Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżajsk / Żywiec, Tatra Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #91
    Nie od zawsze (czyt. od zalogowania na browar.pl ) byłem taki radykalny, nawet wręcz przeciwnie - postulowałem kupowanie co ciekawszych produktów koncernowych (portery itp.), żeby wspierać zróżnicowany profil produkcji (przepraszam za styl, właśnie kończę pracę magisterską ). Po skasowaniu któregoś browaru (i portera) z kolei stwierdziłem, że miarka się przebrała.

    Trochę mi się ostatnio zmieniło w związku z wprowadzeniem Palonego przez Okocim: piwu co prawda brakuje trochę do tmavych i cernych, ale pozytywnym objawem jest wprowadzenie na rynek czegoś niepilsowatego i przede wszystkim rozkręcenie szeroko zakrojonej akcji reklamowej. Być może skorzystają na tym ciemne piwa w ogólności, pomimo typowo marketingowego nacisku na nazwę piwa, że niby jedyne w swoim rodzaju, palone, a nie jakieś tam ciemne.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #92
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasnozłocisty,trochę za jasne, klarowne [4]
      Piana: z początku obfita, szybko opada, zostaja na szkle i powierzchni sladowe krzaczki [3]
      Zapach: niezaspecjalny, lekki, słodowo-chmielowy [3]
      Smak: smak najlepszy z całości wrażeń tego piwa, pełny, treściwy, przyjemna goryczka z minimalnie wyczuwalnym słodowym posmaczkiem [4.5]
      Wysycenie: troszkę za mało [4]
      Opakowanie: bez zarzutu, znana wszystkim etykieta, firmowy kapsel [5]
      Uwagi: doskoanłe na szybkie ugaszenie prqagnenia w gorący dzień,smialo mozna sięgać, wypiję napewno jeszcze niejedno

      Moja ocena: [3.8]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • zartie
        Junior
        • 04-2005
        • 9

        #93
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jaśniutki, może nawet zbyt jasny. [2.5]
        Piana: Znikła zanim skończyłem przelewać piwo z butelki do kufla. [1]
        Zapach: Przyjemny, ale słabo wyczuwalny. [2.5]
        Smak: W pierwszej chwili czuć goryczkę, potem .... czuć goryczkę i tak do końca. Innych posmaków nie stwierdzono (albo były dobrze zamaskowane ) [1.5]
        Wysycenie: Może być. [3.5]
        Opakowanie: Standard. Niczym się nie wyróżnia, ale też nie odrzuca. Ani śladu informacji na temat browaru, z którego pochodzi konkretna butelka (za to -1 pkt). [2]
        Uwagi: Do tej pory miałem o tym piwie lepsze zdanie - ale może był to skutek spożywania go zawsze w miłym towarzystwie.

        Moja ocena: [1.975]

        Comment

        • enduro
          Member
          • 03-2006
          • 59

          #94
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo jasny, słomkowy, taki "bez życia". Monotonny. [2.5]
          Piana: Nie jest intensywna, bardzo szybko zanika. Prawie całkowicie znika. [2.5]
          Zapach: Średni, nic szczególnego. Bez wyróżnienia. [3]
          Smak: Dobry, czuć goryczkę ale taką ztłumioną, matową. Mimo to OK. [4]
          Wysycenie: Dobre nasycenie CO2, nie za mocno, nie za lekko, w sam raz! Jest OK. [4]
          Opakowanie: Mnie się osobiście podoba, bardzo oryginalny "krój". [5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.475]

          Comment

          • Lacriferno
            Senior
            • 07-2005
            • 783

            #95
            Bez urazy, ale kto Ci to piwo sprzedał?? Według daty urodzenia podanej w profilu jesteś niepełnoletni.

            Comment

            • enduro
              Member
              • 03-2006
              • 59

              #96
              Przepraszam, pomyłka w profilu.
              Oczywiśćie jestem pełnoletni - rocznik '88.
              Pozdrawiam

              Comment

              • Lacriferno
                Senior
                • 07-2005
                • 783

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika enduro
                Przepraszam, pomyłka w profilu.
                Oczywiśćie jestem pełnoletni - rocznik '88.
                Pozdrawiam
                No to jeszcze popraw dane na GG.

                Comment

                • enduro
                  Member
                  • 03-2006
                  • 59

                  #98
                  Poprawiłem, a raczej usunąłem bo miałem źle wpisane dane.

                  Comment

                  • zetko
                    Junior
                    • 03-2005
                    • 28

                    #99
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasny żółty, troszeczke za jasny. [3.5]
                    Piana: dość mała i szybko znika [3]
                    Zapach: raczej kiepski, kwaśny i nie przypominający piwo [2]
                    Smak: powiem po japońsku jakotako naszczeście nie bylo kwaśne jak zapach i nawet można bylo poczuć troszke chmielu ale ogolnie zbyt wodniste [3.5]
                    Wysycenie: ok. [4.5]
                    Opakowanie: w sumie calkiem okrzuca się w oczy ale nie jest też przesadzone [4]
                    Uwagi: Piwo sredniej jakości ale do jego kupna zachęca cena, za butelkę 0,65 zapłacilem 2,39zł czyli dość tanio

                    Moja ocena: [3]
                    zetko

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Piwo jasne pełne, to i kolor też jasny. Norma. [3]
                      Piana: Opada w mig, resztki co zostaną też nie za długo mi towarzyszyły. [1.5]
                      Zapach: Ciężki, uderzający, nieprzyjemny. Pachnie jak smakuje. [1.5]
                      Smak: Miałem dużą ochotę na piwko, inne bym wywalił w 10 min, a to męczyłem dobre pół godziny. Ma jakiś taki niby gorzki, ale taki ciężki, trochę jakby sztuczny posmak. Taki że ciężko wchodzi, jakby robione może z innego słodu, no nie wiem, nie znam się dobrze, ale kompletna porażka. 0,5pkt za to że jednak dałem radę wypić. [1.5]
                      Wysycenie: Ciut ponad normę, mimo że długo toto piłem, to jednak coś tam się wysycało do końca. [3.5]
                      Opakowanie: Rewelacji nie ma, ale jakiegoś ściemniania też, za to plus. [3.5]
                      Uwagi: Kilka lat nie piłem tego piwa. Cóż, miałem powody... Kupiłem wreszcie dzisiaj, bo trzeba było spróbować mimo wszystko po takim czasie, ale niestety chyba znowu Tatra ma u mnie kilka lat przerwy.

                      Moja ocena: [1.775]
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • damnar
                        Junior
                        • 05-2005
                        • 18

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: jasnosłomkowy, jak na taki Blg jest ok. [3]
                        Piana: cieniutka tuż po nalaniu, zaś po paru minutach jej brak, nie pozostawia śladów na szklance [2]
                        Zapach: poprawny - bez obcyvh zapachów, pusty, wodnisty [3]
                        Smak: nikła gryczka, bardzo wodniste [2.5]
                        Wysycenie: przyzwoite - butelka [4]
                        Opakowanie: butelka 500 ml [3.5]
                        Uwagi:

                        Moja ocena: [2.775]

                        Comment

                        • YouPeter
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2379

                          W tej reklamie, którą opisujesz jest mowa o Tatrze Mocnej a nie Pils (notabene w porównaniu z innymi piwami koncernowymi nie wypadającej tak tragicznie).
                          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                            W tej reklamie, którą opisujesz jest mowa o Tatrze Mocnej a nie Pils (notabene w porównaniu z innymi piwami koncernowymi nie wypadającej tak tragicznie).
                            Trochę pozmieniali ostatnio w reklamie Tatry, w ostatnim ujęciu występuje teraz Tatra Pils.

                            Comment

                            • ziomal-111
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 288

                              Tatra pils jedno z lepszych piw na rynq Dostepne pewnie w kazdym sklepie . Smakuje wybornie Pewnie mi sie oberwie ale piwko w sam raz
                              Browar gawron to witaminy!!

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111
                                Tatra pils jedno z lepszych piw na rynq Dostepne pewnie w kazdym sklepie . Smakuje wybornie Pewnie mi sie oberwie ale piwko w sam raz
                                Dlaczego niby masz oberwać...Napisz konkretnie dlaczego jest według Ciebie wyborne-ot i tyle.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎