Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Ciechan Wyborne Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Ta dyskusja przyczyniła się do tego, że kupiłem dziś CW.
    zatem skuteczna akcja marketingowa. można? można!

    Comment

    • Szakali
      Senior
      • 08-2013
      • 572

      Sam chyba kupię , żeby się przekonać ....najwyżej stracę pal licho.

      Comment

      • Maciass
        Senior
        • 03-2009
        • 172

        to i ja skoczę po CW, ale nie zdziwi mnie jak piwa już nie będzie na półce

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy ostrość, pikantność itp. zawsze odczuwałeś tak samo? Czy zwykły czarny pieprz nadal jest dla ciebie tak samo pikantny jak ćwierć wieku temu, gdy dopiero poznawałeś ostre smaki jako dziecko?
          Zanim zaczniemy rozmawiać o czymś zupełnie innym - są piwa, które od lat odczuwam tak samo lub bardzo podobnie. Dlatego nie mam powodów przypuszczać, że to ze mną jest coś nie tak, a nie z Ciechanem. Nie przestałem pić lagerów, więc cały czas mam porównanie. W Ciechanie Wybornym brakuje mi treści i przede wszystkim tych kwiatowych akcentów sprzed lat.

          Comment

          • Pinto
            Junior
            • 02-2008
            • 19

            Pytanie do marekj:
            Dlaczego nie umożliwiacie zakupu na waszej stronie internetowej, tak jak to było kilka lat temu? Można by się w prosty sposób przekonać, czy zarzuty odnośnie gorszego piwa wynikają z waszej winy, czy wynikają np. z nieodpowiedniego składowania w hurtowni/sklepie.

            Comment

            • marekj
              Senior
              • 03-2010
              • 508

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinto Wyświetlenie odpowiedzi
              Pytanie do marekj:
              Dlaczego nie umożliwiacie zakupu na waszej stronie internetowej, tak jak to było kilka lat temu? Można by się w prosty sposób przekonać, czy zarzuty odnośnie gorszego piwa wynikają z waszej winy, czy wynikają np. z nieodpowiedniego składowania w hurtowni/sklepie.
              Podjąłem decyzję o zaprzestaniu działalności sklepu internetowego z dwóch powodów :
              1.Przepisy nie pozwalają na sprzedawanie alkoholu na odległość .

              Comment

              • marekj
                Senior
                • 03-2010
                • 508

                o drugim nie będę pisał, bo dotyczy kurierów i ich fanatycznego podejścia do naszych produktów bez względu na konsekwencje.

                Comment

                • DariuszSawicki
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 2868

                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złoty, idealny dla lagera. Nikt tu nie może się przyczepić. [5]
                  Piana: Biała, ma grube pęcherzyki, ale kożuszek trzyma się długo. Szkło jest lekko oblepione firankami. [3.5]
                  Zapach: Świeżego piwa !! Jest jęczmień i lekki chmiel. Minimalny diacetyl, ale ja lubię minimalny diacetyl. Żadnych wad: zbyt dużego diacetylu, DMS-u , stęchlizny, metaliczności, skarpety, kartonu i ściery nie ma .
                  To po co ta wczorajsza dyskusja? [5]
                  Smak: Lekkie i wysoce pijalne mimo 6% alk.
                  Pół na pół słód i chmiel, trochę kwaskowate na finiszu.
                  No wiecie, to jest lager i tak ma smakować. [4]
                  Wysycenie: Zdecydowanie wysokie. Dobre na lato, ale nie na dziś, dlatego nie wiem jak ocenić. [3.5]
                  Opakowanie: Na plus dla Ciechana jest to, że nie zmienia swoich etykiet. Człowiek się przyzwyczaił i niech tak będzie. [4.5]
                  Uwagi: Obserwowałem wczorajszą dyskusję na forum. Pamiętam też te pierwsze warki Wybornego. Trochę przesadzacie, za dużo amerykańskich chmieli pojawiło się. Ja je lubię, ale trzeba docenić też porządny polski lager.

                  Moja ocena: [4.35]

                  Comment

                  • yaro74
                    PremiumUżytkownik
                    • 09-2012
                    • 2089

                    Dariusz, z jaką datą to piwo ?

                    Comment

                    • DariuszSawicki
                      Senior
                      • 08-2012
                      • 2868

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dariusz, z jaką datą to piwo ?
                      2 marzec chyba, bo oni tu tak nierówno odznaczają na kontretykiecie.

                      Comment

                      • yaro74
                        PremiumUżytkownik
                        • 09-2012
                        • 2089

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                        2 marzec chyba, bo oni tu tak nierówno odznaczają na kontretykiecie.
                        To poczekam, bo u mnie jeszcze z lutową datą.

                        Comment

                        • Gonzo1
                          Member
                          • 12-2008
                          • 65

                          Faktycznie, Wyborne wraca do formy, potwierdzam.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                            Obserwowałem wczorajszą dyskusję na forum. Pamiętam też te pierwsze warki Wybornego. Trochę przesadzacie, za dużo amerykańskich chmieli pojawiło się. Ja je lubię, ale trzeba docenić też porządny polski lager.
                            To nie ma kompletnie nic wspólnego z "amerykanami". Jak długo one są na polskim rynku, rok? Jeszcze nie śmiałem o nich marzyć i nawet nic o nich nie wiedziałem, gdy Ciechan Wyborny już poważnie mnie zawodził. Na szczęście jest teraz Lagerowe, które wróciło mi wiarę w Ciechana. Stały, dobry poziom trzyma też pszenica. Porteru dawno nie piłem, bo zaczął po 6 zł chodzić w pobliskim sklepie, więc się nie wypowiadam. Swego czasu bardzo mi pasowało Ratuszowe z Lwówka z esencjonalnością czeskiej "trzynastki", no a teraz podeszwy zrywa Black IPA z Bojanowa.

                            Taka mała pozalagerowa dygresja i spowiedź w kwestii BRJ.

                            Comment

                            • zohan666
                              Senior
                              • 11-2012
                              • 259

                              W moim odczuciu piwo się nie zmieniło, a jeżeli to minimalnie - gusta się zmieniły. Jak zaczynałem przygodę z piwami innymi niż koncernowe, to uważałem CW za najlepsze, a lagerowe mi nie bardzo smakowało. Ale w pewnym momencie sytuacja się odwróciła i jestem pewny, że w tym czasie poziom obu piw się nie zmieniał.

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zohan666 Wyświetlenie odpowiedzi
                                W moim odczuciu piwo się nie zmieniło, a jeżeli to minimalnie - gusta się zmieniły. Jak zaczynałem przygodę z piwami innymi niż koncernowe, to uważałem CW za najlepsze, a lagerowe mi nie bardzo smakowało.
                                Uwaga do wszystkich: mówimy o smaku Wybornego na kilka lat przed wprowadzeniem na Lagerowego (6-8 lat temu). Jeśli piszecie o ostatnich 3-4ch latach, to rzeczywiście zmiany nie ma lub jest na plus. 3-4 lata temu zdarzały się warki tak warzywne, że wylewałem pół butelki, a teraz bez problemu wypijam cała, zaś 6-7 lat temu było to piwo wybitne a nie przeciętne, jak teraz.
                                I nie dlatego, że zmienił mi się smak. Trapiści, dobre niemieckie pilsy i pszenice, oryginalne AIPA były dostępne i wtedy. Trudniej, ale były. I niektórzy z nas je pijali.
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎