Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Obywatel1978
    Senior
    • 09-2007
    • 281

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Poszukaj w Słupsku Żabki albo Fresha i przestaniesz przepłacać
    Żabkę mam w zasadzie pod domem, ale rzadko tam zaglądam. I będzie to tam to samo brackie, co w sklepach specjalistycznych? Pytam bo na sieciówki czasami puszczane są różne cuda.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Nie, w Żabkach jest limitowana wersja z byczą żółcią.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • grzegorzd
        Member
        • 09-2013
        • 42

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie, w Żabkach jest limitowana wersja z byczą żółcią.
        I jeszcze po 3 powrocie do browaru
        www.120ibu.pl - tak sobie nieprofesjonalnie piszę....

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          To w przypadku puszkowego.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2295

            Czy trzeci powrót zależy oczywiście od ilości kropek na puszce.
            Last edited by kosher; 28-01-2014, 14:06.

            Comment

            • Szakali
              Senior
              • 08-2013
              • 572

              hahahah padłem ^^
              A swoją drogą to te żabki mi lepiej smakuje niż ze sklepu specjalistycznego .
              Zaletą żabek jest dobre przechowywanie , lodówki ..w lecie klima .

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Za to w zimie nawiew ciepłego powietrza na półki z piwem

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Szakali
                  Senior
                  • 08-2013
                  • 572

                  To też racja , ale u mnie przynajmniej Brackie zawsze jest w lodówce .

                  Comment

                  • Obywatel1978
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 281

                    Ha, ha, ha... Bardzo śmieszne

                    Zapytałem bo przypomniał mi się przypadek jak Noteckie trafiło do Lidla. Nie miało ono wtedy nic wspólnego z Noteckim z normalnego sklepu.

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2295

                      To teraz o tyle jest lepiej, że gdzie nie kupisz Noteckiego smakuje tak samo, tyle że już zdążyło zostać uśrednione w smaku jak koncerniak.

                      Comment

                      • DariuszSawicki
                        Senior
                        • 08-2012
                        • 2868

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                        A ja już wypiłem chyba z 10 butelek z partii 06.04.14 r . jest na prawdę dużo lepsza od poprzednich . Ba nawet smakowało mi po imperatorze bałtyckim , czy dziś po amber boy ...
                        a z tego co kolega wyżej pisze , to Brackie idzie w dobrym kierunku ...muszę dorwać tę nową partię ^^
                        Dziś jeszcze raz piję tę samą warkę, którą oceniłem tydzień temu, ale już całkowicie na trzeźwo.
                        Różnica na trzeźwo jest taka, że ściery już tu nie czuję. Widocznie tydzień temu barmanka ścierką mnie pogoniła z baru, dlatego miałem taki aromat
                        Zapach jest bardzo przyjemny, trochę owocowy.
                        Smak bez zarzutu. Jest goryczka, krwi już jakoś nie czuję (może tydzień temu dostałem w zęby).

                        A teraz otwieram Brackie z puszki z datą do 21.04.2014 i aromat jest identyczny (piję obydwa piwa równocześnie). Goryczka jakby trochę większa, brak posmaków od słodu.

                        Po paru minutach jestem na finiszu obydwu piw i stwierdzam, że jest to najlepsze polskie jasne koncernowe piwo. Jest jeszcze maluteńki gwoździk, taki.. wiecie papiak, ale co tam.
                        Pierwszy raz w życiu czekam na kolejne warki piwa z koncernu.
                        Last edited by DariuszSawicki; 29-01-2014, 15:53.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzegorzd Wyświetlenie odpowiedzi
                          W uszkodzonych tankach leżakuje porter?
                          Prorok? Warka Porteru z datą 25.10.2014 bardzo mocno żelazista.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • grzegorzd
                            Member
                            • 09-2013
                            • 42

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Prorok? Warka Porteru z datą 25.10.2014 bardzo mocno żelazista.
                            Zawsze jak jestem w Cieszynie zapominam zapytać przewodnika czemu w końcu tych tanków nie wyremontują.... Następna okazja już we wrześniu
                            www.120ibu.pl - tak sobie nieprofesjonalnie piszę....

                            Comment

                            • Szakali
                              Senior
                              • 08-2013
                              • 572

                              Warka 10.05.14 r , Bardzo dobra , lepsza od poprzednich ...
                              Fajna goryczka , dobrze zbalansowana ze słodowością ...najlepsze piwo za 2.50 nić dodać nic ująć .

                              Te piwo na prawdę zaczyna rokować ...jeszcze jak by te tanki naprawili i nie było metalu to już byłby luksus

                              Comment

                              • Mario_Lopez
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 991

                                Dziwne, bo moim zdaniem obniżyło loty dosyć potężnie na przestrzeni roku... Chyba jeszcze musisz troszkę "ciekawych" piw wypić, żeby ocenić, które są na prawdę dobre.
                                Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                                Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                                EBE EBE

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎