Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strzelec, Górskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny słomkowy, herbaty z cytryną [2]
    Piana: Była przez ułamek sekundy i szybko znikła [2]
    Zapach: Mizerny, lekko słodowy [2]
    Smak: Woda, woda, lekki słodowo-chmielowy, coś kwaskowego się też pojawia [2]
    Wysycenie: Wcale nie czuć, a widać minimalnie. [1.5]
    Opakowanie: Jak na zdjęciu wyżej. Mnie się nie podoba ta kolorystyka i kolejne piwo odwołuje się do gór.
    Górale się nie długo wkurzą i będzie jazda. [2]
    Uwagi: Gorsze od swojej pierwszej wersji.
    Do spróbowania i tyle.

    Moja ocena: [1.975]
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemniejsza słomka. W sumie nalezy to zaliczyć na plus gdyż piwa o takim woltażu często są barwy cytrynowej lub bladej słomki. [3]
      Piana: Wysoka choć nieco dziurawa. Grubopęcheżykowa a co za tym idzie szybko zniknęła. Pozostawiła po sobie zacieki na szklanicy oraz utworzyła pierścień dookoła niej. [3]
      Zapach: Ładny delikatny chmielowy zapch z dominującą nutą kwiatową. Umiarkowany nie kręci zbytnio w nosku. [4]
      Smak: Dość przeciętny. Kompozycja jakiej nie lubię. Wyraźnie czuć jakby producent chciał nadrobić niedociągnięcia co do wodnistego smaku mocnym goryczkowym akcentem. Wszystko to powoduje że smak jest nieciekawy i pozostawia po sobie nieprzyjemny chmielowy posmak na ustach. Zamiast delektować się głębią smaku musimy przełknąć gorycz porażki jaką jest to piwo. [2.5]
      Wysycenie: Nie wypilem jeszcze połowy szklanki a już czuję jak powoli mój brzuszek zaczyna się zapełniać. [2]
      Opakowanie: Puszka taka jak powyżej. Ogólnie ciekawa szata graficzna jak na piwo z tej klasy. [3]
      Uwagi: Zakupiłem je za 1,80zł w swoim spożywczaku na spróbowanie. Myślę że na tym poprzestanę przygodę z tym piwem. Wolę dołożyć 15gr i kupić sobie smaczną mocną Reginkę.

      Moja ocena: [3.1]
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemnoslomkowy, klarowne [4.5]
        Piana: biała, grube pęchcerze, dziurawa, osadza się krzaczasto na szkle [3]
        Zapach: słodowo-grysowo-kukurydziany [2.5]
        Smak: troszkę cierpkie ale jest to miłe w smaku - poprzez miłą goryczkę osadzającą się w w tylniej części języka, całe szczęście w smaku nie tego co czułem w zapachu czyli grysu o ile w ogółe jest jednym ze składników, w oddali minimalnie wyczuwlny metaliczny posmak [3.5]
        Wysycenie: bardzo leniwe bąbelki, prawie w ogóle ich nie ma [4]
        Opakowanie: mało ciekawa kolorystcznie puszka ale z dość oryginalnym motywem górek które mogłyby być trochę większe [4]
        Uwagi: calkiem smaczny pils,dobry szczególnie na szybkie ugaszenie pragnienia w porze letniej, jak na zimne dni zby mało esencjonalne

        Moja ocena: [3.2]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • thrashcan
          Senior
          • 10-2005
          • 126

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Słomkowy, pływa pełno farfocli, blah, nie wygląda zachęcająco. [2]
          Piana: Biała, średniej wysokości, po krótkim czasie redukuje się do dziurawego dywanika na powierzchni piwa. [3.5]
          Zapach: Nienajciekawszy, słodowo - kukurydziany, w tle majaczy się lekka ścierowatość. W sumie za to, że nie odrzucający ta trójeczka. [3]
          Smak: Dosyć duża goryczka, pozostająca na jakiś czas po przełknięciu na kubkach smakowych i właściwie nic poza tym. Cieniutko, ale nie tragicznie. [3]
          Wysycenie: Coś tam bąbelkuje, jednak na języku średnio je czuć. Mogłoby być sporo większe. [3]
          Opakowanie: Puszka o niewyszukanej kolorystyce. Razi w oczy napis "super cena". Przeciętność, raczej z tej dolnej półki. [2.5]
          Uwagi: W sumie nie było bardzo złe, ale to raczej trunek dla zdesperowanych. Ja więcej nie kupię

          Moja ocena: [2.975]

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasnozłoty. Niestety zbyt jasny. [3]
            Piana: Dość szybko opada, choć pozostawia sensowny dywanik. [3]
            Zapach: Tylko lekkie powiewy. Po prostu zapach piwny, bez niczego szczególnego. [3]
            Smak: W smaku lekkie. Wytrawne. Goryczka pozostaje na podniebieniu. Bardzo fajne piwo do obiadu lub na grilla. [4]
            Wysycenie: Tak to już bywa. W ustach idealnie trafione. W szklance natomiast widzimy zbyt duże bańki, które nie są w stanie podtrzymać piany. [3.5]
            Opakowanie: Na pewno etykieta lepsza niż dawniej (dawniej plagiatowała Tyskie-Gronie oczym tutaj (http://browar.biz/forum/showthread.p...light=plagiat). Butelka też nowsza niż euro. Niestety nie podają ani ekstraktu ani browaru. Poza tym kapsel golas a kompozycja estetyczna rustykalna. [3]
            Uwagi: Tanie piwo grillowe. Rzadko chyba będę jednak je kupował. Choć na pewno lepsze jest niż dawne górskie.

            Moja ocena: [3.425]

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Regent
              Senior
              • 10-2002
              • 512

              #21
              Kompletne nieporozumienie. Jak coś takiego można sprzedawać, smak przypominający tygodniowy, rozmoczony karton. Po trzech łykach reszta zawartości wylądowała w zlewie. KOMPLETNE ZERO.
              Mniej alkoholu w piwach !!!
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Lacriferno
                Senior
                • 07-2005
                • 783

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasny, słomkowy. [3.5]
                Piana: Przy nalewaniu pieni się obficie i burzliwie, lecz niebawem po pianie pozostaje kilka plamek na powierzchni i pierścien wokół kufla. [2.5]
                Zapach: Słodowy z dość silnym chmielem. Intensywnie wyczuwalne jakieś obce zapachy. [2.5]
                Smak: Dość mocna goryczka, co na tle wodnistości tego piwa sprawia, że w ustach pozostają nieprzyjemne posmaki chmielowo-goryczkowe. Zmuszony byłem "przepłukać" usta czymś konkretniejszym. [2]
                Wysycenie: Słabe, choć z początku zapowida się nieźle. Z czasem jednak bąbelki znikają niema całkowicie, potęgując wodnistość napoju. [2.5]
                Opakowanie: Mało sie postarano przy projektowaniu szaty graficznej puszki. Bzdurne napisy z "super ceną" na czele. [2]
                Uwagi:

                Moja ocena: [2.325]

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19170

                  #23
                  kupiłem pół skrzynki i męczyłem się z nim strasznie, więc nie chce mi się nawet opisywać tych męczarni prawdą jest, że bywa przyzwoite i na takie trafiłem z marcową datą. ot zwykłe piwko na zakończenie/wykolejenie.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasny, klarowny. Mniej więcej taki jak trzeba. [4]
                    Piana: Nie za obfita, trochę dużo dużych bąbli. Szybko się zredukowała do kożuszka, a on się trzymał prawie do końca. [3.5]
                    Zapach: Dość intensywny. Chmielowo słodowy, przeciętny. [3.5]
                    Smak: Chmielowo słodowy z wyraźną goryczką. Ogólnie dość płaski a goryczka choć dość mocna to nienajlepsza, przeciętna. Po przełknięciu goryczka chwilę trzyma się w ustach. Generalnie całość wodnista. [3.5]
                    Wysycenie: Dobre, cały czas pracowało. [4]
                    Opakowanie: Tandetne, brzydkie, nieciekawe. Brak ekstraktu i nadruku na kapslu. [2.5]
                    Uwagi: Jako tanie lekkie piwo to całkiem niezłe. Największy plus za wyraźną goryczkę. Gdyby Żywiec miał taką goryczkę to byłby niezłym piwem.

                    Moja ocena: [3.5]
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • Scriptus
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 189

                      #25
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: jasnożółty kolor, wolę ciemniejszy [4.5]
                      Piana: piana wypadła słabo, zniknęła niemal natychmiast [4]
                      Zapach: zapach w porządku, chmiel, ociupinka landrynki, może być [4.5]
                      Smak: Ciut wodniste to piwko, ale ma goryczkę chmielową na poziomie [4.5]
                      Wysycenie: Nasycenie OK, nie zwietrzało w czasie picia [5]
                      Opakowanie: Niezbyt fantazyjne to opakowanie. niby jest wszystko, co trzeba, ale bez polotu, i ten powalający napis - super cena [4]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [4.45]
                      Nic lepszego od Brackiego :)

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19170

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: blady, ciemnosłomkowy, ale i tak duuużo ciemniejszy od Lecha. [4]
                        Piana: początkowo ładna duża czapa, ale momentalnie opadająca do porwanej "firanki" na powierzchni. [3.5]
                        Zapach: skromy, słodowy. [2.5]
                        Smak: kwaskowo-goryczkowy, z przewagą tego pierwszego. ani ksztyny słodowej pełności czy pełnego goryczkowego posmaku, nic wartościowego! [2.5]
                        Wysycenie: absolutnie przeciętne, gdyby było wyższe może nie czuło by się tej wodnistości. [3]
                        Opakowanie: daleko posunięta prostota jak w przypadku marketówek. tylko nalepka z ceną jest zachęcająca w taki upał. [3]
                        Uwagi: nie polecam! za 1.30 można napić się naprawdę dużo przyzwoitszego pilsa relakspola. tak na ugaszenie pradnienia.

                        Moja ocena: [2.725]

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19170

                          #27
                          ostatnio kupiłem dwie butelki, notabene jedna KP z kapslem noszącym ślady użytkowania otwieraczem. obie z tą samą datą przydatności do spożycia i obie niesmaczne.

                          Comment

                          • Jarek191
                            Member
                            • 02-2006
                            • 85

                            #28
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: strasznie jasny żólty [3.5]
                            Piana: na początku była, a później się zmyła [3]
                            Zapach: taki trochę nijaki, bez żadnego wyraźnego zapachu [3.5]
                            Smak: strasznie cienki, dobry by ugasić pragnienie w upalne dni, ale poza upałami ... [3.5]
                            Wysycenie: dosyć dobre, przez cały czas unoszą się drobne bąbelki [4]
                            Opakowanie: Wygląd przyjemny, minus za brak ekstraktu. No i ten napis "super cena". [3.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [3.475]

                            Comment

                            • skitof
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 2478

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Kolor słomkowy, dość jasny [2]
                              Piana: Piana tworzy się dość obfita, lecz szybko niknie, ma konsystencje nie do końca ubitej piany z białek. [1.5]
                              Zapach: Zapach niewielki, bez chmielu, lekko słodowy, lekko stęchły [1]
                              Smak: Bardzo wodnisty. Lekko wyczuwalny chmiel, ale smak podobnie jak zapach trąci stęchlizną. Nie polecam. [1]
                              Wysycenie: Całkiem dobre, bąbelki zauważalne i wyczuwalne. [2]
                              Opakowanie: Obecnie zawartość alkoholu to 4,0 %, ekstraktu nie podano. Wyraźny napis super cena i taka jest naprawdę: niemal trzy razy mniejsza niż piwa powszechnie kupowane. [1.5]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [1.175]

                              Comment

                              • NaturalArti
                                Member
                                • 09-2009
                                • 86

                                #30
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Bardzo jasny; charakterystyczny dla lekkich piw [4]
                                Piana: Na początku w miarę solidna, jednak dość szybko (po 2-3 minutach) prawie doszczętnie opadła. [3]
                                Zapach: Bardzo delikatny, słabo wyczuwalny, delikatne drożdże. [3]
                                Smak: Sikacz, ale generalnie nie spodziewałem się niczego więcej po piwku z 4% alkoholu. Jak na swój woltaż to OK. Delikatne, wodniste w smaku. Jak dla mnie troszkę za dużo wody a za mało goryczki. [3.5]
                                Wysycenie: Bardzo słabe. Jakieś tam bąbelki są, ale bardzo marne. [2]
                                Opakowanie: Całkiem OK. Zielona etykietka, której design kojarzy mi się trochę z epoką PRL-u. Goły kapsel nawet tutaj pasuje. [4.5]
                                Uwagi: Kupione podczas ostatniego weekendu majowego w sklepie z alkoholem w Rybniku. Cena: 1.60 + 0.35 kaucja. Termin przydatności do spożycia: 18.X.2010

                                Moja ocena: [3.275]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎