Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Eire 12

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kentaki
    Senior
    • 10-2002
    • 452

    #76
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Piękny mahoniowo rubinowy, klarowny [5]
    Piana: Słabiutka i zaraz opada [2]
    Zapach: Fajny kawowo czekoladowy [4]
    Smak: Dobrunie wyrażnie czuć czekoladę, nie za słodkie z odrobiną goryczki, pozostawia miły smaczek w ustach [5]
    Wysycenie: Marne, choć do picia prosto z flaszeczki wystarczające, w szkle szybko się rozgazowuje [2.5]
    Opakowanie: Bączek 0,33l, etykieta taka zwykła nie powala, brak firmowego kapselka i informacji o ekstrakcie [3]
    Uwagi: Zakupione w Poznaniu za 1,90. wypite w ostatnim dniu przeydatności. Info na etykiecie 7,0% alk.obj. Generalnie fajowe piwko o pięknym kolorku i sympatycznym smaku. Polecam

    Moja ocena: [4.125]

    Comment

    • atheus
      Member
      • 10-2006
      • 67

      #77
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny ale nie czarny, czereśniowy powiedziałbym. Spodobał mi się [4]
      Piana: Na początku ładna gruba, potem opadła ale zostawiła niewielką "czapkę" do końca [4]
      Zapach: Zaleciało lekką słodyczą, lekko przypalonym słodem, znalazło sie też troszkę miejsca dla chmielu. Ogólnie zapach ciekawy i bogaty [3.5]
      Smak: Po pierwszym łyku ze zgrozą przypomniałem sobie Fortunę Czarną, ale późniejsze złagodziły to wrażenie. Czuc słód, goryczka też się ukazała. Niestety słodycz zabrała mi dużo przyjemności ze smakowania. Bez tego słodkawego posmaku byłoby tak pięknie [3.5]
      Wysycenie: Bez zastrzeżeń. Wg mnie w sam raz [4.5]
      Opakowanie: Tu nie oceniam. Piwo podano mi w pokalu innej marki [5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎