Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Zlaty Hrad

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • asnuf
    Junior
    • 09-2009
    • 1

    #46
    wczoraj przetestowalem to piwo, wielokrotnie aby nie popelnic bledu
    cena spoko, tragedi nie ma, ale to nie jest prawdziwe piwo - nie ma takiej mozliwosci - ono jest slodkie i zupelnie bez goryczki, nie czuje chmielu, mam nieodparte wrazenie ze dowalili tam jakiegos soku czy syropu - skads ta slodkosc musi sie brac

    duzo bym go nie wypil
    polecam Paniom

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładny jasno złoty, odpowiedni dla tego piwa. [4.5]
      Piana: Jasno szarawa, gruboziarnista przez co nietrwała i trudna do uzyskania przy nalewaniu. Opada po minucie nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. [2]
      Zapach: Słabo wyczuwalny, chmielowo słodowy, przyjemny. [3]
      Smak: Spodziewałem się dużo gorszego smaku, a jednak piwo mnie pozytywnie zaskoczyło. Może nie jest to rewelacyjne piwo ale z pewnością poprawne. Dobrze zbalansowane proporcje pomiędzy chmielem i słodem oraz średnia pełność smaku sprawiają, że piwa tego można wypić więcej podczas jednego posiedzenia. Po przełknięciu na języku wyczuwalny jest lekko słodkawy posmak, który przykrywa goryczkę, która przez to jest praktycznie nie wyczuwalna. [4]
      Wysycenie: Jak dla mnie trochę za niskie ale dziki temu piwo to jest pełniejsze w smaku. [3.5]
      Opakowanie: Ciężko coś napisać o opakowaniu bo nie wzbudza ono żadnych emocji. Po prostu przeciętne - ani ładne, ani brzydkie. [2.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.375]
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolor: Ładny jasno złoty, odpowiedni dla tego piwa. [4.5]
        Piana: Jasno szarawa, gruboziarnista przez co nietrwała i trudna do uzyskania przy nalewaniu. Opada po minucie nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. [2]
        Zapach: Słabo wyczuwalny, chmielowo słodowy, przyjemny. [3]
        Smak: Spodziewałem się dużo gorszego smaku, a jednak piwo mnie pozytywnie zaskoczyło. Może nie jest to rewelacyjne piwo ale z pewnością poprawne. Dobrze zbalansowane proporcje pomiędzy chmielem i słodem oraz średnia pełność smaku sprawiają, że piwa tego można wypić więcej podczas jednego posiedzenia. Po przełknięciu na języku wyczuwalny jest lekko słodkawy posmak, który przykrywa goryczkę, która przez to jest praktycznie nie wyczuwalna. [4]
        Wysycenie: Jak dla mnie trochę za niskie ale dziki temu piwo to jest pełniejsze w smaku. [3.5]
        Opakowanie: Ciężko coś napisać o opakowaniu bo nie wzbudza ono żadnych emocji. Po prostu przeciętne - ani ładne, ani brzydkie. [2.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.375]


        Dodam, że jest to pierwsze piwo jakie wypiłem w swoim życiu. A było to ponad 10 lat temu i wtedy jakoś nie za bardzo mi zasmakowało (jak to pierwsze piwo ) Teraz efekt jest dużo lepszy i moim zdaniem jest to jedno z lepszych piw z browaru VanPur.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Krzaken
          Junior
          • 03-2011
          • 5

          #49
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ach, kolor iście wdziękiem dech zapiera! [5]
          Piana: Piana zaś licha i niegodna siadać na tak cudny trunek. Dlategóż wycofuje się więc rychle i w try miga spaja się z cieczą zostawiając po sobie jeno wspomnienie przypominające ślinę na powierzchni Piwa. [2]
          Zapach: Zapach ładny.Początkowo silnie kojarzący się z zielem jakowymś, po minutach dwóch jednak staje się miłym i zachęcającym do konsumpcji. [3.5]
          Smak: W piwie nie czuć nutki szmaty, ni alkohol nie przebija przezeń. Ładny i przyjemny, choć ciut zbyt słodkim mnie się jawi. [4]
          Wysycenie: Gazu w tym piwie jak dziewic w gimnazjach - początkowo nawet sporo, lecz w zastraszającym tempie zostaje pozór jeno. Acz jak wiadomo, nie wszystkim to przeszkadza. [1.5]
          Opakowanie: Puszka przyzwoita. Na ascetę się nie nadająca, ani na salony jej nie wypada. W ręku dzierżyć nie wstyd. [2.5]
          Uwagi: Przyciąga skutecznie hasłem: "Grieh ma ten, kto neochutna dobre pivo!"
          Amen!

          Moja ocena: [3.475]

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23806

            #50
            Bardzo proszę wtrącać między wiersze coś konkretniejszego w swych opisach, (zatrzymałem się na kolorze i nie wiem jaki "un")
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #51
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złocisty, ładny. Klarowny. [4.5]
              Piana: Słabizna, szybko zniknęła bez śladu. [1.5]
              Zapach: Słodki, mdlący, małointensywny. Mnie nie przekonuje i nie zachęca. [2.5]
              Smak: Słodki, bez krzty chmielu, wyczuwa się alkohol, mimo że nie ma go dużo. Lekko cierpkie na końcu. Nieprzyjemna goryczka. [2.5]
              Wysycenie: Na początku zbyt duże, siada na żołądek, pod koniec zaś zaczyna go nieco brakować i piwo robi się mdłe. [3]
              Opakowanie: Biała żelazna pucha z powymyślanymi medalami i ciekawymi, acz małowiarygodnymi historiami. Malo informacji o piwie, ale za to w wielu ciekawych językach. [3]
              Uwagi: Nie podeszło mi to piwo. Piłem je bezpośrednio po Goldbraynerze Premium i wypadło gorzej. Raczej nie będę się kwapił do powrotu.

              Moja ocena: [2.55]
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                #52
                foto:
                Attached Files
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • dipeone
                  Senior
                  • 05-2010
                  • 741

                  #53
                  I wersja butelkowa:
                  Attached Files

                  Comment

                  • chris1985
                    Senior
                    • 07-2011
                    • 227

                    #54
                    Piwo ogolnie da sie wypic i nie jest zbyt drogie, tylko gdyby zapytał jaki to piwo ma smak ?? No własnie jaki ?? No cóż to piwo ma smak wody gazowanej z lekką goryczką. Lepiej sobie walnąc Stronga, przynajmniej ma jakis smak.
                    Tylko moje piwo mnie rozumie...

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎