Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szakali
    Senior
    • 08-2013
    • 572

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
    Dziwne, bo moim zdaniem obniżyło loty dosyć potężnie na przestrzeni roku... Chyba jeszcze musisz troszkę "ciekawych" piw wypić, żeby ocenić, które są na prawdę dobre.

    Zobacz sobie ile ciekawych piw oceniłem , jak by nie patrząc ciekawe piwa kosztują ..a ja pije codziennie i takie brackie jest ratunkiem dla mojego budżetu . Nie stać mnie na to , żeby dziennie sobie pić IPY i inne wynalazki .
    Zapodaj lepsze piwo za 2.50 ?

    Comment

    • Mario_Lopez
      Senior
      • 08-2009
      • 991

      Jak pijesz codziennie, to chyba problem delikatny, ale to nie moja sprawa...

      Jeśli interesują Cię piwa za 2,50 to faktycznie lepiej zostań przy Brackim, póki jest w takiej cenie.

      Za 2,50 można się napić na przykład Ambera Chmielowego lub Naturalnego, które jak dla mnie są troszkę lepsze niż Brackie, ale to oczywiście kwestia gustu.

      Widzę że odebrałeś mój post jako atak na Ciebie, a tak nie jest, więc troszkę spuść z tonu i się tak nie spinaj.

      Pozdrawiam.
      Last edited by Mario_Lopez; 06-02-2014, 22:06.
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


      EBE EBE

      Comment

      • Szakali
        Senior
        • 08-2013
        • 572

        Pije codziennie i nie jest to dla mnie żadnym problemem .
        Brackie piję od roku i stwierdzam , że jest lepsze niż było .
        Ambera naturalnego czy chmielowego z brackim nawet nie ma co porównywać bo to dużo gorsze piwa ( ale jak sam napisałeś kwestia gustu).
        Napisz mi proszę w którym momencie się spinam ? Bardziej Ty prowokujesz wytykając moje dzienne picie.
        Twoje zdrowie kolejną butelką brackiego

        Comment

        • grzegorzd
          Member
          • 09-2013
          • 42

          warka do 21.4.2014 - pyszne. metalu brak
          www.120ibu.pl - tak sobie nieprofesjonalnie piszę....

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Brak metalu, chmiel w aromacie, goryczka w smaku, przyjemna słodowa baza.
            Widzę, że ze stabilnością różnie bywa ale gdyby ta forma była utrzymana to problem pilsa za 3 złot byłby częściowo rozwiązany

            Piłem w gościach, nie wiem dokładnie jaka warka poza tym, że do majowa.

            Comment

            • Szakali
              Senior
              • 08-2013
              • 572

              A to pewnie warka do 10 maja , jest najlepsza warka ostatnich czasów .

              Comment

              • grzegorzd
                Member
                • 09-2013
                • 42

                az jutro kupie
                www.120ibu.pl - tak sobie nieprofesjonalnie piszę....

                Comment

                • Szakali
                  Senior
                  • 08-2013
                  • 572

                  U mnie w Żabce nie ma już od dłuższego czasu , z tego co rozmawiałem z właścicielem nie ma być w najbliższym czasie ....a u mnie te Brackie zaczyna schodzić jak woda ,widać zasmakowało lokalnej społeczności

                  Comment

                  • dzemek
                    Senior
                    • 12-2010
                    • 450

                    Piłem warkę z datą do 10.05.2014.
                    Uważam, że piwo było bardzo smaczne, nie czuć metalu, piana jest biała (a nie szarawa jak to się zdarza w partiach 'metalicznych'). Piana oblepia szkło do samego końca.
                    Daleko tej warce do ideału, kiedyś wyszły dwie tak genialne partie, że chciało się je pić prawie nieustannie.

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Wstyd się przyznać, ale wczoraj po raz pierwszy piłem Brackie. Do tej pory jakoś podchodziłem do niego nieufnie, ten napis Grupa Żywiec mnie odstraszał. Wczoraj się skusiłem w żabce i muszę przyznać, że byłem bardzo zaskoczony i to pozytywnie. Dokładnej daty na piwie nie pamiętam, ale niemal na bank majowa. Przyjemny świeży pilsowaty smak, wyraźna goryczka, całkowity brak nieprzyjemnych absmaków i nawet lekkie chlebowe posmaczki też wyczułem. Będę po nie sięgał

                      Comment

                      • rohozecky
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2008
                        • 1837

                        Wstyd to żaden a piwo też w końcu żadna sensacja. Ale nad Wisłą każdy w miarę przyzwoity lager to sukces, więc Brackie jak na garbatego spokojnie może być.
                        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                        Comment

                        • chechaouen
                          Senior
                          • 01-2011
                          • 1180

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wstyd to żaden a piwo też w końcu żadna sensacja. Ale nad Wisłą każdy w miarę przyzwoity lager to sukces, więc Brackie jak na garbatego spokojnie może być.
                          Może z tym wstydem faktycznie przesadziłem Co do piwa, to oceniając je jako koncerniaka, to jest naprawdę dobre i takie "z duszą", nie takie nijakie jak inne koncerniaki. Choć to chyba taki koncerniak tylko z właściciela, a nie z metod warzenia...
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ambera naturalnego czy chmielowego z brackim nawet nie ma co porównywać bo to dużo gorsze piwa
                          Zgadzam się w pełni. Tych niskobudżetowych amberów to już od dawna się nie tykam, bo dla mnie są fatalne. No tak, gusta, nie dyskutuje się i takie tam...

                          Comment

                          • dzemek
                            Senior
                            • 12-2010
                            • 450

                            Popijam właśnie Ambera Naturalnego (warka 16.03.2014), Amber jest trochę inny od Brackiego.

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2296

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzegorzd Wyświetlenie odpowiedzi
                              warka do 21.4.2014 - pyszne. metalu brak
                              Zgadzam się. Rewelacyjna warka. Takiego poziomu goryczki jeszcze nie zastałem w Brackim.
                              W moim pobliskim sklepie warka została wykupiona na pniu. Ostatnią butelkę udało mi się złapać.

                              Comment

                              • yoxik
                                Senior
                                • 10-2012
                                • 427

                                Brackie Cieszyn

                                Piana gęsta obfita ładna. Kolor jasny klarowny. Aromat lekko metaliczny i klasycznie chmielowy. Smak lekka słodowośc i bez wyrazu niewielka koncernowa goryczka, metaliczności w smaku nie ma. Typowy polski lager bez wad i zachwytów przeciętniak nie warty ponownego wypicia.
                                Również tutaj
                                https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎