Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Heineken (lic.)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PJay
    Junior
    • 01-2004
    • 2

    #61
    Przpraszam powyzszy opis odnosi sie oczywiscie do piwa Zywiec, a nie heineken. Te bledy nowicjusza

    Zamieszczam ocene Heinkena TU:
    Delikatny smak, prawie niewyczuwalna goryczka, smaczne i ekonomiczne butelka 0.6 za 3.99zl. Bardzo dobre piwko, na rowni z Zywczykiem.

    Moja ocena: [4.5]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #62
      PJay napisał(a)
      WEDLUG MNIE JEDNO Z LEPSZYCH, ZNANYCH POLSKICH PIW. dOSC INTENSYWNY SMAK, WYCZUWALNA GORYCZKA.

      Moja ocena: [4.5]
      Jak znam Arta, to ta ocena zaraz zniknie ...
      Do kolegi PJay'a: miałeś na myśli Żywca czy Heinekena? Bo to są dwa różne piwa, a Heinekena bynajmniej nie można nazwać polskim piwem. Ocena piwa, aby była zaakceptowana powinna zawierać nieco więcej treści - poprzeglądaj oceny innych piw na browarze, a zobaczysz, na czym to polega. Pozdrawiam i nie zniechęcaj sie po pierwszym razie ...

      No i Art był o ułamki minut szybszy ...
      Last edited by breslauer; 30-01-2004, 10:56.

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #63
        PJay napisał(a)
        ekonomiczne butelka 0.6 za 3.99zl.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Walley
          Junior
          • 02-2004
          • 3

          #64
          Piwo w smaku nie zle ale bez zachwytu. Kolor ladny. W smaku lekko goryczkowe. Mozna wypic jedna lub dwa (jak ktos ci postawi).

          Moja ocena: [3.2]
          ---------------
          Ocena usunieta z rankingu.
          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
          Art, Admin

          ---------------

          Comment

          • mateo_w
            Junior
            • 03-2004
            • 2

            #65
            dobre piwo, ale dla ludzi lubących piwa lekkie, słabe, dobre walory smakowe, zapachowe i kolor. Polecam do popołudniowego spożycia. Cena troche zbyt duża, jak za butelke 0.65.

            Moja ocena: [4.375]
            ---------------
            Ocena usunieta z rankingu.
            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
            Art, Admin

            ---------------

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              #66
              mateo_w napisał(a)
              dobre piwo, ale dla ludzi lubących piwa lekkie, słabe, dobre walory smakowe, zapachowe i kolor. Polecam do popołudniowego spożycia. Cena troche zbyt duża, jak za butelke 0.65.

              Moja ocena: [4.375]

              W tym temacie dotyczącym Heinekena jest chyba najwięcej ocen usuniętych przez Arta. Naliczyłem już 16 (!) Mogę się mylic, ale wydaje mi się, że ocena kolegi mateo_w będzie 17
              Last edited by Pinio74; 17-03-2004, 11:46.
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #67
                no i nie mylisz się

                chyba kiedyś poczynię taki ranking ocen usuniętych z powodu... jakie są oceny Heinekena dokonywane przez bardziej zagorzałych fanów tego trunku można zobaczyć na polskiej stronie Heinekena
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Pepek
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 1499

                  #68
                  ART napisał(a)
                  ...
                  jakie są oceny Heinekena dokonywane przez bardziej zagorzałych fanów tego trunku można zobaczyć na polskiej stronie Heinekena
                  Czyż to nie aby kryptoreklama tejże stronki ze strony naszego Drogiego Admina???

                  Comment

                  • sklep-piwowar
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 559

                    #69
                    Heineken zwrotny

                    Nie znalazłem na forum takiego tematu ,więc chyba jestem pierwszy z tą nowiną .Szykuje się na rynek Heineken 0,5 l butla zwrotna w skrzynkach i z tego co głosi ulotka będzie to miało wpływ na cenę ,oczywiście bedzie taniej.Dla mnie to wszystko jedno ,bo i tak Heńka nie piję

                    Comment

                    • sklep-piwowar
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 559

                      #70
                      Jakoś nikt tej informacji nie potwierdził ,ale to pewna wiadomość.

                      Może trzeba założyć oddzielny temat ? Tu zdaję się na Arta

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #71
                        ulotka pojawiła się dzięki koledze Audi w Galerii - nie widzę przeszkód żeby założyć nowy temat na ten temat.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • sklep-piwowar
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 559

                          #72
                          No i pokazał się Heineken zwrotny .Dokładnie w poniedziałek 10 maja w Lublinie rozwozili pierwsze skrzynki z zielonymi butelkami 0,5 (skrzynki też zielone).U nas w sklepie wyszła cena 2,95 + (o,35) kaucja ,czyli bez rewelacji w porównaniu do 0,5 Carlsberga 2,80 razem z flachą (oczywiście bzw)
                          Last edited by sklep-piwowar; 11-05-2004, 14:47.

                          Comment

                          • MAW
                            Member
                            • 10-2002
                            • 78

                            #73
                            sklep-piwowar napisał(a)
                            No i pokazał się Heineken zwrotny .Dokładnie w poniedziałek 10 maja w Lublinie rozwozili pierwsze skrzynki z zielonymi butelkami 0,5 (skrzynki też zielone).U nas w sklepie wyszła cena 2,95 + (o,35) kaucja ,czyli bez rewelacji w porównaniu do 0,5 Carlsberga 2,80 razem z flachą (oczywiście bzw)
                            Faktycznie cena nie jest rewelacyjna, zwlaszcza ze sporo klientow nie zwroci butelki, wiec zrobi sie 3,30 a to calkiem sporo jak za 0,5l takiego piwa. Ciekawe co spowodowalo ze Heineken zdecydowal sie na butelke zwrotna w Polsce? W Holandii jest to akurat standard (z tym ze 0,33l i standardowa dla wszystkich brazowa butelka), ale to chyba bardziej wynika z duzych oplat za uzywanie opakowan bezzwrotnych i tego ze butelki mozna oddac w kazdym sklepie bez koniecznosci posiadania paragonu.
                            Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

                            Comment

                            • cielak
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 2890

                              #74
                              W krakowie od wczoraj cena 2,99 + 0,35 kaucja. Moim zdaniem nie mają szans do carlsberga
                              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                              Comment

                              • cielak
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 2890

                                #75
                                W krakowie od wczoraj cena 2,99 + 0,35 kaucja. Moim zdaniem nie mają szans do carlsberga
                                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎