Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Obywatel1978
    Senior
    • 09-2007
    • 281

    Sklep piwny z sieci Browarium. Niestety Żabki i Fresze wycofały się z Brackiego, a szkoda.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Wycofały całą grupę Żywiec, więc pewnie wkrótce się dogadają i będzie szansa na powrót Brackiego.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Szakali
        Senior
        • 08-2013
        • 572

        Pogadaj z właścicielem jakiegoś sklepiku żeby spróbował wprowadzić te piwo...ja tak robiłem czasem. Dlatego też cieszę się Brackim aż nadto w dobrej cenie.

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
          Pogadaj z właścicielem jakiegoś sklepiku żeby spróbował wprowadzić te piwo...ja tak robiłem czasem. Dlatego też cieszę się Brackim aż nadto w dobrej cenie.
          Mieszkasz na Śląsku, więc pewnie w hurtowni, w której zaopatruje się twój sklep Brackie jest w stałej sprzedaży. Powiedz jak sklep ma przekonać hurtownię nad morzem żeby sprowadzała piwo z drugiego końca Polski, którego sprzeda może 2-3 skrzynki tygodniowo? Pomyśl trochę.

          Comment

          • Obywatel1978
            Senior
            • 09-2007
            • 281

            Tzn. sklep piwny sprowadza to piwo - nieregularnie, ale sprowadza. Z tym że życzy sobie za nie 3,30. We Freszu było bodajże za 2,59.

            Comment

            • legart
              Senior
              • 06-2012
              • 914

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
              Tzn. sklep piwny sprowadza to piwo - nieregularnie, ale sprowadza. Z tym że życzy sobie za nie 3,30. We Freszu było bodajże za 2,59.
              Ano 2,59 - butelka, 2,99 - puszka. Licze, że Brackie wróci do Fresha i Żabki.

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Brackie widziałem w ostatni weekend w stolicy w Piwoszu na Twardej, był za bodajże 2,90 zł.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2296

                  Czyli też sobie lekką marżę dolicza.
                  W moich okolicach kilka sklepów sprzedaje to piwo za 2,59-2,65 tak jak wcześniej Żabka.

                  Comment

                  • Szakali
                    Senior
                    • 08-2013
                    • 572

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mieszkasz na Śląsku, więc pewnie w hurtowni, w której zaopatruje się twój sklep Brackie jest w stałej sprzedaży. Powiedz jak sklep ma przekonać hurtownię nad morzem żeby sprowadzała piwo z drugiego końca Polski, którego sprzeda może 2-3 skrzynki tygodniowo? Pomyśl trochę.
                    Brackie należy do grupy Żywiec, więc wydaje mi się, że dostępności ich piw w hurtowaniach powinna być dobra.
                    No ale nie będę się kłócił, bo nie wiem.

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Ja na podkarpaciu butelki czy puszki jeszcze nie widziałem

                      ale mało widziałem :]

                      Za to w 90% sklepach w moim mieście na bank nie ma tego piwa.
                      Za daleko mają
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • Javox
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2009
                        • 6141

                        Podaj adres to Ci wyśle!

                        hehehehehehe

                        Comment

                        • chris1985
                          Senior
                          • 07-2011
                          • 227

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja na podkarpaciu butelki czy puszki jeszcze nie widziałem

                          ale mało widziałem :]

                          Za to w 90% sklepach w moim mieście na bank nie ma tego piwa.
                          Za daleko mają

                          To brackiego już nie kupi w żabce ?? bo w tej kolo dworca zawsze widziałem to piwo.
                          Tylko moje piwo mnie rozumie...

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chris1985 Wyświetlenie odpowiedzi
                            To brackiego już nie kupi w żabce ?? bo w tej kolo dworca zawsze widziałem to piwo.
                            Ano, nie kupi. Grupy Żywiec nie ma już w Żabie.
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Żabka jak wiedzie forumowa wieść przestała współpracować z GŻ, zatem i Brackiego w nich już coraz mniej.

                              W tej na Nowym Mieście brackiego zawsze było brak.

                              Brackie miało być od wczoraj w Tesco w promocji, ale z całej ich ulotowej oferty był tylko leżajsk i lech pils, czyli te które mają zawsze w ofercie.

                              Ulotkowe/promocyjne piwa niedojechały. Może dojadą :]
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • Obywatel1978
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 281

                                Zawsze mnie śmieszą takie sytuacje, gdy w wyniku urażonych ambicji jakiegoś dupka z managementu czegoś gdzieś nie ma - Żywca w Żabce czy Coca-Coli w Kauflandzie. A gdzie w tym wszystkim klient?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎