Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Donner Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ajos
    Member
    • 09-2004
    • 91

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Coś w okolicach słomy. [2]
    Piana: Znika równie szybko co się pojawia, zostawia tylko "kożuch" przy brzegach kufla. [2]
    Zapach: Zapach dla mnie słaby - gdzieś tam w tle można wyczuć nute chmielu... ale cóż węch mam nienajlepszy [2.5]
    Smak: Dokładnie to czego się spodziewałem - lekki posmak słodu i goryczki, sprawia wrażenie wodnistości. [3]
    Wysycenie: W normie, małe bąbelki. [3.5]
    Opakowanie: Butelka ma bardzo cienkie ścianki. Etykieta nie powala, nie zwraca na siebie uwagi. Kapsel złoty, bez nadruku. [3]
    Uwagi: Jakby podciągnąć smak to myślę że by sie świetnie nadawalo na gorące lato.

    Moja ocena: [2.7]

    Comment

    • perzan
      Member
      • 07-2005
      • 35

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo pełny,zaskakująco nasycony bursztynowo-złoty [4.5]
      Piana: Znika w oczach,po kilkunastu sekundach to tylko
      wspomnienie [1.5]
      Zapach: Lekko wyczuwalny słód,nutka alkocholu [2.5]
      Smak: Wyrazna goryczka przy pierwszym zetknieciu potem slod i nieco alkocholu,interesujacy,ale zdecydowanie
      zbyt wodnisty [3]
      Wysycenie: pocżatkowo szaleństwo,potem szybkie wygazowanie,co jeszcze bardziej podkresla wodnistosc [2.5]
      Opakowanie: Standardowe,ani nie przycjaga,ani nie odpycha [3]
      Uwagi: Gdyby nie wodnistość byloby calkiem calkiem piwo,ciągle jest
      do rzeczy ze względu na niezbyt wygórowaną cenę.

      Moja ocena: [2.725]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: słomkowo-złocisty, klarowne [3.5]
        Piana: średnie pęcherzyki, biała, bardzo krzaczasta,szybko opada pozostawiając drobne resztki głównie na szkle [2.5]
        Zapach: chmielowo-słodowy, dość mocny [3.5]
        Smak: z początku wyczuwa sie leciutką goryczkę,która po chwili zmienia się w "inną" gorycz niezbyt przyjemną-staje się trochę gorzkawa [2.5]
        Wysycenie: nie mam zastrzeżeń [5]
        Opakowanie: brązowa butelka, ładna etykieta, jedyny minus tp gładki kapsel [4.5]
        Uwagi: mogłoby to być o wiele lepsze piwo gdyby nie wybijająca siepóźniej gorzkawość, a szkoda, bo mógłoby to być dość niezłe piwo na szybkie gaszenie pragnienia w letni dzień

        Moja ocena: [3.125]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • rotmistrz
          Senior
          • 06-2005
          • 469

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: żółto-slomkowy, klarowny [3]
          Piana: początkowo gęsta zbudowana z drobnych pęcherzyków, szybko siadla pozostawiając kożuszek [3.5]
          Zapach: słodowo-chmielowy, przyjemny [3.5]
          Smak: wodnisty, brak jakich kolwiek odczuc [2.5]
          Wysycenie: słabe, coś tam sie oddrywało od dna, lecz bardzo szybko przestało [3]
          Opakowanie: ładna etykieta, brak wszystkich informacji o piwie [3]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.025]

          Comment

          • Lacriferno
            Senior
            • 07-2005
            • 783

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnozłoty, intensywny. [4.5]
            Piana: Chwilkę po nalaniu tworzy czapę z dość grubych pecherzy. Szybko opada do poziomu marnego kożuszka pozostawiajacego minimalne ślady. [3]
            Zapach: Słaby, trzeba się mocno nawdychać, by poczuć zapach chmielu. [2.5]
            Smak: Wodniste, lekko kwaskowate z umiarkowaną goryczką. Słodowość praktycznie zerowa. Orzeźwiający. [2.5]
            Wysycenie: Wystarczające. [4]
            Opakowanie: Etykieta nie nalezy do rewelacyjnych, ale jest czytelna. Goły kapsel i brak informacji o ekstrakcie. [3.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [2.775]

            Comment

            • fanAtyk
              Junior
              • 03-2006
              • 5

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: słomkowy. zwyczajny. [3]
              Piana: standard [3]
              Zapach: słaby, choć moim zdaniem charakterystyczny. [3]
              Smak: A to ma wogóle smak? - rozwodnione, słabe w smaku, jakieś takie "nijakie", chociaż po kilku miesiącach picia wyczułem takie charakterystyczne "coś", co wyróżniało go na tle innych piw. [2.5]
              Wysycenie: standard [3]
              Opakowanie: Beznadziejne i bez pomysłu. Opakowanie takie jaka zawartość - "nijakie" [1.5]
              Uwagi: Słaby smak, słaby woltaż - jedynie cena zachęcająca. Polecam osobom które lubią pić ale nielubią się upijać, bo nachlać się tym nie sposób. Mój rekord to było 10 sztuk, a potem... zasnąłem zamulony i lekko podcięty.

              Moja ocena: [2.725]
              ---------------
              Ocena usunieta z rankingu.
              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Opisuj proszę dokładniej co to znaczy dla Ciebie "charakterystyczny" zapach - każdy ma swoje kryteria, węc postaraj się proszę opisywać konkretniej swoje odczucia.
              Art, Admin

              ---------------

              Comment

              • tunczyk7
                Junior
                • 12-2006
                • 12

                #22
                siuski, sama woda, szkoda zoladka...

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tunczyk7
                  siuski, sama woda, szkoda zoladka...
                  Niewiele masz do powiedzenia. Zresztą nie tylko w tym temacie...
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • aseco
                    Member
                    • 07-2009
                    • 48

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Słomkowy, dość jasny, wchodzący w złocisty. Taki rynkowy standard. [3.5]
                    Piana: Gęsta, zbita, stworzona z drobnych pęcherzyków. Dość szybko ustepuje. [3]
                    Zapach: Bardzo delikatny, chmielowy, kryjący się gdzieś w tle. [3]
                    Smak: Chmielowy, delikatny, z lekką goryczką. Czuć go na przedzie języka. [3]
                    Wysycenie: Przyzwoite. [3]
                    Opakowanie: Standardowa puszeczka, jakich tysiące. Niczym specjalnym się nie wyróżnia. [3]
                    Uwagi: Tanie, znośne piwo marketowe, przygotowane na masowy rynek. Da się pić, choć żadną rewelacją nie jest.

                    Moja ocena: [3.025]

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6134

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aseco Wyświetlenie odpowiedzi
                      Uwagi: Tanie, znośne piwo marketowe, przygotowane na masowy rynek. Da się pić, choć żadną rewelacją nie jest.
                      I dalej tak jest, bez zmian...
                      Attached Files

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Złoty, klarowne. [5]
                        Piana: Na początku nawet wysoka i puszysta, ale szybko znika. [2.5]
                        Zapach: Jaki zapach?! [2]
                        Smak: Zaskakująco znośny. Nijaki, ale znośny. Nie ma w tym piwie nic, co by nas odrzuciło - jakiegoś nieprzyjemnego kwasku, mokrej ściery, kartonu czy skarpetek przepoconego, syberyjskiego drwala po dwumiesięcznym wyrębie. Nie ma też nic, co by przyciągnęło - jest bardzo, ale to bardzo delikatny posmak słodowy, goryczki zasadniczo brak. Jest za to w cholerę wodniste. [2.5]
                        Wysycenie: Jak na tak wodniste piwo to nawet za niskie. [4.5]
                        Opakowanie: Nieco inny layout niż inne żulpuszki, ale dalej bieda. [2.5]
                        Uwagi: Można wypić bez skrzywienia, jak kogoś pragnienie przyciśnie.

                        Moja ocena: [2.55]

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎