Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Staropolskie Dobre

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #31
    Takie sobie, piana była została obrączka, zapach jakiś owocowo-chmielowy, smak płytki, wodnisty, metaliczny, słodkawy.

    słaba trójka
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Scriptus
      Senior
      • 04-2006
      • 189

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo jasny słomkowy kolor, choć jest to lekkie piwo, kolor jest aż za jasny [3]
      Piana: Pianka zupełnie dobra, biała, trwała, choć gruboziarnista, ciekawe, czego tam dodali :P [4.5]
      Zapach: Bardzo słabo wyczuwalny chmielowy zapach [4]
      Smak: lekko słodkawy z agresywną jakby chemiczną goryczką, pozostająca długo w ustach [3]
      Wysycenie: Nasycenie w porządku, bez zastrzeżeń [5]
      Opakowanie: ładna puszeczka, projekt wypracowany, zwraca uwagę. Brak informacji o słodzie [4.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.675]
      Nic lepszego od Brackiego :)

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #33
        miły zapach, ale smakowo to piwo zawodzi. jest słodkawe, bez wyrazu - według mnie. liczyłem, że dopiszę do swojego menu fajnego słabiaka, a tu porażka, na szczęście nieokupiona poważną stratą finansową. inna rzecz, że wypiłem do końca, więc tak najgorzej nie było...
        veni, emi, bibi

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo jasny bursztyn. Mętne, widoczne większe i mniejsze pływające "farfocle". [4.5]
          Piana: Utworzyła bardzo ładną czapę. Długo opadała do kożuszka. [3.5]
          Zapach: Ciężko było wyczuć coś poza "metalicznym" zapachem. [1.5]
          Smak: Od razu wyczuwalny lekki metaliczny posmak. Goryczka jest, ale bardzo dziwna, taka sztuczna. W tle coś słodowego znajdziemy, nutka słodkości. Wyraźnie odstaje od typowo chmielowo-słodowych lagerów. [2.5]
          Wysycenie: Wysokie. [5]
          Opakowanie: Na kontrze zawartość alkoholu 4,5% zamiast 4%. [3]
          Uwagi: 0,5l butelka za 1,75 zł. W kategorii cena/jakość 4,5/5 punktów. Piwo "specyficzne" w gronie lagerów. Tak samo, jak "specyficzne" są Pilsweisery z Grybowa. Polubisz, albo nie.

          Moja ocena: [2.5]
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎