Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Karmi Poema di Caffe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemna, brunatno-wiśniowa. [5]
    Piana: Piana intensywna, gęsta, drobna, kremowa i średnio trwała. [4]
    Zapach: Zapach jednoznacznie kojarzący sie z kawą capuchino (czy jak to sie tam pisze ). Całkiem przyjemny choć za bardzo cukierkowy. [3]
    Smak: Zabliżony do capucino ( ). Nieco za słodki i bez piwnego posmaku Do szybkiego wypicia a nie sączenia. [2]
    Wysycenie: Początkowo średnie a po chwili prawie zanika. [2]
    Opakowanie: Srednie choć ciekawe, raczej mało ma wspólnego z opakowaniem piwa i chyba o to chodziło. [3]
    Uwagi: Carsbelg Polska anie Carsbelg-Okocim

    Moja ocena: [2.75]

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny intensywny z ciemno bordowymi przebłyskami pod światło. [4.5]
      Piana: Beżowa, średnioziarnista, utrzymuje się przez 3-4 minuty, zanikając pozostawia ładne ślady na kuflu. [3]
      Zapach: Na pierwszy plan wychodzi karmel dopiero później przebija się przez niego przyjemny lekki kawowy zapach. [4.5]
      Smak: Ze smakiem podobnie jak z zapachem. Początkowo karmel później przyjemne nutki kawowe. Jak dla mnie mogło by być trochę mniej słodkie a bardziej kawowe. [4]
      Wysycenie: Średnie jednak pasujące do tego piwa. [4.5]
      Opakowanie: Biorąc pod uwagę że piwo jest przeznaczone raczej dla kobiet dlatego też opakowanie podąża również w tym kierunku. Stylowe, ładne kobiece kształty, stonowane i dobrze dobrane barwy. [5]
      Uwagi: Jedno z lepszych aromatyzowanych piw i z pewnością lepsze od zwykłego Karmi.

      Moja ocena: [4.175]
      Last edited by YouPeter; 28-01-2006, 14:53.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • rotmistrz
        Senior
        • 06-2005
        • 469

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemnej herbaty, klarowny [3]
        Piana: wysoka, gęsta, drobnoziarnista, koloru karmelowego [3.5]
        Zapach: palonej kawy, z nuta chmielu [2.5]
        Smak: kawowy z niewielką nutka goryczki [2.5]
        Wysycenie: piwo cały czas pracowało [3.5]
        Opakowanie: białe szkło, etykiety kolorystycznie dobrane do piwa, brak wszystkich informacji o piwie [2.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [2.675]

        Comment

        • angasc
          Senior
          • 04-2006
          • 977

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          Kolor: Ładny, prawie czarny. Faktycznie przypomina kawę. [5]
          Piana: Piana jest akurat niespecjalna. Pozostaje cienki kożuszek w beżowym kolorze, który przypomina troszkę ten z kawy cappucino. Jednak jeżeli to piwo a nie kawa to powinien być obfitszy. [3.5]
          Zapach: Ładnie pachnie...kawą. Brakuje mi tutaj tylko wyraźnego zapachu palonego słodu - to jakieś takie przyzwyczajenie z piw w tym kolorze. [4]
          Smak: Znakomicie gasi pragnienie. Smakuje jak mrożona kawa, lekko czuć słód. Dodałbym jednak jakąś żywszą nutkę alkoholową bo nieraz wydaje sie zdeczka kwaskowate. [4]
          Wysycenie: Jak na napój tego typu ujdzie, wyczuwalny jest gaz w ustach. Niestety nie tworzy piany, o czym było wyżej. [4]
          Opakowanie: Oryginalny kształt butelki. Ładna etykieta. Sprawia wrażenie napoju z klasą. Znakomicie dobrana jest objętość 0,4l bo 0,5l mogłoby być tego piwa za dużo jak na mój żołądek po prostu nie specjalnie toleruje piwa aromatyzowane w dużych ilościach. [5]
          Uwagi: Przyjemny wakacyjny napój poobiedni. Ze względu na znikomą ilość alkoholu dobry dla kierowcy na trasie do posiłku (przetestowałem).

          Moja ocena: [4.05]
          Shlangbaum, i tu mi podpadłeś.
          Jeżeli jedziesz samochodem, to Twoje uwielbienie piwa nie może być powodem do picia napojów alkoholowych. Kierowca NIGDY nie pije kiedy prowadzi. Nawet piwa, nawet Karmi. Masz u mnie wielki minus

          Comment

          • Kwadri
            Senior
            • 10-2009
            • 1216

            #35
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemny brąz z rubinowymi przebłyskami. [4.5]
            Piana: Całkiem wysoka, beżowa, średniobąblowa. Szybko jednak opada do cienkiej warstwy, mocno oblepiając ścianki. Do końca gruby pierścień i niepełna warstwa. [4]
            Zapach: Toffi, karmel, ale przez to, że jest mocno słodki, wydaje się jakby mleczny. Kawy nie wyczułem, bardziej wanilię. [3]
            Smak: Niezbyt duża słodycz, lekko karmelowa, w tle lekka kwaskowość. Powoli dociera delikatna, lekko palona goryczka i raczej dominuje w finiszu, bo nieco zwiększa moc. W tle delikatne posmaki razowego chleba. Kawowe posmaki bardzo delikatne. [4]
            Wysycenie: Początkowo nieco za duże. Później znacznie łagodnieje. [4]
            Opakowanie: Przeźroczysta butelka, etykieta jakaś taka bez wyrazu. Zamiast ziarenek kawy powinny być na niej laski wanilii. Kapsel twist-off. [3]
            Uwagi: Oceniane w kategorii aromatyzowane.

            Moja ocena: [3.625]
            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

            Comment

            • Hedin
              Senior
              • 02-2011
              • 370

              #36
              Kiedyś mama dała mi odrobinę w szklance na spróbowanie. Wystarczyło, bym się porzygał.

              Comment

              • Jack75g
                Senior
                • 02-2009
                • 555

                #37
                Okocim Karmi - Poema di Caffe:
                Rewelacyjne piwo smakowe, bezalkoholowe, które polecam nie tylko dla miłośników kawy, kobiet i kierowców.
                Pite mocno schłodzone w pokalu 0,4 l.
                Butelka bezzwrotna 0,4 l., akl. 0,5%, cena 3,55 zł.
                Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  #38
                  Było/jest w moim kerfurze w promocji za 1,79zł to kupiłem :]

                  Jako piwo to porażka, jako napój zamiastpiwny jest całkiem nieźle.
                  Oczywiście jest słodko, jest kola, jest aromat słodkiej kawy, ale pije się dość gładko i szybko. O wiele lepsze niż przesłodzone radlery o przedziwnych smakach.

                  Podczas picia miałem skojarzenie do Fortuny czarnej. Kola plus kawa z nuta paloności.
                  Słodko, deserowo, ale pije się jak dobrą aromatyzowaną kolę (jakby to głupio nie brzmiało )

                  Kupię sobie jeszcze jedno, bo data chyba do sierpnia. Wypije ktoś w gościnnie lub ja w jakieś upalne południe
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎