Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Nadal się pojawia, ale trzeba się za nimi nachodzić. Ostatnio zakupiłem znaczną ilość na gdańskich Stogach.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      W Warszawie to samo - niestety w coraz mniejszej liczbie Żabek i Freshów mona kupić Brackie

      Comment

      • bratzki
        Junior
        • 10-2016
        • 5

        We wszystkich Żabkach jakie odwiedziłem, niestety nie ma i nie będzie, Żywiec chyba chce je zastąpić nędznym pilsem

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bratzki Wyświetlenie odpowiedzi
          W związku ,że w Żabkach przestało pojawiać się Brackie proszę o pomoc ,gdzie można je nabyć na wybrzeżu /3-miasto/,hurtownie i przedstawiciele handlowi nie są zainteresowani sprzedażą
          Szukaj w Intermarche. Jest zarówno butelka, jak i puszka. Minus - stoi w mocno naświetlonym miejscu, przynajmniej u mnie.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • bratzki
            Junior
            • 10-2016
            • 5

            Po wielu próbach znalezienia piwa w różnych sklepach i hurtowniach , jedynie Intermarche udało się je sprowadzić, trzeba zagadać z osobą która robi zamówienia na towar i po paru dniach jest odłożone,sprawdzone w Intermarche Gdańsk Wrzeszcz i Puck
            Dzięki Pendragon za podpowiedź.

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Warka: 09/10/2017 pite 29/09/2017

              Myślałem, że to piwo już nie istnieje. A tu zonk.

              Po staremu.
              Po rozprowadzeniu na skórze dłoni oczami /oczyma wyobraźni widzę monety wsypywane garściami do dziurawego wiadra wypełnionego gwoździami bez ocynku.
              Piana bardzo ładna.
              Aromat ujdzie. Słodowy z lekkim aldehydem octowym. Muśnięcie chmielowe.

              W smaku: słodowe z delikatną metaliczną nutą (jak na Cieszyn).
              W połowie łyka robi się lekko wodniste lecz finisz jest o dziwo niezłe goryczkowy. I to w takim żateckim typie. Po wypiciu połowy butelki stwierdzam, że połączenie całkiem przyjemnie kremowego wysycenia, średnio pełnej słodowości z lekko metalicznym goryczkowym wykończeniem ma nadal swój bracki urok.
              Kto kiedyś w "czasach przed kraftowych" pił to piwo to wie o co chodzi.
              1.99zl. Cena niszczy wszystkie masowe eurolagery.
              Jak będzie okazja dokupię z dwie sztuki.
              fot.
              #stok_tomcieszyn #cieszyn #brackie #piwo #zamkowy #browarcieszyn #żywiec Browar [Brewery]: Cieszyn Nazwa [Name]: Brackie Cieszyn Styl [Style]: L...
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • Obywatel1978
                Senior
                • 09-2007
                • 281

                Będąc w tym roku na urlopie, przejeżdżałem przez Żywiec. Postanowiłem więc zajechać do browaru będąc więcej niż przekonany, że funkcjonuje tam przyzakładowy sklep firmowy z szerokim asortymentem piw z całej GŻ. Niestety rozczarowałem się - jest tylko jakaś pijalnia z cenami (g)astronomicznymi. Zawinąłem się więc i odjechałem, ale jeszcze na tej samej ulicy zatrzymałem się przy Żabce i wykupiłem cały zapas (coś około 10 butelek) Brackiego, łapiąc się dodatkowo na jakąś promocję

                Nie wiem co to za dziwne zwyczaje, żeby nie prowadzić sklepu firmowego przy tak dużym i znanym zakładzie pracy...
                Last edited by Obywatel1978; 15-10-2017, 13:12.

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Ale czemu w Browarze Żywiec mają mieć Brackie z Cieszyna?
                  No chyba, że przejeżdżając przez Żywiec zawitałeś do Cieszyna do Browaru Zamkowego i tam nie ma żadnego sklepu firmowego.
                  Po za tym obecnie w handlu dostępne są dwie wersje BRACKIEGO
                  jedno z Żywca (mało smaczne) oraz stare z Cieszyna (nawet strawne)
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6134

                    Czy tzn że Brackie z Cieszyna zawitało do jakiejś sieciówki?

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2294

                      Od dłuższego czasu jest w stałej ofercie w Leclerkach (przynajmniej tych warszawskich).

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                        Od dłuższego czasu jest w stałej ofercie w Leclerkach (przynajmniej tych warszawskich).
                        dokładnie w Leclercu je zakupiłem.
                        W szoku byłem :] stały koło siebie dwa brackie, jedno prawdziwe i kultowe a drugie nowa wydmuszka.

                        Warto tego klasyka za te 1,99zł przytulić raz na jakiś czas
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Javox
                          PremiumUżytkownik
                          • 11-2009
                          • 6134

                          Kurcze u mnie tylko Kerfury....

                          Comment

                          • telek
                            PremiumUżytkownik
                            • 05-2011
                            • 530

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                            Od dłuższego czasu jest w stałej ofercie w Leclerkach (przynajmniej tych warszawskich).
                            dokładnie w Leclercu je zakupiłem.
                            W szoku byłem :] stały koło siebie dwa brackie, jedno prawdziwe i kultowe a drugie nowa wydmuszka.

                            Warto tego klasyka za te 1,99zł przytulić raz na jakiś czas
                            Niestety, nie dotyczy województwa kujawsko-pomorskiego.

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              U mnie też pojawiło się to brackie tylko na miesiąc. Obecnie go brak
                              Taka jedno czy dwurazowa wrzutka.

                              A szkoda
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • AaLeX
                                Senior
                                • 07-2011
                                • 575

                                Ja brackie regularnie kupuję w żabce, co do żabki wchodzę obojętnie gdzie, to zawsze widzę skrzynki z tym piwem i regularne promocje typu 4 za 9zł itd.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎