Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Jasne że pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #31
    jerzy napisał(a)
    Piłem to piwo jeden raz w zeszłym roku i miałem dobre wspomniania, więc jak je zobaczyłem w Piwoszu (na Zawalnej), to się ucieszyłem.
    Ale gdy je otworzyłem, to uderzył mnie niemiły, intensywny zapach słodu. A po pierwszym, malutkim łyczku, zrobiło mi się niedobrze. Smakowało tak, jakby browar wogóle nie dodał chmielu, a w zamian doprawił sztucznym miodem. Tego się nie dało pić!
    A jesteś pewny że to było piwo z Grybowa , bo jest ono produkowane przez Męcką Wolę .
    Last edited by And69; 12-03-2003, 14:20.

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #32
      Sprawdziłem, rzeczywiście na kontretykiecie stoi: Męcka Wola. Czy ten browar warzy Jasne że pełne na licencji, "na dziko", czy też może zawsze je warzył?

      p.s. A w Piwoszu poprosiłem: "jasne z Grybowa"... :-(
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #33
        oceniam porównawczo: (Męcka wola/Grybów)
        kolor-porównywalny,ciemnożółty i tu i tu
        gaz-sporo,jest do końca/mniej,pod koniec nie stwierdziłem
        piana-gęsta,trwała,obfita/mało,krótkotrwała
        smak-miły,słodowy bez nieprzyjemnych wrażeń/dziwny z posmakiem gumowej opony

        reasumując wszystko przemawia na kożyść Męckiej Woli
        ocena: mocne 4 / 2

        PS. w kilku miejscach w Białymstoku dostępne piwo z M.W. natomiast w MarcPolu jest z Grybowa i (UWAGA!!!) tamteż do nabycia Królewskie Porter!!
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #34
          Zgadzam sie z Piecią, Męcka Wola lepsza od Grybowa. Grybowskie często jest dla mnie odrzucające, natomiast męckowolskie wydaje się lepsze jakościowo przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznego, przyjemnego nasłodowania.

          Ciekawostka Dropsa: dzisiaj po długiej przerwie znowu zobaczyłem 'Jasne, że pełne' na stacji Orlenu (1,99 zł) i na etykietce jak wół stało, że ekstrakt wynosi 10 koma coś... Skoro tak, to jedna z lepszych polskich dziesiątek, choć pod koniec butelki odczułem mały niedostatek smaku.

          Comment

          • lisiewski
            Senior
            • 12-2009
            • 459

            #35
            Tanie i dobre piwko, które niestety zniknęło już z rynku. Dzisiejsze wyroby z Grybowa nawet się nie umywają do Jasne Że Pełnego.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎