Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Sarmackie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marek_____
    Member
    • 07-2004
    • 35

    Bardzo fajne piwko, jedno z najlepszych w kategorii ogólnodostępnych. Konkretne, treściwe, dość słodkie lecz nie przesłodzone. Całkiem niezła goryczka dla kontrastu. Cena mocno atrakcyjna dla niezasobnego portfela. Praktycznie, co jestem w Biedronce to biorę sobie jedno. Muszę jednak przyznać, ze raz trafiłem na jakąś felerną, kwaśną i wygazowaną sztukę, mimo oryginalnego i szczelnego zamknięcia. Nie zmienia to jednak oceny całości

    Comment

    • Myszon007
      Senior
      • 02-2007
      • 1208

      Pojawiło się w nowej, odświeżonej etykiecie - w miłych okolicznościach przyrody smakowało wybornie
      Attached Files
      ♪♫

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9741

        Myszon, to Ty teraz jesteś na ecie???

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4592

          Nowa szata Sarmackiego, a żeby było jeszcze milej to cena spadła do 3,19.

          Comment

          • bob1969
            Senior
            • 02-2008
            • 170

            Spadek ceny to zła wiadomość. Pewnie więcej trocin w składzie albo produkcja została przeniesiona do Głubczyc albo w jeszcze gorsze miejsce

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9741

              Pitolenie o Szopenie. Wczoraj wprowadzałem "nowe" Sarmackie do gryla i spokojowo dało radę, oczywiście, pewien specyficzny "posmaczek" był, ale... miał być . Cały czas z Łodzi .

              Comment

              • Myszon007
                Senior
                • 02-2007
                • 1208

                Ostatnio pity Sarmata mocno maślany w aromacie i ogólnie jakiś ciężkawy... mam nadzieję że na sezon grillowy się poprawią
                ♪♫

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9741

                  Korzystając z wczorajszego meczu Ligi Światowej Polska-Brazylia , aby poczuć łódzki klimat (mecz odbywał się w Atlas Arenie w Łodzi), degustowałem sobie dwa różne wcielenia Sarmackiego - warki do 26.07.2013 i 06.09.2013 (daty trochę z głowy, czyli z niczego ).
                  Różnią się etykietą, ta nowsza ma kolor beżowawoprzydymiony, poza tym chyba bez zmian. Młodsze piwo miało bardzo miły chlebowy posmaczek, w sumie dobrze, że miałem na składzie tylko dwie butelczyny, bo poranny dojazd do fabryki mógłby być problematyczny...

                  Comment

                  • kurgan
                    Gość
                    • 04-2004
                    • 315

                    gut

                    intro-uderza mocna mało szlachetna gorycz
                    outro-pojawia się delikatne masło ale nie ma tragedii, do grilla idealne!

                    Comment

                    • PociungWidmo
                      Senior
                      • 11-2012
                      • 109

                      Nie wiem jak w innych miastach, ale w biedronkach mieszczących się w północnej Warszawie cena spadła do 2,99, przy czym smak raczej się nie zmienił

                      Comment

                      • Szynszyl
                        Junior
                        • 12-2009
                        • 29

                        Ostatnio cena faktycznie spadła do 2,99 zł, smak też się nie pogorszył. Jednakże dzisiaj czekało mnie niemałe rozczarowanie. Ostatnio zmieniano przecież nawet etykietę, a tymczasem w trzech kolejnych Biedronkach napotkałem puste palety w miejscu w którym powinno znajdywać się Sarmackie. Nie wiem co o tym myśleć. Keniger i Fasberg też już z Van Pura, a nie z Browarów Łódzkich. Z tych ostatnich w Biedronce już tylko jakieś malinowe piwo się ostało...

                        Comment

                        • ro-ot
                          Member
                          • 09-2006
                          • 52

                          Potwierdzam trudności w znalezieniu Sarmackiego. Przez kilka dni nie było go w ogóle, a gdy się pojawiło to o połowę mniej niż zwykle. Może więc coś jest na rzeczy...

                          Comment

                          • kurgan
                            Gość
                            • 04-2004
                            • 315

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szynszyl Wyświetlenie odpowiedzi
                            w trzech kolejnych Biedronkach napotkałem puste palety w miejscu w którym powinno znajdywać się Sarmackie.
                            u mnie brak, powoli zaczynam panikować...

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Kwaskowato-słodowa baza, szczypta karmelu i znikoma goryczka. Niby słabo ale biorąc poprawkę na cenę nie wypada oczekiwać fajerwerków.
                              Moim zdaniem warką 1/10/13 Sarmackie powoli wraca w okolice smaków sprzed 2 lat.

                              Comment

                              • rsk1990
                                Junior
                                • 06-2013
                                • 19

                                Bolesławiec 2.99zł, nie ma problemu z dostępnością i u nas chyba szybko schodzi bo to najbardziej schłodzone piwko w całej Biedrze pewno co chwile z zimnego magazynu donoszą.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎