Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pinta, Król Lata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Pinta, Król Lata

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #2
    Najnowsza warka, chmiel Citra, ale zamiast Strissecośtamcośtam poczciwy Lubelski, ekstrakt też większy (12). Piana mniejsza, aromat pszeniczno-cytrusowy, pomarańcza, mango, nuta górna wybitnie cytrusowa, orzeźwiająca, nadal lekka, ale słodka. Nuta dolna ładnie wkomponowany Lubelski. W smaku chmielenie bardziej do przodu, psuje trochę odbiór, goryczka za wysoka, mało pszenicy, finisz pomarańczowo-kolendrowy-goryczka pomarańczy, mydlany charakter kolendry. Pijalność obniżona-pije się dłużej i na dłuższą metę jest troszkę męczące. Nie wiem co chcieli poprawiać w stosunku do warki pierwotnej, ale tamta była doskonała, a ta jest taka sobie.
    Last edited by Petitpierre; 20-06-2020, 08:15.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • LESNICZYy
      Senior
      • 01-2018
      • 950

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Mętny żółty . [4.5]
      Piana: Różnej wielkości oczka , średnio trwała i do tego słaby lacing . [3]
      Zapach: Cytrusy i pszenica . [4]
      Smak: Dominuje goryczka średniej mocy i do tego dość męska . Pomarańcza , kolendra , lekki kwasek , orzeźwiające i dobre na upały . [4]
      Wysycenie: Góra średnie . [4]
      Opakowanie: Dość ładne , pełny skład i firmowy kapsel . [4.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Do usunięcia , Windows mi coś szaleje .
        Last edited by LESNICZYy; 09-07-2020, 17:16.

        Comment

        • yavo
          • 03-2009
          • 909

          #5
          Cholerka, nie czuję kolendry, a jestem wyczulony nań, już bardziej czuję owies. Mi nie pasuje, żona skacze z radości, bo lekkie , przy czym to dwunastka, ale faktycznie lekkie. Ale to żadna zaleta. Dobrze, idę otwierać kolejne .

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            #6
            W nowej szacie-brzydkiej, co trzeba przyznać, podana jest tylko Citra i skórka pomarańczy. Aromat cytrusowy, mało pszeniczny, za to dużo owoców, na pewno mango, pomarańcza. W nucie dolnej rześka Citra. Aromat nieskomplikowany, a dobrze skomponowany. W smaku bardzo gładkie, goryczka cofnięta na finisz, dużo pomarańczy, kolendry i pszenicy. W porównaniu z tym ostatnim pije się bardzo przyjemnie, nie jest męczące, bardzo przypomina pierwsze warki. Tak trzymać, bo to piwo festiwalowe przecież.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎