Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krasnal45
    Senior
    • 02-2008
    • 421

    Ktoś napisał "wali bimbrem" i zgadzam sie z tym w 100%...zapach słodki, smak słodki, sorki nie chce zniechęcać nikogo, podobno są tacy którzy lubią słodycz w piwie ja niestety nie, zmęczyłem wypiłem, ale pierwszy i ostatni raz....a że trochę bardziej "kopie"?...chyba nie o to chodzi....

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      Słodycz??!! Ostatnio miałem nieprzyjemność spróbować po kliku latach tego "specjału" poczęstowany w pubie. Toć to jakby ktoś w 0;5 l napoju piwopodobnego rozbełtał kilo cukru! Ohyda!

      Comment

      • Heliogabal
        Junior
        • 02-2008
        • 11

        masakra... coś się chyba złego stało z tym piwem - kiedyś od czasu do czasu pijałem, fakt że słodkawe i w ogóle szału nie robiło, ale kupiłem dzisiaj po dłuższej przerwie i ledwo zmogłem - jakieś sztuczne w smaku, wali spirytem czy bimbrem a miejsce dość wyraźnej słodyczki zajął jakiś paskudny ni to gorzki ni to słodki posmak. Obrzydliwe

        Comment

        • granat862
          Senior
          • 12-2004
          • 945

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Heliogabal Wyświetlenie odpowiedzi
          masakra... coś się chyba złego stało z tym piwem - kiedyś od czasu do czasu pijałem, fakt że słodkawe i w ogóle szału nie robiło, ale kupiłem dzisiaj po dłuższej przerwie i ledwo zmogłem - jakieś sztuczne w smaku, wali spirytem czy bimbrem a miejsce dość wyraźnej słodyczki zajął jakiś paskudny ni to gorzki ni to słodki posmak. Obrzydliwe
          Nic złego z tym piwem się nie stało, tylko poznałeś się w końcu na nim
          Poszukaj innego, lepszego piwa.
          Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Kurcze, ja jeszce nie mam tej ostatniej etykiety Stronga, a wypadałoby ją w końcu zdobyć. Zawsze jak widzę go w sklepie to zastanawiam się nad kupnem, ale ta bariera smaku i jakiś 3 zł jest zawsze niedopokonania, a wasze komentarze mi zadania nie ułatwiają

            Comment

            • disease
              Member
              • 08-2009
              • 80

              Kolor: bursztynowy [4]
              Piana: całkiem niezła jak na takie lepkie piwo [4]
              Zapach: przeciętny, lekko chmielowy ale jakiś taki nijaki [2.5]
              Smak: za słodka, za słaby aromat chmielowy. Ale jakościowo całkiem niezłe piwo. Po prostu co kto lubi [3]
              Wysycenie: dobre [4]
              Opakowanie: takie sobie ale kolorystyja pasuje do tego piwa [3.5]
              Uwagi: nie jest to jakiś półprodukt i byle co. Jesli ktoś lubi landrynki to polubi Warkę Strong. Dla mnie to piwo za słodkie.

              Comment

              • disease
                Member
                • 08-2009
                • 80

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: bursztynowy [4.5]
                Piana: całkiem niezła jak na takie lepkie piwo [4]
                Zapach: przeciętny, lekko chmielowy ale jakiś taki nijaki [2.5]
                Smak: za słodka, za słaby aromat chmielowy. Ale jakościowo całkiem niezłe piwo. Po prostu co kto lubi [3]
                Wysycenie: dobre [4]
                Opakowanie: takie sobie ale kolorystyja pasuje do tego piwa [3.5]
                Uwagi: nie jest to jakiś półprodukt i byle co. Jesli ktoś lubi landrynki to polubi Warkę Strong. Dla mnie to piwo jest za słodkie.

                Moja ocena: [3.075]

                Comment

                • Piwosz666
                  Junior
                  • 08-2009
                  • 1

                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: intrygujący, głeboki z odcieniami krwawego rubinu [5]
                  Piana: wspaniale gesta, nieco karmelowa, aksamitna [5]
                  Zapach: nieco płytki, brakuje nuty konopii charakterystycznej dla świeżego chmielu [4]
                  Smak: głęboki, nieco stoutowy [5]
                  Wysycenie: mogłoby być nieco wieksze, choć z drugiej strony przy tak gestym piwie mniejsza zawartość gazu bardzo nie razi [4.5]
                  Opakowanie: jakosciowe, szlachetne skonrastowanie czerni i złota [5]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [4.625]

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    Smak: głęboki, nieco stoutowy [5]
                    Czy ty wiesz co to jest Stout, czy tak se użyłeś fajnego słówka żeby ocena wyglądała na mądrą??

                    Comment

                    • phatdaddy
                      Junior
                      • 08-2009
                      • 1

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: ok [5]
                      Piana: ok [4.5]
                      Zapach: intensywny, mocny [4.5]
                      Smak: slodko-gorzki [3.5]
                      Wysycenie: jak większość polskich piw [5]
                      Opakowanie: klasyczne [3.5]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [4.1]
                      ---------------
                      Ocena usunieta z rankingu.
                      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                      Art, Admin

                      ---------------
                      Last edited by ART; 20-08-2009, 11:59.

                      Comment

                      • zAjkA
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1089

                        Warka, Strong Dwusłodwy

                        Alk. 6,5% extraktu brak.

                        Jako że nie znalazłem tematu zakładam nowy.

                        Piwo zauważone i zakupione w Carrefourze za 2,79. Cena sugerowana 3,49. Opakowanie pucha. Piszą że z dodatkiem prażonego ciemnego słodu.

                        Piana jest zupełnie znikoma. Delikatny, rzadki, dziurawy kożuszek szybko zanika. Aromatycznie typowa bez woń. Nic nie czuć. Kolor dość ładny bursztynowy choć z tego co się orientuję zwykły Strong też jest chyba podobnej barwy. Smakowo przyznam że spodziewałem się czegoś lepszego ze względu na ten "niby ciemny słód". Ogólnie piwo dość wodniste oraz zbyt słodkie. Goryczka słabo wyczuwalna. Sądziłem że być może ów Strong będzie bardziej słodowy. Myliłem się. Ogólnie piwo jednokrotnego spożycia jak dla mnie.
                        Attached Files
                        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                        Comment

                        • kjaros
                          Senior
                          • 03-2007
                          • 377

                          Chba przed wcześnie założyłeś wątek. Po odwiedzinach strony www.strong.pl stwierdzam że to tylko nowy image starego stronga.
                          Last edited by kjaros; 20-08-2009, 17:33.
                          Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            To jest to samo piwo robione z tych samych słodów. Jeden nazywa się kuku a drugi rydza.
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • zAjkA
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1089

                              No właśnie gdybym pił to coś to bym wiedział a że się nie pije takich trunków to i ciemny jestem hehehe
                              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Bursztynowy, bardzo intensywny. [4.5]
                                Piana: Lekko beżowa, o średniej gęstości. Utrzymuje się przez ok. 2 minuty po czym pozostaje w postaci małej obwódki. [3]
                                Zapach: Słodowy z wyczuwalną nutką karmelu. Stosunkowo intensywny w porównaniu do koncernowej konkurencji. [3.5]
                                Smak: Słodowy, pełny. Z oddali dochodzi lekki posmak alkoholu. Goryczka bardzo słabo wyczuwalna. [3.5]
                                Wysycenie: Bardzo delikatne, jak dla mnie za delikatne. Wolę piwa o wyższym nasyceniu. [3]
                                Opakowanie: Mnie się nie podoba, jest tandetne i bez polotu. Brak informacji o ekstrakcie. [2]
                                Uwagi: Oceniany przeze mnie Strong jest jeszcze tym ze starszych warek, w porównaniu z nowym jest bardziej treściwy w smaku. Nowy Strong jest bardziej jałowy i bez wyrazu no i zawartość alkoholu spadła z 7% do 6,5%.

                                Moja ocena: [3.4]
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎