Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Góralskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robert2
    Member
    • 08-2011
    • 87

    #46
    Nie jest to rewelacyjne piwo ale przyzwoite-bardzo orzeźwiające w smaku z wyczuwalną goryczką średnio nagazowane i jasnym złotym kolorem piana zaraz po nalaniu opada ale pozostaje kożuch na gorące dni warte polecenia

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #47
      Góralskie z Grybowa zawsze zyskuje gdy nadchodzi lato. Takie piwa smakują w upalne dni.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2294

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gobong Wyświetlenie odpowiedzi
        Najlepsze butelkowe piwo z tego browaru . Im "słabsze" piwo tym smaczniejsze. Gdyby na tych słabszych oraz niepasteryzowanych skupiłby się browar to może by na tym lepiej wyszedł? Byle jak to ostatnio w modzie nie poszedł po całości i nie zaczął go sprzedawać po 7 PLN.
        A ja mam zupełnie odwrotne odczucia Te mocniejsze z Grybowa są treściwsze i wyraźniejsze w smaku. Najlepsze jakie mi podeszło to Góralskie Krzepkie.

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #49
          Tym razem nawet w upał mi nie smakowało. Lurowate, bez goryczki, bez piany. Cena 1,49 była by wygórowana

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
            Tym razem nawet w upał mi nie smakowało. Lurowate, bez goryczki, bez piany. Cena 1,49 była by wygórowana
            No to nieźle przepłaciłem, bo dałem 3,20 zł za tę lurę.

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              #51
              Nie podzielałbym skrajnych opinii. Po kilku miesiącach znów dałem Góralskiemu szanse (warka do 01.12.2012). Jak na dziesiątkę i polskie warunki, poprawne. Niewiele więcej jednak pozytywnych rzeczy da się o nim powiedzieć. Wolałbym jednak w osiedlowym sklepie, gdyby była taka możliwość kupić je, a nie piwa wiadomych marek. I nie narzekałbym zbytnio. Degustowane w deszczowy, dość chłodny dzień też ujdzie.

              Comment

              • osicz
                Junior
                • 10-2009
                • 5

                #52
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasny słomkowy [3.5]
                Piana: Gęsta .... opada po ok 3 min ... pozostawiająca firankę na kuflu [4]
                Zapach: Przyjemny ....wyczuwalna nuta chmielu [4]
                Smak: Łagodny .... na końcu wyraźnie wyczuwalna nuta chmielu [4]
                Wysycenie: Prawidłowe [4.5]
                Opakowanie: hmmm .......... nic nadzwyczajnego ale nie o opakowanie chodzi [3.5]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.975]

                Comment

                • chechaouen
                  Senior
                  • 01-2011
                  • 1180

                  #53
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złociste, klarowne [4]
                  Piana: Słabo i opada [2.5]
                  Zapach: Lekki, delikatny słód [3.5]
                  Smak: Mocno nijakie, głównie nijaka słodowość, do tego słaba goryczka, ale że wodniste to bym nie powiedział. po prostu nijakie takie, no nijake takie [3]
                  Wysycenie: śrenidniawkowe, przyzwoite [3.5]
                  Opakowanie: bez rewelacji [3]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [3.2]

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    #54
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasno-złoty, klarowne. Jest dobrze. [4.5]
                    Piana: Niespektakularna, zredukowała się do obrączki wokół szkła w umiarkowanym tempie. Piana zostawia ładne firanki na szkle. [3.5]
                    Zapach: Bardzo słaby słodowy, czysty, przyjemny. Zyskuje nieco intensywności po ogrzaniu, ale zaskakująco mało. [3.5]
                    Smak: Równie mało wyraźny jak zapach. Goryczka na poziomie koncernowym, mało przyjemna słodycz na finiszu. [3]
                    Wysycenie: Jest OK, choć momentami wydaje mi się, że mogłoby być ciut mniejsze. Ale w sumie nie jest źle. [4]
                    Opakowanie: Skład surowcowy jest podany, ale ekstrakt już nie. Obowiązkowa dawka bełkotu marketingowego na kontrze. Łysy kapsel. [3]
                    Uwagi: Średnie. Bardzo średnie. W porównaniu do wielu innych propozycji - nawet kiepskie.
                    W każdym razie - nie zamierzam powtarzać. Szkoda czasu.

                    Moja ocena: [3.35]
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • dzemek
                      Senior
                      • 12-2010
                      • 450

                      #55
                      Piwo nie jest wybitne ale pijalne, wyczuwam w nim jakby lekkie palone nuty, jednak za cenę ok. 3 zł nie jest warte. Etykieta i Pilsweiser kojarzy mi się z tanimi piwami typu Pilsener, na pewno to jest do zmiany. Minus za niezwrotną butelkę. Raczej nie powtórzę, chyba że będzie gdzieś w promocji około 2 zł.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #56
                        Kolejna odsłona Góralskiego tym razem jako Pilsweizer okazała się być produktem całkiem smacznym, Samo piwo pełne, w miarę treściwe, fajna i dość miła goryczka. Dobrze gasi pragnienie, dobrze się pije, bez negatywnych odczuć. Jedyny mankament to zbyt duże nagazowanie oraz zbyt spłaszczony smak, do ego pod koniec piwa jakieś "zakurzone" akcenty
                        Attached Files
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Browar-Besko
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 317

                          #57
                          a kapsel jaki jest, dalej goły ?

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #58
                            jak był goły tak jest
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • yoxik
                              Senior
                              • 10-2012
                              • 427

                              #59
                              Pilsweizer góralskie Grybów

                              Piana drobna skąpa i po chwili znika. Kolor jasny złoty klarowny. Aromat świeży chmiel klasycznie. Smak Jest słodowośc świetna wyraźna goryczka lekki łuskany słonecznik. Wszystko co lubię. Świetne piwo. Mocno pijalne bije na głowę nie jedną czeską 10. BRAWO.

                              warka 15.06.2015
                              Również tutaj
                              https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

                              Comment

                              • igorio
                                Junior
                                • 10-2014
                                • 10

                                #60
                                Pilsweizer

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoxik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pilsweizer góralskie Grybów

                                Piana drobna skąpa i po chwili znika. Kolor jasny złoty klarowny. Aromat świeży chmiel klasycznie. Smak Jest słodowośc świetna wyraźna goryczka lekki łuskany słonecznik. Wszystko co lubię. Świetne piwo. Mocno pijalne bije na głowę nie jedną czeską 10. BRAWO.

                                warka 15.06.2015
                                Potwierdzam - co do wrażeń smakowych zgadzam się w 100%. Bardzo dobry produkt
                                Dziwią mnie wypowiedzi o kapslu czy etykiecie bo w piwie nie kapsel ma nam smakować , ale jak kto lubi. Ja do tego wagi nie przywiązuję dla mnie liczy się środek a w przypadku Góralskiego Pilsweizera jak najbardziej mnie przekonał
                                i dołączam do BRAW dla browaru

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎