Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Banana Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #16
    No, to może być ciekawe - piwo smakujące kobietą. Jest u mnie w sklepie. Trzeba sprawdzić. Można by je zareklamować jako piwo dla żołnierzy, więźniów i innych chwilowo pozbawionych.

    Comment

    • Andrewbrw
      Senior
      • 03-2004
      • 932

      #17
      piwo smakujące kobietą

      hm...gdzie można je kupić???

      Comment

      • naczelnik
        Senior
        • 08-2003
        • 1884

        #18
        Andrewbrw napisał(a)

        hm...gdzie można je kupić???
        Stoi w Piwoszu na Żeromskiego.Poza tym jeszcze jakieś inne wynalazki owocowe. Nawet nie ruszam tego towaru
        Last edited by naczelnik; 30-05-2004, 10:05.
        Popieram domowe browary!

        Polakom gratulujemy naczelnika

        Zamykam browar.
        Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

        gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          #19
          piłeś? podobno smak-kobiety

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            W tym piwoe fajny jest tylko zapach. Reszta to zawód choć może nie totalny. Wypiłem, nie wylałem.

            Szkoda, że zmarnowano w ten sposób pomysł na ciekawe piwo.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #21
              O FUJ !!!!
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • kopernik
                Senior
                • 11-2002
                • 204

                #22
                może faktycznie jest to piwo dla kobiet, moja wypiła to i nic jej nie było, ja tylko powąchałem i już mnie zgaga piekła

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  #23
                  W Płocku dostępne jest w Championie (razem z Wiśniowym), kupiłem, wypiłem, bez rewelacji ale dość ciekawy produkt na lato. Na pewno warte spróbowania. Żonce i teściowej smakowało.
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • Cocobango
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 818

                    #24
                    Po długiej nieobecności na forum wpadłem Was odwiedzić i napisać co, nieco w chwili wolnego czasu.

                    Piana biała, gęsta, drobna. Wyraźny bananowy zapach z naprawdę ledwo wyczuwalną wonią piwa. Gaz ok. Totalny brak goryczki, ale za to dziwny sztuczno-bananowy smak, pozostawia też nieprzyjemny słodkawy posmak. Na kontrze napis stwierdzający że sięgnę po nie jeszcze raz... nawet wrogowi bym go nie podał. Ledwie je wypiłem i to przy czyjejś pomocy. Szata graf. dość przeciętna.

                    Moja ocena: [2.25]

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      #25
                      Kupiłem z ciekawości w łódzkim Geancie.
                      Etykieta może nie najwyższych lotów, ale zwraca uwagę.
                      Kolor blady, jak przeciętne białe wino.
                      Piana niska, znika w oczach, nie "odmierza" łyków, bo już nie ma z czego...
                      W zapachu czuć wyłacznie banany, ani śładu słodu czy chmielu.
                      W smaku też zdecydowanie banan i to taki dość sztuczny. Po zejściu banana na kubkach smakowych zostaje jakiś chemiczny posmaczek, potem przez moment czuj się słód. Piwo nie ma w sobie ani odrobiny goryczki i jest bardzo słodkie. To ostatnie to akurat weług mnie niekoniecznie jest wadą, od czasu do czasu lubię wypić coś słodkiego.
                      Ogólnie: fajnie było spróbować czegoś nietypowego, ale raczej już nie powtórzę tego zakupu.

                      Moja ocena: [2.75]

                      Comment

                      • Grabuf
                        Junior
                        • 11-2003
                        • 1

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: kolor to w sumie nic specjalnego, nie wybija się zwyczajny spokojny odcień [3]
                        Piana: Pojawiła się po otwarciu a póżniej nawet jej nie zobaczyłem, tak szybko opadła [3]
                        Zapach: ble.. ten sztuczny. wręcz mdły zpach bananów powala, [2]
                        Smak: bleee.... co za smak, tak mdłego piwa jeszcze nie piłem. To okropne, ta niby słodycz i te sztuczne nutki bananów powodują że tego piwa się do końca nie da wypić [1.5]
                        Wysycenie: bąbelki słabe, nie czuć w ogóle gazu [2.5]
                        Opakowanie: Proste opakowanie, kapsel nieciekawy nei ma żadnych wspólnych elementów z etykietą; wkurzające są te kiczowate bananki na etykiecie [2.5]
                        Uwagi: Stało na półce z innymi piwami smakowymi, ale sądziłem że może się czymś wyróżnia. Srogo się zawidołem i nie sięgnę już wiecęj po takie piwa:P

                        Moja ocena: [2]

                        Comment

                        • benn
                          Junior
                          • 10-2005
                          • 25

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Redyna
                          BANANA BEER - najgorsze piwo jakie kiedykolwiek miałam w ustach. Za słodkie, przearomatyzowane i koło smaku piwa nawet nie leżało. Ten dziwny (niby bananowy posmak) gryzie w gardle niczym olejek aromatyczny do ciasta. Ocena: Nigdy więcej !
                          nie zgadzam sie. ambrosius (w kauflandach sprzedaja) jest znacznie gorszy ale rzeczywiscie BANANA BEER nie nadaje sie do spozywania.

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #28
                            Raz chcieliśmy z narzeczoną kupić w Geant'cie to piwo i jak szliśmy do kasy to nagle wypadło z koszyka i się rozbiło roznosząc po malu paskudną słodkawą woń. Choć przesądny nie jestem, uznałem to za wyrok Boski i już nie podeszłem do półki po kolejną butelkę...

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • benn
                              Junior
                              • 10-2005
                              • 25

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grabuf
                              Kolor: kolor to w sumie nic specjalnego, nie wybija się zwyczajny spokojny odcień [3]
                              Piana: Pojawiła się po otwarciu a póżniej nawet jej nie zobaczyłem, tak szybko opadła [3]
                              Zapach: ble.. ten sztuczny. wręcz mdły zpach bananów powala, [2]
                              Smak: bleee.... co za smak, tak mdłego piwa jeszcze nie piłem. To okropne, ta niby słodycz i te sztuczne nutki bananów powodują że tego piwa się do końca nie da wypić [1.5]
                              Wysycenie: bąbelki słabe, nie czuć w ogóle gazu [2.5]
                              Opakowanie: Proste opakowanie, kapsel nieciekawy nei ma żadnych wspólnych elementów z etykietą; wkurzające są te kiczowate bananki na etykiecie [2.5]
                              Uwagi: Stało na półce z innymi piwami smakowymi, ale sądziłem że może się czymś wyróżnia. Srogo się zawidołem i nie sięgnę już wiecęj po takie piwa:P

                              Moja ocena: [2]
                              hmmm.... podpisuje sie obiema rekami pod ta ocena. zaznaczam, ze przy bananabeer po raz trzeci w zyciu poczestowalem kanalizacje piwem (wczesniej byl wspomniany wczesniej ambrosius z plastikowej butli i przeterminowany zywiec)

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 5828

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika benn
                                hmmm.... podpisuje sie obiema rekami pod ta ocena. zaznaczam, ze przy bananabeer po raz trzeci w zyciu poczestowalem kanalizacje piwem (wczesniej byl wspomniany wczesniej ambrosius z plastikowej butli i przeterminowany zywiec)
                                W innym temacie (o piwach marketowych) pisałeś, że jeszcze DC zdarzyło się zlew płukać

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎