Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Faktoria] Attila

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zodiak, [Faktoria] Attila

    Piwo gotowe do oceny
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Chyba jasny bursztyn, dość klarowne. [4]
    Piana: Niezbyt wysoka, średnio trwała, jasnokremowa, drobne pęcherzyki, ładnie zdobi szkło [4]
    Zapach: Owocowo i winnie, rodzynki, winogrona, wiśnie, pomarańcza, coś z brettów(chyba sianko). Średnio intensywny, przyjemny. [4.5]
    Smak: Złożona owocowość(m.in. wiśnia, pomarańcza, częściowo bakalie), lekko winne(wyraźniej w posmaku), mniej fenolowe(przyprawowe), kwaskowe, minimalnie cierpkie, goryczka niewysoka, średnia pełnia, słodkawe, ale ta słodycz nie zwraca na siebie uwagi, alkoholu zupełnie nie czuć(w smaku, bo w łeb nieźle uderza). [4.5]
    Wysycenie: Średnie, może lekko wyżej - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Graficznie może być, choć Bicz Boży wyszedł tu mało majestatycznie, komplet informacji z dokładnym składem. [4]
    Uwagi: Bardzo smaczne, ciekawe i złożone piwo. Trochę szkoda że spasteryzowane, bo brałbym ile się da, a tak wezmę tylko kilka butelek. Warka do 01.02.2019.
    Polecam.

    Moja ocena: [4.4]
    Last edited by rafalek21; 07-12-2017, 02:53.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Nasycony złoty. Śladowo zamglony. [4]
      Piana: Białokremowa, drobna, średniowysoka, trwała. [3.5]
      Zapach: Karmel, nuty winne i rodzynkowe. [3.5]
      Smak: Posmak wina i rodzynek, zza nich wyłażą procenty. [3.5]
      Wysycenie: Zaskakująco wysokie, jak na tak poważne parametry. [3.5]
      Opakowanie: Rodzynkowoczerwona eta, na niej wódz. Do tego jakieś historyczne wypociny. Sens dla mnie ukryty... . [4]
      Uwagi: Gdyby nie ten "uszlachetniający" opis, zastanawiałbym się, czy to nie któryś z oldskulowych, zwalających z nóg wypustów Jabłonowa.

      Moja ocena: [3.55]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎