Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Wyborne Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misha22
    Senior
    • 12-2008
    • 128

    Mętne, kwaśne warka z /do 09.10.11

    W kilku sklepach na warszawskiej Woli zalega ciechan wyborny który jest nie do wypicia.
    Przyjechał zepsuty juz z browaru,około 20 września /wszystkie podejrzenia o złym przechowywaniu nie mają tu nic do rzeczy/.
    Myslałem że po zgłoszeniu tego do browaru bedzie jakas reakcja, ale zawiodłem sie srodze.
    Jesli Ciechana stać na taki nieszanowanie rynku to OK

    Comment

    • majeure
      Senior
      • 03-2011
      • 315

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
      W kilku sklepach na warszawskiej Woli zalega ciechan wyborny który jest nie do wypicia.
      Przyjechał zepsuty juz z browaru,około 20 września /wszystkie podejrzenia o złym przechowywaniu nie mają tu nic do rzeczy/.
      Myslałem że po zgłoszeniu tego do browaru bedzie jakas reakcja, ale zawiodłem sie srodze.
      Jesli Ciechana stać na taki nieszanowanie rynku to OK
      Potwierdzam, ostatnimi czasy próbowałem Ciechana Wybornego z 3 różnych warek:
      • warka z datą 30.09.2011 - ohydna, tylko zlew,
      • warki z datami 13.10.2011 i 16.10.2011 - z trudem dało się wypić (szkoda mi było wylewać, rury miałem już przeczyszczone poprzednią warką ).
      Aha, wszystkie zakupy w Leclercu na Bielanach.
      Last edited by majeure; 08-10-2011, 18:20.

      Comment

      • baania
        Senior
        • 10-2009
        • 317

        Ja tydzień temu kupiłem Ciechana w PiP w Szczecinie, ale nie pamiętam jaka to była warka. Nie był popsuty, ale w smaku był strasznie wodnisty. Żadnych chlebowych posmaków, praktycznie brak aromatu chmielu. Piwo było po prostu niesmaczne.
        Podcast o piwie
        Podcast o piwie | Facebook

        Comment

        • krzychal1
          Senior
          • 12-2008
          • 236

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majeure Wyświetlenie odpowiedzi
          Potwierdzam, ostatnimi czasy próbowałem Ciechana Wybornego z 3 różnych warek:
          • warka z datą 30.09.2011 - ohydna, tylko zlew,
          • warki z datami 13.10.2011 i 16.10.2011 - z trudem dało się wypić (szkoda mi było wylewać, rury miałem już przeczyszczone poprzednią warką ).
          Aha, wszystkie zakupy w Leclercu na Bielanach.
          Degustowałem dziś Wyborne z datą - 9.10.2011( więc prawie na granicy przydatności) - nie mogę nic mu negatywnego zarzucić.

          Comment

          • misha22
            Senior
            • 12-2008
            • 128

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzychal1 Wyświetlenie odpowiedzi
            Degustowałem dziś Wyborne z datą - 9.10.2011( więc prawie na granicy przydatności) - nie mogę nic mu negatywnego zarzucić.
            O ta date cała sprawa - cała partia w 3 sklepach mętna... wiec może jednak dystrybucja... wypicie tegoz na 2 tyg przed 9.10.11 okupiłem skretami kiszek

            M

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2295

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
              W kilku sklepach na warszawskiej Woli zalega ciechan wyborny który jest nie do wypicia.
              Przyjechał zepsuty juz z browaru,około 20 września /wszystkie podejrzenia o złym przechowywaniu nie mają tu nic do rzeczy/.
              Myslałem że po zgłoszeniu tego do browaru bedzie jakas reakcja, ale zawiodłem sie srodze.
              Jesli Ciechana stać na taki nieszanowanie rynku to OK
              Coś w tym jest. Piłem w połowie zeszłego tygodnia Ciechana Wybornego zakupionego w okolicach Górczewskiej. Niby kupiony z lodówki, ale już mętny, na granicy pijalności. Data przydatności: 13.10.2011.

              Comment

              • KrzynioF
                premium
                • 04-2009
                • 33

                Ciekawe wypowiedzi na temat jakości, a już podawałem swój adres i nic. W browarze też nikt się nie zgłaszał. Mischa22 - to co już się nie lubimy?

                Comment

                • misha22
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 128

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KrzynioF Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ciekawe wypowiedzi na temat jakości, a już podawałem swój adres i nic. W browarze też nikt się nie zgłaszał. Mischa22 - to co już się nie lubimy?
                  Jak kupiłem kwaśne piwo to nie przeszukiwałem wpisów na forum, tylko napisałem pod adres podany na stronie producenta. Chyba dobrze zrobiłem? szkoda że nijakiej odpowiedzi nie było...
                  M

                  Comment

                  • misha22
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 128

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misha22 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak kupiłem kwaśne piwo to nie przeszukiwałem wpisów na forum, tylko napisałem pod adres podany na stronie producenta. Chyba dobrze zrobiłem? szkoda że nijakiej odpowiedzi nie było...
                    M
                    Dodając że nie jest to producent z drugiego końca Polski, tylko z tego samego Mazowsza, po tej stronie miedzy, ktoremu na budowanej od kilku lat jakosci powinno zależeć.
                    Kropka.
                    M

                    Comment

                    • ZKB
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 172

                      Rzadko to robię ale piwo z datą przydatności do 15.10.2011r. zamiast do mojego gardła trafiło do zlewu. Trudno nawet opisać, co to była za smak
                      Beer is for life not just for christmas !

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2295

                        Warka do 6.11. ma wyraźny zapach ... kwaszonych ogórków Nie znam się na technologii wytwarzania piwa, ale to chyba nie jest prawidłowy zapach.
                        W smaku jest lepiej, trochę zbyt wodniste, ale ogórków już przynajmniej brak

                        Comment

                        • CyboRKg
                          Senior
                          • 04-2010
                          • 593

                          Warka do 3.11 - idealna pod kazdym wzgledem
                          Upaly nareszcie sie skonczyly, wiec nic zlego z tym piwem nie powinno sie dziac. Chyba ze w jakims sklepie maja ogrzewanie na 30st i brak lodowki
                          "Jedno pivo ne vadi!"
                          "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                          Comment

                          • Keeper
                            Member
                            • 04-2011
                            • 44

                            warka 7.11 nie zachwyca, zerowa piana, słabe wysycenie, blady kolorek, w smaku płaskie, nijakie. zobaczymy jak druga butla.

                            Comment

                            • Kamion
                              Junior
                              • 09-2006
                              • 8

                              warki 4.12 oraz 14.12 są naprawdę przyjemne...

                              miałem takie wrażenie, że Ciechan obniżył loty i był jakiś wodnisty, ale tutaj naprawdę jest dobrze ładny zapach, goryczka w smaku, bez masła, warzyw itp.

                              zdecydowanie lepsze niż porównywane bezpośrednio Srebrny Smok i Mazowieckie NP

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                To prawda. Ja ostatnio piłem Wyborne z datą do 11.12.11 i było bardzo przyjemne w odbiorze. Dawno tak dobrego Ciechana nie udało mi się trafić. Nie żebym trafiał na jakieś popsute. Ot po prostu na średnie.
                                Last edited by delvish; 19-11-2011, 13:56.
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎