Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andszcz
    Senior
    • 07-2008
    • 310

    Przed samymi świętami była wyprzedaż w Carrefourze - puszka z datą przydatności 27.12.2010 szła po 1,38! Oczywiście rozeszło się w ciągu jednego dnia.
    Od tamtego czasu brak nowych dostaw, a szkoda. Bo choć Brackie znacznie się ostatnio pogorszyło, to przynajmniej była "pod nosem" jakaś alternatywa dla koncerniaków!
    "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andszcz Wyświetlenie odpowiedzi
      (...) to przynajmniej była "pod nosem" jakaś alternatywa dla koncerniaków!
      Przepraszam a to nie jest koncerniak?
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • buczol
        Junior
        • 12-2008
        • 9

        Brackie pojawiło się po długiej przerwie w mikołowskim Auchan:
        Butelka 1,95
        Puszka 2,65
        gdy ja kupowałem wczoraj wieczorem to zostało jeszcze jakieś 5 zgrzewek

        Comment

        • andszcz
          Senior
          • 07-2008
          • 310

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Przepraszam a to nie jest koncerniak?
          Powiedzmy primus inter pares
          "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

          Comment

          • Kwadri
            Senior
            • 10-2009
            • 1216

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Cieszyn nie ma linii rozlewniczej, więc cysternami piwo jest przewożone do Żywca.
            Jak aktualnie wygląda sytuacja z beczkowym? Też jest rozlewane w Żywcu?
            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

            Comment

            • Kwadri
              Senior
              • 10-2009
              • 1216

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Piękne, lekko bursztynowe złoto. [5]
              Piana: Drobnopęcherzykowa, biała, gęsta. Szybko zniknęła, zostawiając mały kożuszek z pierścieniem. [4]
              Zapach: Na początku mocno chmielowy, później przebija się zapach słodu. [4]
              Smak: Przy pierwszym łyku wyczuwalny metaliczny posmak, na szczęście szybko znika. Później dominuje mocna gorycz, taka jaką lubię. Długo zostaje w posmaku. Wyczuwalny też charakterystyczny dla Brackiego posmak, jakby drożdżowo-piwniczny. [4]
              Wysycenie: Na początku mocne, mocno szczypie w język. Na końcu trochę za słabe. [4]
              Opakowanie: Ładne. Butelka zwrotna z biało-zieloną etykietą z wizerunkiem cieszyńskiej Wieży Piastowskiej. Kapsel dedykowany. Minus za brak podanego ekstraktu. [4]
              Uwagi: Szkoda, że trudno dostępne. Piwo, które przywraca wiarę w koncerny.

              Moja ocena: [4.05]
              www.lkschmielowice.futbolowo.pl

              Comment

              • dzemek
                Senior
                • 12-2010
                • 450

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika buczol Wyświetlenie odpowiedzi
                Brackie pojawiło się po długiej przerwie w mikołowskim Auchan:
                Butelka 1,95
                Puszka 2,65
                gdy ja kupowałem wczoraj wieczorem to zostało jeszcze jakieś 5 zgrzewek
                Kawałek jest ale może opłaci się jeździc autobusem? Hm...
                Ostatnio zauważyłem eskpansję Brackiego na sklepy w mojej okolicy, w realu jest wersja puszkowa ale w monopolowym najbliżej mnie pojawiła się wersja butelkowa za 2,15 zł. Piwo smakuje mi, piana pozostaje do samego końca, w smaku goryczkowe ale w sam raz.

                Comment

                • maksborko
                  Junior
                  • 12-2006
                  • 17

                  Pije to piwo od kilku lat i nawet teraz, gdy wielu z Was twierdzi że piwo obniżyło loty, ja tego nie czuję. Jest cały czas takie samo, dobre. Piwo, które pije nacodzień, mój główny piwny trunek, przeplatany tylko znalezionymi nowościami.

                  Comment


                  • Piwo pite wczoraj przeze mnie w Wiśle, z kija. Rewelacja - nie zauważam zupełnie spadku jakości, o jakim piszecie.

                    Hmm, z tym piwem to jest tak - albo się je kocha, albo nienawidzi. A tak poważnie - może po prostu jakaś partia była "nie ten tego"? Bo to, którym raczyłem się wczoraj było po prostu pyszne.

                    Comment

                    • Żywiec
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 1571

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zjawa Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piwo pite wczoraj przeze mnie w Wiśle, z kija. Rewelacja - nie zauważam zupełnie spadku jakości, o jakim piszecie.

                      Hmm, z tym piwem to jest tak - albo się je kocha, albo nienawidzi. A tak poważnie - może po prostu jakaś partia była "nie ten tego"? Bo to, którym raczyłem się wczoraj było po prostu pyszne.
                      To były przejściowe kłopoty ze smakiem Brackiego - jesień 2010.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        No niestety, ja wczoraj trafiłam na Brackie z najbardziej obdrapanej od wewnątrz kadzi fermentacyjnej, czy też tanka leżakowego - nie mam pojęcia. Metal tym razem był tak przestraszny, że miało się wrażenie - jak to ujął kolega Bomba, bo kufel poszedł w obieg w celu porównania doznań, więc właściwie piszę w imieniu co najmniej 4 osób, które się wykrzywiły - "jakbym ssał aluminiową rurę"

                        Określenie zabawne, ale, niestety, świetnie obrazujące smak tego egzemplarza

                        A szkoda, bo goryczka porządna, aromat chmielowy najwyrazistszy ze wszystkich polskich piw- niech oni zrobią tam jakiś remont, bo szkoda dobrej marki tego piwa
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • YouPeter
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2379

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                          To były przejściowe kłopoty ze smakiem Brackiego - jesień 2010.
                          Miejmy nadzieje, że tak będzie. Od kilku lat jest to moje ulubione piwo i już zacząłem w myślach snuć spiskowe teorię bo pod koniec roku z miesiąca na miesiąc było coraz gorsze. Jednak ostatnia skrzyneczka, którą kupiłem jest na prawdę dobra i mam nadzieję, że brackie będzie trzymało poziom bo nie chciał bym go zastępować bezgoryczkowym Ciechanem, czy też bardzo nierównym obniżającym ostatnio loty Zawierciem.
                          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13951

                            Podajcie daty tych dobrych warek, bo ja sobie odpuściłem Brackie pod koniec zeszłego roku. To co było do kupienia w puszcze (tylko takie mogę u mnie dostać) było okropne.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              To co było do kupienia w puszcze (tylko takie mogę u mnie dostać) było okropne.
                              U mnie było tak samo niedobre ale ja też mam dostęp tylko do konserw. Przedpostowcy pili chyba Brackie z butelki ale mam nadziję że jak sie poprawiło to we wszystkich wydaniach

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Podajcie daty tych dobrych warek, bo ja sobie odpuściłem Brackie pod koniec zeszłego roku. To co było do kupienia w puszcze (tylko takie mogę u mnie dostać) było okropne.
                                14.05.2011
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎