Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Bawar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thrashcan
    Senior
    • 10-2005
    • 126

    #16
    Cholera jasna, jakbym wcześniej przeczytał o tym "piwie", w zyciu nie wydałbym na to złotówki... A tak niczego nieświadom odwiedziłem Agę i zachęcony ceną kupiłem...

    Comment

    • Viktor
      Senior
      • 04-2002
      • 617

      #17
      Krajan, Bawar

      Zapach chmielowy, lekko kwaskowe, kolor jasnozłoty z mgiełką, piana gruboziarnista - zbyt szybko znika, gazowanie małe, goryczka jakby sztuczna. Przy tak małym ekstrakcie (8,5) piwo jest wodniste ( poniżej 10,5 to dla mnie wyrób piwopodobny).
      Myślę , że na gorące dni i przy braku innych napojów może być wypite nawet z satysfakcją. Kapsel pusty, etykieta do kolekcji - generalnie dla mnie to piwo do zapomnienia.

      Comment

      • lukex
        Senior
        • 12-2005
        • 262

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: na tak słabe piwo kolor odpowiedni [5]
        Piana: w miare gęsta piana [4]
        Zapach: własciwy ,dla takiego rodzaju piwa,dosyc mocno chmielowy [4]
        Smak: dałem 3,5 ale to i tak dobrze jak na polskie piwo,załaszcza tak lekkie,nie smakuje juz tak dobrze jak pachnie ale wyczuwa się goryczke,ale nie za dużą-leciutki lagerek [3.5]
        Wysycenie: odpowiednie także,dobrze nasycone,ale mogło by byc ciut większe [4.5]
        Opakowanie: świetna etykieta(0,5)litra-a przy 0,3 ładna butelka [5]
        Uwagi: po nakielskim jasnym drugi i myśle ostatni dobry produkt z tego browaru, na pewno jest to piwo objęte niszową czescia rynku piwnego,szkoda że nie jest tańsze-bo swietnie gasi pragnienie i nie uderza do głowy-tylko 3,6 proc zatem bardzo udany produkt

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: jaśniutki, bardzo jaśniutki żółtawy [3]
          Piana: biała, nie wiele jej i szybko opada, ale delikatny dywanik pozostaje, a na ściankach tworzą się sympatyczne krzaczki [3.5]
          Zapach: chmielowy i tylko chmielowy, ale nawet dość intensywny [3]
          Smak: wodniste, ale orzeźwiające, a tego od pilsa oczekuję, no i całkiem przyzwoita goryczka [4]
          Wysycenie: na początku odpowiednie, ale dość szybko staje się za małe [4]
          Opakowanie: do arcydzieł to nie należy, ale jest estetyczne i zawiera wszystkie dane, gdyby tak jeszcze firmowy kapsel... [4]
          Uwagi: do piw o tak niskim ekstrakcie podchodzę z raczej umiarkowanym entuzjazmem (krótko mówiąc jest do nich sceptycznie nastawiony), ale tu całkiem miłe zaskoczenie; nie jest to arcydzieło, ale wypić sie da i przyjemność przy tym odczuwałem

          Moja ocena: [3.55]
          Poszukuję

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            #20
            Smakuje mniej więcej jak bezalkoholowe - i to chyba wystarczy za opis.

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #21
              Znowu miałem bliski i bezpośredni kontakt z tym piwem.
              Cienkie, wodniste, bez wyrazu i smaku.
              Może ktoś to lubi.
              Ja nie.

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Kolor odpowiedni, jasny, słomkowy. [4]
                Piana: Piana biała, dość luźna, średniej wysokości. Dość szybko opada do pełnego, ale bardzo trwałego nalotu. Delikatnie oblepia szkło. [4]
                Zapach: Zapach głównie słodowy, ale jego jakość na średnim poziomie. Z czasem staje się milszy dla nosa. [3]
                Smak: Niestety, ale lekkie piwo także powinno mieć odpowiedni smak. W tym piwie głównie wyczuwam kwaskowatą gorycz(kę). Plus za ciekawy, słodowy posmak.
                W sumie gdyby nie ta gorycz piwo mogłoby być całkiem smaczne [2.5]
                Wysycenie: Nasycenie odpowiednie [4.5]
                Opakowanie: Butelka 0,33dm3 SII.
                Kapsel złoty
                Etykieta z innej epoki, ale mi się nawet podoba.
                Podany ekstrakt.podoba [4]
                Uwagi: Szkoda, że smak nie jest najlepszy. Mogłoby być dobre, lekkie piwo na jakie wciąż czekam W wykonaniu polskim.

                Moja ocena: [3.075]
                Last edited by JAckson; 28-07-2007, 18:28.
                MM961
                4:-)

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎