Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Zamkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Lane w Koniku w Kato robi wrażenie pozytywne. Solidny lager, może trochę przemysłowy, bez ciekawych nut czy ładnego profilu, ale wypiłem z przyjemnością.
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2294

      Warka do 25.11. ze zmienioną szatą graficzną etykiety i nowym wzorem kapsla:
      Attached Files

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        Popijam to piwo po ponad rocznej przerwie i muszę przyznać, że smakuje świetnie.
        Bardzo dobry orzeźwiający lager na upał taki jak dziś. Znika w mgnieniu oka
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Ta nowa wersja w butelce pojawiła się wraz z innymi typami Zamkowego z tego browaru w Piotrze i Pawle. Cena ok 2,30zł w butelce bezzwrotnej. Jutro przetestuję, ale porównania do starej wersji nie mam.
          Last edited by dlugas; 05-11-2012, 00:10.
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • WojciechT
            Senior
            • 09-2012
            • 2546

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
            Lane w Koniku w Kato robi wrażenie pozytywne. Solidny lager, może trochę przemysłowy, bez ciekawych nut czy ładnego profilu, ale wypiłem z przyjemnością.
            A do tego w cenie 3,50 dla studentów, serwowane ze sznitą z tustym

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              Tak sobie myślę, czy to to samo piwo, czy niekoniecznie - teraz nosi dumną nazwę "Zamkowe Jasne Pełne", przedtem, zdaje się, tego nie było... Ale parametry chyba te same.

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6134

                Dumna nazwa i na szczęście znośny smak... w tych ramach oczywiście...

                Piwo z przewagą słodu... jakby coś tam maślane na początku... nie za mocny kwasek z goryczką nie dużą... ale tu pasuje taka...
                Piana spora na początku, gaz trzyma się do końca... i do tego nie odstręczający zapach... w tej cenie wróżę "SUKCES"...
                Attached Files

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Cena 2,30zł w PiP.
                  W smaku przeważają słody, na szczęście kwasu koncernowego 'ala' "lechotyskie" brak, na końcu nie duża goryczka, wyczuwalny alkohol i przez to gorzej się je pije. Złe nie jest, ale do jakiejś dobrej poprawności też brakuje. W Wersji "niepasteryzowanej" wydaje mi się lekko lepsze i bardziej pijalne.
                  Cena zachęca i prawdopodobnie za jakiś czas spróbuję je ponownie.
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • ro-ot
                    Member
                    • 09-2006
                    • 52

                    Warka z datą 16.06.2013 jest tak słodka, że aż trudno wypić to piwo. Ostatni raz piłem je rok-dwa lata temu i wydaje mi się, że smakowało zupełnie inaczej.

                    Comment

                    • kurgan
                      Gość
                      • 04-2004
                      • 315

                      w składzie:"słód jęczmienny" zamiast "zawiera słód jęczmienny"

                      słodycz + masełko, niby miodowe, mocno nagazowane, w tej cenie poprawne i pijalne, do powtórzenia w razie konieczności ale i tak znacznie lepsze od zielonego EXPORT braciszka

                      Comment

                      • Javox
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2009
                        • 6134

                        Po pół roku dalej da się wypić... zmian nie ma...

                        Comment

                        • WojciechT
                          Senior
                          • 09-2012
                          • 2546

                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Piwo jest bardzo jasne i całkowicie klarowne. [4]
                          Piana: Na początku bardzo ładna i wysoka, opada jednak szybko redukując się do wąskiej obręczy. [4]
                          Zapach: Bardzo niewyraźny, słodowo-alkoholowy. I miód? Chyba tak. [2.5]
                          Smak: Lekko ziołowa goryczka, ale przede wszystkim słodowość przechodząca wręcz w słodycz. W połączeniu z wyczuwalnym alkoholem nie daje to zbyt dobrego smaku. Plus za to, że mimo to nie jest odrzucające i nie smakuje tak paskudnie, jak większość koncerniaków. [3]
                          Wysycenie: Trochę zapychające. [4]
                          Opakowanie: Puszka, zamek, beczki i kłosy. Nuuuda. Skład: woda, słód jęczmienny, chmiel. Plus jakaś marketingowa dykteryjka, z której nic nie wynika. [3.5]
                          Uwagi: W tej cenie (2,20 zł w markecie) pewnie ciężko o coś lepszego - nie wiem, ostatnio rzadko zdarza mi się pić piwo z tej półki. Niemniej mam do niego pewien sentyment. Studenckie czasy...

                          Moja ocena: [3.05]

                          Comment

                          • Szakali
                            Senior
                            • 08-2013
                            • 572

                            Kupiłem, bo brackiego brakło.
                            warka 09.05.15 r.
                            Zapach słodowo słodki, trochę ziół czuć.
                            W smaku intensywnie słodowe z jakąś minimalną goryczką.

                            Ogólnie to niczym nie odrzuca i spokojnie da się wypić.
                            Zaznaczam, że pisze to człowiek który przez 3 ostatnie miechy nie pił niczego innego niż brackie ^^

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Mdławo-słodkawe w stylu koncernowym (akurat mam porównanie, bo w weekend trzasnąłem Lecha), trochę masełka w ilości nie przeszkadzającej, znikoma goryczka. Pijalne - w znaczeniu normalnym, a nie wg nowomowy sensorycznej , czyli takie byle co. Pod kanapki jakoś weszło.
                              Last edited by żąleną; 30-11-2014, 23:05.

                              Comment

                              • toto
                                Senior
                                • 12-2006
                                • 949

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: słomkowy, klarowny [4]
                                Piana: wysoka, z wielkimi bąblami, biała, średnio trwała, oblepia szkło [4]
                                Zapach: mało wyrazisty, słodowy, lekka owocowość (estry z utlenienia) [2.5]
                                Smak: słodowy, lekko mineralny [3]
                                Wysycenie: duże, ale może być [3]
                                Opakowanie: butelka bezzwrotna brązowa, kapsel dedykowany, biało-czerwona etykieta (dość estetyczna), brak ekstraktu i drożdży w składzie [3.5]
                                Uwagi: Do 26.07.2015. Bardzo mało wyrazisty, bezsmakowy lager, ale bez większych wad. Od typowych koncerniaków lepszy. Nadaje się dobrze do nawodnienia organizmu po pracach fizycznych. Od dobrego lagera oczekuję jednak czegoś więcej. Stosunek cena/jakość niezły.

                                Moja ocena: [3]
                                Last edited by toto; 24-02-2015, 12:39.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎