Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stodoła, Libuskie "Myntne"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stodoła, Libuskie "Myntne"

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4325

    #2
    Piana gęsta, średnio obfita, średniopęcherzykowa. W zapachu głównie goździki plus mineralność, banan niekoniecznie.
    W smaku trochę przeszkadza nuta kwaskowa, ale zrównoważona wysoką jak na pszeniczniaka goryczką. Piwu brakuje nieco łagodności, charakterystycznej dla stylu.
    Co dziwne, w składzie chmiel Lubelski, a ja mam wrażenie jakby to była Marynka.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemno-żółte, mętnawe [4.5]
      Piana: biała, drobna, dość zwarta, do końca utrzymuje się na piwie [3.5]
      Zapach: lekki, miły, słodowo-zbożowy [3.5]
      Smak: dość pełne i w miarę treściwe, goryczka leciutka, dominuje posmak chlebkowy, trochę banana, odrobina cytrusa, bardzo dobry finisz zbożowo-słodowy [4.5]
      Wysycenie: troszkę za duże [4.5]
      Opakowanie: fajna etykieta, czarny firmowy kapsel [4.5]
      Uwagi: Smaczna pszenica wypita z przyjemnością

      Moja ocena: [4.05]
      Attached Files
      Last edited by becik; 01-05-2020, 20:16.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎