Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Racibor 12,5

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawel61
    Junior
    • 06-2005
    • 7

    #31
    gapa

    Sory ale byłem po piwku.

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasno złoty. Nieklarowne, pod światło widać że piwo jest lekko mętne. [4]
      Piana: Biała, średniej gęstości, utrzymuje się przez ok. 5 min, później pozostaje już tylko w postaci cienkiego dywanika. [3.5]
      Zapach: Średnio intensywny słodowy. Dopiero po chwili wyczuwalny zapach chmielu. Bardzo przyjemny. [4]
      Smak: Co dziwne początkowo uderza lekki posmak miodowy, który z każdym następnym łykiem zanika ustępując miejsca słodowi z delikatnie przebijającym się chmielem. Kilka chwil po przełknięciu można wyczuć lekką chlebowość. Goryczka średnio intensywna pasująca do reszty. Wszystkie te smaki są ze sobą bardzo zharmonizowane, a piwo jest pełne i lekko "oleiste". [4.5]
      Wysycenie: Delikatne, jak dla mnie mogło by być nieco wyższe. [3.5]
      Opakowanie: Przeciętne, nie wyróżniające się niczym specjalnym. Wszystkie ważniejsze informacje są podane na etykiecie ale niestety kapsel czarny bez nadruku. [2.5]
      Uwagi: Bardzo miłe zaskoczenie. Nie spodziewałem się że będzie to tak dobre piwo i nawet stosunkowo oryginalne w smaku piwo.

      Moja ocena: [4.05]
      Last edited by YouPeter; 15-12-2009, 19:14.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • Agnieszka79
        Junior
        • 10-2012
        • 5

        #33
        browar

        W końcu odnalazłam fanów Raciborskiego! ;D uff. Tego akurat jeszcze nie piłam, ale sądząc po innych rodzajach, to pewnie mi zasmakuje ))
        Pozdrawiam Was!

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #34
          Tego piwa nie ma w ofercie już od trzech lat.

          Comment

          • Agnieszka79
            Junior
            • 10-2012
            • 5

            #35
            piwo

            no to pewnie już nie spróbuje...

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎