tę cenę jestem gotów przymknąć oko na parę mankamentów.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • Lhunbleidd
          Senior
          • 06-2014
          • 196

          #34
          Wczoraj wypiłem, mam wrażenie, że jest mniej rześkie (taki nie pilsowy, karmelkowy się zrobił). Ale wciąż bardzo dobre, nie ma większych wad a goryczka konkret. Ja tam będę wracał, w wakacje nawet często.

          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            #35
            Warka do grudnia, nadal całkiem całkiem. Jak świeże to z przyjemnością.
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • LubieStrongi
              Senior
              • 02-2016
              • 195

              #36
              Kolor: ciemno-złocisty, klarowne [4.5]
              Piana: drobna, zwarta, kremowa, do końca była na piwie w postaci ok 2 cm kożuszka [4]
              Zapach: Słodowy, metaliczny[3.0]
              Smak: Pełne i treściwe, goryczka dość dobrze wyczuwalna, niestety zbyt pestkowa, koniec łyka słodowe akcenty. [4]
              Wysycenie: Duże i wystarczające na upał. [4.5]
              Opakowanie: zielona etykieta, całkiem nowoczesna, firmowy kapsel browaru [4.5]
              Uwagi: .

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #37
                Nie wyrywa z butów, ale po 12 godzinach pracy, sprawił mi miłą niespodziankę, ten wyrób z Jabłonowa. Goryczka nawet jest . Warka do 15.10.18
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎