Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • talrasha
    replied
    Mi to piwo wogóle nie smakuje,ale to chyba dlatego że nie lubie słodkiego piwka, i nie mogę zrozumieć mojej kumeli jak ona do tego może jeszcze soku dolać

    Leave a comment:


  • ANDRO
    replied
    Właśnie tak się śmiesznie składa,że zaraz wykonam ten eksperyment bo wróciłem z pracy i przytargałem dwa okocimy i jedną warkę strong. Warka będzie na końcu.
    A jeśli chodzi o inne słodkie piwa to dopisuję do listy Bosmana Stronga-bardzo pozytywny.

    Leave a comment:


  • Misiekk
    replied
    Jest dobre bo ma inny smak, ale nie polecam po mocnym okocimiuuuuu!!!!

    Leave a comment:


  • adam16
    replied
    ziem napisal/a
    Jezeli już Warka to tylko jasne pelne.Strong jest wielkim nieporozumieniem!
    ...różnie im się to piwo udaje - raz jest do wypicia, kiedy indziej nie za bardzo.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    A ja uważam że właśnie z racji smaku Warka Strong jest cirkawym piwem.
    Nie tylko Strong ma taki charakterysryczny słodkawy smak.Podobne w smaku jest też Vifling Mocne.

    Leave a comment:


  • ziem
    replied
    adam16 napisal/a
    Nie przepadam za tym piwem. Ale z braku „laku” może być. Zresztą różnie im się to piwo udaje - raz jest do wypicia, kiedy indziej nie za bardzo.
    Jezeli już Warka to tylko jasne pelne.Strong jest wielkim nieporozumieniem!

    Leave a comment:


  • adam16
    replied
    Nie przepadam za tym piwem. Ale z braku „laku” może być. Zresztą różnie im się to piwo udaje - raz jest do wypicia, kiedy indziej nie za bardzo.

    Leave a comment:


  • piwo
    replied
    Kiedyś w gazecie wybiórczej był ranking piw i pojawił się tekst:
    dobre wino tylko piwem czuć.

    Wg mnie to nawet nie jest dobre wino o piwie nie wspominając.

    Leave a comment:


  • ANDRO
    replied
    Czyściocha tak. Ale ten etap to już za mną parę lat. Kiedyś popijałem,teraz degustuję. I jeżeli slodycz w piwie jest czymś nieodpowiednim to dlaczego goryczka jest mile widziana? Przecież kiedyś piwo było nie słodkie i nie gorzkie tylko kwaśne. Jednemu smakuje salceson a drugiemu figi.Ale wszystko da się pić.

    Leave a comment:


  • ziem
    replied
    slodkie jak g...

    Pomimo najszczerszych chęci sorry ale to wymaga paru słow... Warka Strong nie nadaje sie do picia,niezaleznie od tego czy jest z tzw."wajchy" czy prosto z flaszki.Żeby się szybko nawalić lepsza jest"czyściocha"

    Leave a comment:


  • Misiekk
    replied
    Ja ostatnio się przekonałem do tego piwa, chociaż wczesniej byłem zdecydowanym przeciwnikiem. Nie wiem dlaczego ono zagościło w moim "piwospisie" (menu). Z tego co wiem to gustuję raczej w piwach z dobrze wyczuwalną goryczką.....

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    jacek napisal/a
    słodkie jak gówno
    będę usuwał każdy następny post tego typu. proszę nie komentować tego postu.

    Leave a comment:


  • adam16
    replied
    A to ciekawych rzeczy Waść próbowałeś.

    Leave a comment:


  • jacek
    replied
    słodkie jak gówno

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    Wśród moich znajomych piwo to piją praktycznie same kobiałki, choć z racji "voltażu" ma to zły wpływ na płeć piękną (nie jest to broń Boże stereotyp). Mi samemu jakoś ta cała słodycz nie podchodzi. Piję gdy nie mam wyboru, choć muszę przyznać że kiedyś bardzo je lubiłem.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎