Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mario_Lopez
    Senior
    • 08-2009
    • 991

    W ogóle nie jestem pewien czy Brackie ma to zakładane 5,5%, bo ordynarnie mówiąc większą "fazę" mam po litrze Sarmackiego niż po 5 Brackich... Ale to ma swoje plusy, po Brackich nie da się mieć tego słynnego kaca, choćbym wypił je w ilości 10 sztuk. Brackie to taka hydrozagadka.
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


    EBE EBE

    Comment

    • marek_____
      Member
      • 07-2004
      • 35

      Czy wie ktoś może jakich surowców niesłodowanych dodają do Brackiego i mniej więcej w jakich proporcjach do słodu?

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        U mnie w Żabce teraz warka 06.04.2015 i powiem tylko tyle, że żelazo jeśli jest to jakieś minimalne, natomiast goryczka z gatunku tych nieprzyjemnych i mi osobiście ciężko się to pije.
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • Mario_Lopez
          Senior
          • 08-2009
          • 991

          Wchodzę dzisiaj do Żabki w celu zakupów, a tu na wejściu Brackie w puszce za 1,50 (warka 17.01.15), zakupiłem 25 sztuk, jeśli ktoś z Krakowa i ma ochotę się zaopatrzyć to zapraszam na PW i podam adres płaza, zostało jeszcze tego sporo.
          Last edited by Mario_Lopez; 14-01-2015, 10:54.
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


          EBE EBE

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
            U mnie w Żabce teraz warka 06.04.2015 i powiem tylko tyle, że żelazo jeśli jest to jakieś minimalne, natomiast goryczka z gatunku tych nieprzyjemnych i mi osobiście ciężko się to pije.
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
            Wchodzę dzisiaj do Żabki w celu zakupów, a tu na wejściu Brackie w puszce za 1,50 (warka 17.01.15), zakupiłem 25 sztuk, jeśli ktoś z Krakowa i ma ochotę się zaopatrzyć to zapraszam na PW i podam adres płaza, zostało jeszcze tego sporo.
            A nie boisz się, że 25 sztuk to ciut za dużo? Jest obawa, że warka 06.04.2015 to kontynuacja 17.01.15

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Ile Brackie od opuszczenia Browaru ma terminu ważności?
              3 miesiące czy 6?

              no i przed zakupem 25szt. chyba zrobiłeś jednak jednosztukową próbę?
              :]
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Piłem ostatnio rzeczoną warkę, tylko że z butelki, ogólnie daje radę, także Mario schłodź mocno i pij .
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • Mario_Lopez
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 991

                  Tak, w ciemno bym nie kupował niepijalnej warki, żeby później się męczyć z wypiciem, testowałem jedną sztukę przed zakupem takiej ilości.

                  Ta warka jest całkiem pijalna, dużo lepsza od tej nieszczęsnej 06.04.15

                  Także, uważam, że błędu nie zrobiłem, i puszeczki chłodzą się w lodówce
                  Last edited by Mario_Lopez; 14-01-2015, 13:06.
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                  EBE EBE

                  Comment

                  • faradek
                    Junior
                    • 07-2014
                    • 15

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ile Brackie od opuszczenia Browaru ma terminu ważności?
                    3 miesiące czy 6?
                    4 miesiące.

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2294

                      Albo Żywiec (hurtownik?) próbuje chyba wypychać do Żabek/Freshów stare partie albo te co są nie mają przez kilka miesięcy wzięcia.
                      Dziś w jednej Żabie widziałem całą partię Brackiego z puchy z datą ważności ... 28.12.2014. Obsługa zaskoczona (albo dobrzy aktorzy), załamali ręce, że to świeża partia, dopiero co do nich dojechała do sklepu.
                      We Freshu obok także puszkowe Brackie z datą do dzisiaj (17.01.) na przecenie za 2,29 zł.

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        No cóż, ja kupiłem warkę 17.01.2015 5 szt. za 10 zł, wypiłem na raz, co by nie pić zepsutego .
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • Obywatel1978
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 281

                          Bo grupa Żywiec powinna się na coś Zdecydować. Albo przeznaczają kolejną markę na masówkę i wtedy wstawiają do marketów, Żabek i Freshów, albo robią uczciwe piwo adresowane do nieco bardziej wyrobionej klienteli i opierają sprzedaż głównie o sklepy specjalistyczne lub sklepy premium. W przypadku Brackiego nie ma chyba w GŻ spójnej koncepcji i strategii rozwoju tej marki. Nie dziwię się, że one zalegają po Żabkach czy Freshach skoro tam przychodzą głównie klienci przekonani, ze Carlsberg to prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie, a Żywiec to najlepsze piwo polskie.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Myślę, że sprawczość GŻ w wypadku Brackiego w Żabkach jest minimalna.

                            Za żabami zapewne stoi jakaś wielka hurtownia mająca kilka centrów dystrybucyjnych o powierzchni paru lotnisk, w której tir z piwem jest nie do odnalezienia jeśli się przypadkowo zawieruszy.

                            Albo wersja mniej śmieszna. Franczyzobiorcy mają tak skonstruowane umowy, że nie mogą pisnąć, nawet jak dostają towar na trzy dni przed datą ważności.

                            Comment

                            • dzemek
                              Senior
                              • 12-2010
                              • 450

                              W Tychach znajduje się centrum dystrybucyjne Żabki i Freshmarketu. Mogę powiedzieć, że jest bardzo duże.
                              Martwi mnie to, że poprzez takie ewentualne działania hurtowników/managerów cierpi na tym dany produkt - ktoś może już nie wrócić do danego piwa, jeżeli kupił je po dacie/blisko daty/inne mankamenty. Brackie może nie jest wybitnym piwem ale na pewno lepiej sięgnąć po cieszyńskie piwo niż po inne nijakie lagery.

                              Comment

                              • marqqq
                                Senior
                                • 12-2014
                                • 660

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
                                W ogóle nie jestem pewien czy Brackie ma to zakładane 5,5%, bo ordynarnie mówiąc większą "fazę" mam po litrze Sarmackiego niż po 5 Brackich... Ale to ma swoje plusy, po Brackich nie da się mieć tego słynnego kaca, choćbym wypił je w ilości 10 sztuk. Brackie to taka hydrozagadka.
                                A widzisz. Ja wczoraj po dwóch brackich, miałem większą fazę, niż w sobotę po karpackim mocnym i perle mocnej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎