Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowArmia, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cannabee776i99
    Senior
    • 08-2009
    • 658

    #31
    Rzeczywiście dobry pszeniczniak im wyszedł. Bardziej z tych właśnie lżejszych i cytrusowych, ale moim zdaniem brakowało mu odrobiny treściwości, jak zresztą wszystkim piwom spożytym tego dnia w BrowArmii.

    Comment

    • mrkowal
      Senior
      • 03-2009
      • 155

      #32
      Po tygodniu kolejna próba i kolejny raz te same powytyzne wrażenia, Chyba się przeprosze w BrowaArmią,
      Ultima forsan

      Comment

      • grew
        Senior
        • 05-2009
        • 766

        #33
        Niestety, zawiodłem się. Zapach i kolor nie tuszuje braki smaku - butelkowy Velen, czy Primator biją to piwo o kilka klas. Piany również brak. Z każdym łykiem było tylko gorzej. Jedno z pierwszych pitych przeze mnie piw, które mogę określić mianem "wodniste" - jako, że spożywam głównie piwa czeskie, takiego czegoś wcześniej nie doświadczyłem.

        Comment

        • sinus54
          Junior
          • 02-2010
          • 27

          #34
          dobre

          byłem wczoraj - moim zdaniem super. bije na głowę pszenice z bierhalle, piękna piana, lekko bananowy subtelny zapaszek. wypilismy po 5 na głowę i dziś zero bólu głowy - to jest mój test na jakośc piwa

          Comment

          • rp74
            Junior
            • 03-2011
            • 8

            #35
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: złocisty, ładnie mieniący się w świetle [4]
            Piana: gęsta i bogata, dość szybko znika, jednak jej resztki pozostają do samego końca delikatnie osadzając się na ściankach [4.5]
            Zapach: intensywny na początku, szybko słabnie [3]
            Smak: lekko kwaśny, cierpki w końcówce, bardzo orzeźwiający [4]
            Wysycenie: mocne, jednak odpowiednie do tego rodzaju piwa, bąbelki widoczne do końca [3.5]
            Opakowanie: prosta butelka, niezbyt efektowna etykieta bez informacji o zawartości ekstraktu, brak kontretykiety, zwykły kapsel bez nadruku [2]
            Uwagi: Ogólnie piwo mi smakowało, choć nie jest to jakaś rewelacja. Dość delikatne orzeźwiające piwo pszeniczne.

            Moja ocena: [3.575]
            ---------------
            Ocena usunieta z rankingu.
            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. OCENIANO INNE PIWO!
            Art, Admin

            ---------------
            Last edited by ART; 03-04-2011, 00:33.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rp74 Wyświetlenie odpowiedzi
              Kolor: złocisty,(...)]
              Wytłumacz mi proszę, jak mogłeś pić piwo z Browarmii pochodzące z flaszki, jeżeli browar nie butelkuje żadnego ze swoich piw?
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • rp74
                Junior
                • 03-2011
                • 8

                #37
                Zakupione w Warszawie, w sklepie Vino Pivo przy Puławskiej. Cytat z etykiety: "Wyprodukowane w oparciu o recepturę i pod nadzorem głównego piwowara minibrowaru restauracyjnego Browarmia Królewska w Warszawie". Jak tylko będę miał możliwość zamieszczę zdjęcie.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rp74 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zakupione w Warszawie, w sklepie Vino Pivo przy Puławskiej. Cytat z etykiety: "Wyprodukowane w oparciu o recepturę i pod nadzorem głównego piwowara minibrowaru restauracyjnego Browarmia Królewska w Warszawie". Jak tylko będę miał możliwość zamieszczę zdjęcie.
                  W takim razie nie zadałeś sobie trudu, aby upewnić się czy na pewno to piwo pochodziło z Browarmii. Zerknij do tego wątku BrowArmia Weissbier
                  Last edited by abernacka; 27-03-2011, 18:57.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6141

                    #39
                    Chyba ( prawie) każdy musi przez to przejść...
                    Last edited by Javox; 27-03-2011, 19:07.

                    Comment

                    • rp74
                      Junior
                      • 03-2011
                      • 8

                      #40
                      Dzięki za wskazówkę.
                      Niestety po tym piwie ciężko byłoby wywnioskować, że to chodzi właśnie o to. Nic nie wskazuje, że jest to piwo niemieckie. Poza tym na etykiecie nie występuje nazwa Ladenburger. Cytowany natomiast przeze mnie tekst moim zdaniem wyraźnie sugeruje, że piwo pochodzi z BrowArmii warszawskiej.
                      W każdym razie przepraszam za zamieszanie i, jeśli można, proszę moderatora o usunięcie mojej oceny.

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        #41
                        Prawdę mówiąc z tego zdania można dowiedzieć się jedynie, że receptura pochodzi z Browarmii, nic ponad to.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #42
                          Pierwszy łyk nie przynosi nic dobrego. Zapach charakterystyczny dla leżakowni. Smak płaski. Dopiero w połowie szklanki wyczuwalny staje się banan, lekka wanilia i pojawia się jakaś głębia. Da się wypić i tyle.
                          Attached Files
                          Last edited by docent; 26-10-2011, 18:55.
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Rzeszowiak
                            Piwny Radykał
                            • 04-2009
                            • 1596

                            #43
                            Nadal smakuje jakby zmieszali pół na pół z wodą ?

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nadal smakuje jakby zmieszali pół na pół z wodą ?
                              Bynajmniej. Ono nie jest wodniste tylko w smaku niewiele się dzieje.
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • lukasek
                                Junior
                                • 01-2006
                                • 15

                                #45
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: mętna pszenica tak jak powinna być. nic dodać nic ująć [5]
                                Piana: po nalaniu fajna dość długo się utrzymuje, ale w krótkim czasie opada, pozostawiając jedynie kołnierzyk na szklance. [4.5]
                                Zapach: Bardzo przyjemny [5]
                                Smak: Trudno opisać, ale takiego pszenicznego jak to jeszcze nie piłem. niebo w gębie. Dość wysublimowany smak pszenicy, pozostawia posmak cytrusów???. [5]
                                Wysycenie: Wystarczające. [5]
                                Opakowanie: szklanka [5]
                                Uwagi: Piwo kupione bezpośrednio u producenta w browarze w Warszawie

                                Moja ocena: [4.95]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎