Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piast, Super Premium Beczkowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Simon
    † 1964-2008 Piwosz w Raju
    • 02-2001
    • 993

    #16
    1. Piast - oczywiście z unitanków.
    2. Ale jego przyszłość jest zagrożona ==> teraz jest w grupie Carlsberg, więc może być tak jak w Żywcu... :
    A. produkcja w: ( do wyboru) : Szczecinie ( Bosman ), Brzesku ( Okocim ), Sierpcu ( Kasztelan )...
    B.marka zostanie zniszczona ( jak EB ) i jako nirentowna - zlikwidowana....
    C. marka będzie dostęna wyłącznie we Wrocławiu i ewentualnie na Dolnym Śląsku...

    Pozostaje nadzieja w restauracji małych browarów...
    Simon

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #17
      Simon napisal/a
      1. Piast - oczywiście z unitanków.
      2. Ale jego przyszłość jest zagrożona ==> teraz jest w grupie Carlsberg, więc może być tak jak w Żywcu... :
      A. produkcja w: ( do wyboru) : Szczecinie ( Bosman ), Brzesku ( Okocim ), Sierpcu ( Kasztelan )...
      B.marka zostanie zniszczona ( jak EB ) i jako nirentowna - zlikwidowana....
      C. marka będzie dostęna wyłącznie we Wrocławiu i ewentualnie na Dolnym Śląsku...

      Pozostaje nadzieja w restauracji małych browarów...
      No coż jest to wyjątkowo fatalistyczna wizja wrocławskiego browaru i miejmy nadzieję że zrodziła się tylko w głowie Simona a nie szefów Carlsberga.
      Last edited by Piwofil; 15-03-2002, 17:43.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • Simon
        † 1964-2008 Piwosz w Raju
        • 02-2001
        • 993

        #18
        W moje głowie ??????? : eek:
        1. Piwo Magnum - zlikwidowane !
        2. W ub. tygodniu Prezes grupy C.-O. ( oczywiście Polak - zawsze łatwiej posłużyć się aborygenami ) stwierdził, że Browar Zakrzów zostanie zamknięty !!!

        Jaki będzie następny krok...???
        Simon

        Comment

        • volker
          Senior
          • 10-2001
          • 634

          #19
          Gambrinus napisal/a
          Spojrz tutaj:



          Jak widac pasteryzacja nie jest konieczna zeby przedluzyc trwalosc piwa


          Tak, masz rację.

          Choć zimna filtracja nie tylko wyfiltruje wszystkich szkodliwych substancji, lecz również cały smak. W rezultacje, Miller GD ma nieograniczoną trwałość: Stoi w piwnicy już kilka lat, i nikt nie chce go pić...
          Volker

          Brunnenbräu Hausbrauerei

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #20
            pilem je juz kilka razy i musze powiedziec ze jest naprawde bardzo dobre ale w Białymstoku kosztowalo 2,95 (ostatnio 2,50)
            ta druga cena moze byc...... mam nadzieje że będzie można te piwo cały czas kupować w całej Polsce a nie tak jak Lech Pils tylko w Wielkopolsce
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #21
              BeczkowePuszkowe

              Niestety - szukałem, szukałem i Wawie nie uświadczyłem Piasta BeczkowegoButelkowego więc zasmakowałem zakupionym w Carrefour BeczkowymPuszkowym.
              A oto co stwierdzam: Dobre, a nawet bardzo dobre. Łagodne, ale nie za łagodne, pozostwawia ciekawy posmak i ładnie pachnie, zgazowane jak należy - bąbelki tańczą na języku jak się patrzy. Piana pozostawia ślady wewnątrz kufla. Primo! Chciałbym je spożywać częściej niż jest mi to dane, ale niestety w Pruszkowie Piasta niet.
              Ocena 5-
              Attached Files
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Petrax
                Senior
                • 12-2001
                • 662

                #22
                Minęło sporo czasu od ostatniego postu w tym temacie. Czy oznacza to, że Super Premium Beczkowy wyginął śmiercią (nie)natrualną? Sam nie widziałem go już bardzo dawno. Jeżeli tak, niech spoczywa w spokoju (bynajmniej nie ten, kto zadecydował o jego śmierci ).
                Last edited by Petrax; 10-08-2003, 21:29.
                In cervisia veritas
                http://www.ptxc.de.vu
                Пиво - вот мое экотопливо

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #23
                  niestety ten Piast to już przeszłość, tak samo jak i porter.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎