Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Sambor

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seler_naciowy
    Gość
    • 10-2004
    • 2

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: za barzdo mi nie zależy na kolorze, jasny [4.5]
    Piana: taka sobie [4]
    Zapach: cudowny, szczególnie zaraz po otwarciu. świeży chmielowy [5]
    Smak: świży, lekki, pyszne [5]
    Wysycenie: wysokie [5]
    Opakowanie: butelka bezzwrotna, zielona dodaje świeżości [5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.875]

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seler_naciowy
      wydaje mi się, ze smabor brok to ostatnio najlepszy pils na rynku. chociaż jestem ze Sz-na to przyznaję, że Bosman nie umywa się do Broka Sambora. Najlepszy jest moment po otwarciu butelki. Czuć wtedy świezy zapach chmielu. Niestety ostatnio zniknął ze Szczecińskich sklepów.
      Niestety masz rację,ja też nad tym ubolewam


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • marcin_l
        Senior
        • 10-2001
        • 145

        Co sie stało z Brokiem?

        Przez długi czas można było kupić Sambora w większości hipermarketów po niezłej cenie, z czego bardzo często korzystałem. Niestety kilka tygodni temu piwo to zniknęło z wszystkich znanych mi sklepów. Ktoś wie co się stało??
        Piwo naprawdę dobre, a tu taka przykra niespodzianka.....
        www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

        Comment

        • supersklep
          PiwBiz
          • 01-2005
          • 982

          Pewnie ma to związek z kupnem browaru przez Faxe


          Comment

          • calvus
            Junior
            • 05-2005
            • 18

            Wszyscy co tesknia za Samborem: od 12 lipca na promocji w Leclercu za 1.79zl

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              U mnie w rodzinnym Jaworze do niedawna był dostępny z beczki, a teraz póki co nie ma i na razie nie będzie.... Musze pogadać z włascicielem co i jak. A dobre było piwko dobre....
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • Moniczka_brokers
                Junior
                • 08-2005
                • 1

                Brok Sambor - smak genialny, pianka rzeczywiście opada dość szybko. Nie znam się za bardzo na piwach, ale to bardzo przypadło mi do gustu. Da się je pić, w przeciwieństwie do niektórych. Butelki też niczego sobie Pozdrawiam wszystkich BROKersów

                Comment

                • Stszepan
                  Junior
                  • 08-2005
                  • 2

                  również uważam że Brok Sambor jest genialnym piwkiem , nie jest zbyt gorzkie a zarazem nie jest słodkie i to w nim cenie Uwielbiam to piwo od pierwszego łyka ach ach... Pozrowionka dla BROKersów z Łazów

                  Comment

                  • marcin_l
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 145

                    Jak dla mnie Brok był/może jest dalej ale nie do dostania/ całkiem niezłym piwem (w przeciwieństwie do Tyskie Gronie)
                    Niepokoi mnie jednak wysyp komentarzy od ludzi bez żadnego dorobku na forum borwar.biz.
                    www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcin_l
                      Jak dla mnie Brok był/może jest dalej ale nie do dostania/ całkiem niezłym piwem (w przeciwieństwie do Tyskie Gronie)
                      Niepokoi mnie jednak wysyp komentarzy od ludzi bez żadnego dorobku na forum borwar.biz.
                      Każdy przecież musi jakoś zacząć i rozwijać swój "dorobek"

                      Comment

                      • marcin_l
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 145

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                        Każdy przecież musi jakoś zacząć i rozwijać swój "dorobek"
                        Tak -tylko te komentarze są zazwyczaj bardzo pozytywne. Zobacz opisy dla "Tyskie Gronie".
                        www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          Tak długo jak to są same komentarze, a nie zupełnie niemerytoryczne "oceny", nie mam nic przeciwko.

                          Comment

                          • jarex
                            Junior
                            • 06-2003
                            • 27

                            Od kiedy sprzedali ten browar Duńczykom (..chyba..)boje się czy mojego kochanego sambora nie ujednolicą na wzór tych wszystkich "heńków" i innych takich.. dla mnie jest to piwo mogące byc wzorcem piwa klasy premium i spokojnie leżeć sobie pod Paryżem jak wzorzec "1 metra"... jest orzeźwiające, goryczka i zapach to ideał...cena tez atrakcyjna ..2,10 zł za butle to niewiele...no i te wspomnienia z konsumcji Sambora podczas wakacyjnych wojaży,: dla mnie prawie ideał..dlaczego prawie? bo mogli by go rozlewać w O,66 l...

                            Comment

                            • Stszepan
                              Junior
                              • 08-2005
                              • 2

                              dobre dobre... mogliby rozlewać go do większych butelek, aczkolwiek ciesze sie ze są takie jakie są.Od niedawna wiem ze tego piwa można się napić nie tylko w nadmorskich kurortach czy też w okolicach Jędrzejowa, ale także u nas w Zagłębiu<lol> cieszy mnie to ogromnie( tylko móglby być dostępnych w większej ilości sklepów).BROKersi uratowani!!

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                Piłem ostatnio werję eksportową z butelki i muszę przyznać, że nadal bardzo mi smakuje. Charakterystyczny posmak, no i piękna piana.... mniam!!
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎