Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bosman, Polarny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Piękny jest i basta - to największy plus tego piwa. [5]
    Piana: Obfita, jednak zanikająca, choć nie do zera - pozostawia delikatny wianuszek na ściankach kufla [4.5]
    Zapach: Początkowo zdecydowany, potem słabnie i staje się nijaki. [3]
    Smak: Niestety tu następuje poważne potknięcie - trochę nijaki ten smak, słodkawy i chmiel słabiutki - nie tego się spodziewałem. [3]
    Wysycenie: Przyzwoite [4.5]
    Opakowanie: Ciekawa etykieta i kapsel nie łysy - to przyciąga najpewniej uwagę w sklepach, w których już to piwo się pojawia... [4.5]
    Uwagi: ... ale u mnie niestety nie mam okazji oglądać półek sklepowych zawalonych tym Bosmanem.
    Mogłem wypróbowac tego Polarniaka dzięki Pogoniarzowi - dzięki Paprykarzu

    Moja ocena: [3.4]
    Last edited by adam16; 23-01-2006, 22:34.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemno-bursztynowy, wpadający w czerwony; to im się udało; [5]
      Piana: początek piękny, gęsty, obfity, a potem mizerna resztka, dość szybko zanikająca; [3]
      Zapach: początkowo przyjemny z delikatnym chmielowym bukietem oraz słodowo-karmelowymi przebłyskami; potem płaski i niezbyt intensywny; [3.5]
      Smak: ciekawy wyraźnie słodowy, za mało jednak karmelowy, ale goryczka pasująca, nie za duża, nie za mała; [4]
      Wysycenie: przyzwoite; [3.5]
      Opakowanie: mnie się podoba (jeśli są jakieś nawiązania do Północnego to trudno); [5]
      Uwagi: dzięki pogoniarzowi mogłem porównać go do Kasztelana Zimowego i na dzień dzisiejszy wolę Kasztelana. a Polarny?? dobrze, że jest, choć nie u nas.

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Przepiękny, mocno nasycony bursztyn podchodzący pod herbatę, a przy innym świetle pod czerwień. [5]
        Piana: Gęsta, drobnoziarnista, ale nie bardzo wysoka. Dość szybko ograniczyła się po pierścienia, ten jednak został już do końca. [3.5]
        Zapach: Nie bardzo mocny, słodowy. W pierwszej chwili wydał mi się słodki i bardzo ciężki, coś jak Warka Strąg, ale potem już nie miałem takich odczuć. [3]
        Smak: Ogólnie niezły, ale bez rewelacji. Nuta słodowa dość oryginalna, potem pojawia się goryczka, ale nie szczególnie wyeksponowana. Smak wacha się pomiędzy koźlakiem, a typowym mocnym piwem (z tendencją do tego drugiego). Niby dobre, ale brakuje mu "jaja". [3.5]
        Wysycenie: Pęcherzyki drobniuteńkie i raczej nieliczne, ale podczas picia wyczuwalne. [3.5]
        Opakowanie: Estetyczne, czytelne, pasuje do gatunku piwa i może tylko odrobinę nazbyt infantylne. [4.5]
        Uwagi: Special thanks dla Pogoniarza, albowiem on mi zaszczyt degustacji możliwym uczynił. Dostałem już po terminie ważności (sam chciałem...), ale nie odczułem jakichś nieprzyjemnych zmian smakowo zapachowych.

        Moja ocena: [3.45]
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎