Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Wyborne Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Wczoraj wypiłem kilka Ciechanów. Po drugim pamiętałem jeszcze datą przydatności partii... Były to urodziny mojego "świadomego piwnie" siostrzeńca. Niestety piwo nie było porywające. Znaczy poprawne i piło się je w porządku, ale nic więcej. Smak jakby się spłaszczył (nie piłem go z rok). Mocniej odfermentowane? Janawowi nie dorasta do pięt. Nie tak go pamiętałem...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • tomek35
      Senior
      • 02-2007
      • 497

      Ciechan postawił na ilość, a to niestety odbija się na jakości piwa. To piwo jest jeszcze dobre, ale z każdą warką jakby nieco gorsze.

      Comment

      • keto
        Senior
        • 07-2009
        • 388

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Wczoraj wypiłem kilka Ciechanów. Po drugim pamiętałem jeszcze datą przydatności partii... Były to urodziny mojego "świadomego piwnie" siostrzeńca. Niestety piwo nie było porywające. Znaczy poprawne i piło się je w porządku, ale nic więcej. Smak jakby się spłaszczył (nie piłem go z rok). Mocniej odfermentowane? Janawowi nie dorasta do pięt. Nie tak go pamiętałem...
        w tej chwili na pewno - pijam to piwo dość często - niestety smak znacząco się pogorszył w ostatnim czasie
        Pozdrawiam
        Artur

        Comment

        • NaturalArti
          Member
          • 09-2009
          • 86

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Po prostu prawdziwy kolor piwa. Jasnozłocisty, kuszący [5]
          Piana: Wszystko OK. Przy otwieraniu butelki wita nas fajna kipiąca pianka. Nie ma mała, nie za wielka. Taka jak powinna być. [5]
          Zapach: Świeży, lekko drożdżony, bardzo przyjemny dla zmysłów. [5]
          Smak: Brakuje mi skali. Jest to najlepsze piwo jakie znam. Wprawdzie w pewnym momencie miałem już lekkie przesycenie tym smakiem, ale pojechłem na 2 lata do Anglii, gdzie piłem piwa z całego świata i strasznie mi naszego Ciechana brakowało. Wróciłem, kupiłem i musze przyznać że angielskie się w ogóle nie umywają! Przy tym smaku można łatwo popaść w alkoholizm. [5]
          Wysycenie: Prawidłowe. Nie za małe, nie za duże. Nie ma się co czego przyczepić. [5]
          Opakowanie: Może mogliby jakiś ładniejszy kapsel zrobić, czy nieco etykietkę zmienić, ale są to szczegóły. A i tak kto się przejmuje opakowaniem, przy tak rewelacyjnej zawartości? [4.5]
          Uwagi: Piwo na szczęście do kupienia w aż 2 sklepach koło mnie (Warszawa Wola, okolice skrzyżowania Górczewskiej i Płockiej). W jednym kosztuje 2,75 + butelka, w drugim 2,90 + butelka. Nie najtaniej (drożej niż jakieś Królewskie czy Tyskie), ale zdecydowanie warte swojej ceny! Jedyny minus, że spedycja czasem kompletnie nie nadąża za popytem. Piwko szybko wykupują ze sklepu i trzeba czekac do następnej dostawy. W przypadku Ciechana wybornego nie jest źle, tylko ze 3 razy musiałem czekać i to góra 2 dni. Gorzej jest z Ciechanem miodowym który kończy się bardzo szybko a na to aż przywiozą nastepny trzeba czasem czekać ponad tydzień! :-(

          Moja ocena: [4.975]

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika NaturalArti Wyświetlenie odpowiedzi
            Smak: Brakuje mi skali. Jest to najlepsze piwo jakie znam. Wprawdzie w pewnym momencie miałem już lekkie przesycenie tym smakiem, ale pojechłem na 2 lata do Anglii, gdzie piłem piwa z całego świata i strasznie mi naszego Ciechana brakowało. Wróciłem, kupiłem i musze przyznać że angielskie się w ogóle nie umywają! Przy tym smaku można łatwo popaść w alkoholizm. [5]
            Możesz wymienić kilka marek piwa, które Ciechan zostawia w pobitym polu. Bo jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tych angielskich piw, które się nie umywają. Bo chyba nie mas zna myśli Fostersa, Stelli Arotois czy Kronenburga.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              Jakżeś Ty się doszukał drożdżowego zapachu?? Może butelka się drożdżami pobrudziła?
              Aha jak się już pytam po napisz proszę jak wygląda kolor nieprawdziwego piwa?
              I odpowiedzi na pytanie Kopyra też jestem ciekaw...
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                Aha jak się już pytam po napisz proszę jak wygląda kolor nieprawdziwego piwa?
                Niebieski.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Tibor_Ferenczy
                  Junior
                  • 03-2009
                  • 28

                  Piwa z browaru Ciechan pojawiły się w sieci Carrefour (widzia łem w Warszawie - jak jest w innych częściach kraju - nie wiem). Ceny - jak to w Carrefourze - wyższe od średniej krejowej , aczkolwiek nie wywindowane w kosmos jak w przypadku Ambera.

                  wyborne - 2.99
                  mocne - 3.29
                  miodowe 3.99

                  pszenicznego nie widziałem...

                  Comment

                  • Cannabee776i99
                    Senior
                    • 08-2009
                    • 658

                    Miodowe bym powiedział, że poniżej przeciętnej

                    A pszenicznego to ostatnio generalnie nie widać :/
                    Last edited by Cannabee776i99; 25-09-2009, 18:04.

                    Comment

                    • jeack
                      Member
                      • 06-2008
                      • 62

                      widac,widac caly wybor Ciechana

                      maja w pawilonach na Abrahama 7a,tam jakos nie ma problemu,wybor niepasteryzowanych az sie prosi o kupno

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9741

                        Dzisiaj wprowadzałem do organizmu to piwo, przy okazji nerwowego meczu "złotek" w sito z Hiszpankami. Piwo ciągle godne, ale kolor jakiś... ...weterynaryjno-urologiczny.
                        Panie i Panowie z Ciechana - nie godzi się!!! Poprawcie się, bo ME w siatkówce kobiet dopiero się rozpoczęły .

                        Comment

                        • supersklep
                          PiwBiz
                          • 01-2005
                          • 982

                          Jeszcze niedawno w cieplejsze miesiące był problem z dostawami Ciechana w takiej ilości jak były zamawiane a tu się okazało że wchodzą na półki do marketów .Jeszcze jak ruszy Lwówek to oby nie poszli na hektolitry jak koledzy z GŻ KP i CO


                          Comment

                          • Tomek111-1
                            Junior
                            • 09-2009
                            • 8

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Jasnożółty, trochę mętny - kolor nie jest mocną stroną tego piwa [3.5]
                            Piana: Ładna biała, drobnoziarnista, znika trochę przy szybko [4]
                            Zapach: Zapach mało intensywny [3.5]
                            Smak: Smak jest najlepszą cechą tego piwa, delikatna słodycz walczy z chmielową goryczką [4.5]
                            Wysycenie: Trochę za słabe pod koniec piwa nie czuć szczypania [4]
                            Opakowanie: WZOROWE tak jak inne piwa z Ciechanowa [5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [4.05]
                            ---------------
                            Ocena usunieta z rankingu.
                            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. OCENA DOTYCZY INNEGO PIWA.
                            Art, Admin

                            ---------------
                            Last edited by ART; 14-11-2009, 21:13.

                            Comment

                            • Tomek111-1
                              Junior
                              • 09-2009
                              • 8

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Jasny, mętny, słomkowy [3.5]
                              Piana: Drobnoziarnista, trochę za szybko znika [4]
                              Zapach: Świeżego piwa, bardzo przyjemny wołający - skosztuj! [4.5]
                              Smak: Dla mnie rewelacja, idealna harmonia słodu i chmielu z leciutką owocową nutką w tle (zielone jabłuszko??) [5]
                              Wysycenie: Idealne, do samego końca szczypie w język [5]
                              Opakowanie: Klasyka gatunku [5]
                              Uwagi: Dla mnie rewelacja - będę je pił kiedy tylko będę mógł

                              Moja ocena: [4.65]

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jeszcze niedawno w cieplejsze miesiące był problem z dostawami Ciechana w takiej ilości jak były zamawiane a tu się okazało że wchodzą na półki do marketów .Jeszcze jak ruszy Lwówek to oby nie poszli na hektolitry jak koledzy z GŻ KP i CO
                                Też się tego bałem, ale myślę że nie będzie tak źle. W jakimś wywiadzie mówili, że nie opłaca im się przekraczać progu na ulgę w akcyzie o 1-2 tys. hl. Ale jak przekroczą o 10-20tys. to już się będzie opłacało.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎