Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Belfast Limited Edition

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bardzo ładny mahoniowy [4.5]
    Piana: dość gęsta, beżowa, opada szybko, ale pozostaje 3 mm dywanik malutkich perełek, piana zawija się do góry przy brzegach szklanki, i osadza się na nich (chyba trafiłem jakiś limited egzemplarz bo tak dobrych ocen piany nikt nie miał- ale piszę to co widzę) [4.5]
    Zapach: przyjemny, delikatny, owocowo- kwiatowo- chmielowy, może ciutek za mało wyraźny [4.5]
    Smak: smak palonego karmelu delikatnie przekryty goryczką, niestety trochę stłumiony alkoholem, szkoda bo początek każdego łyku naprawdę obiecujący [4]
    Wysycenie: zdecydowanie za słabe [3]
    Opakowanie: całkiem sympatyczne, chybamiało być eleganckie, myślę, że odrobina złoceń nadała by etykiecie takowy charakter, brak danych o ekstrakcie [4.5]
    Uwagi: no to jestem pierwszy któremu to piwonawet smakowało; moja wersja to butelkowy, 7,2 alkoholowy trunek
    moja ocena chyba będzie najwyższa, ale większość forumowiczów opisuje 10% wersję LIMITED EDITION. Jak dla mnie piwo bardzo przyzwoite szkoda tylko że ktoś dolał do niego odrobinę wódki

    Moja ocena: [4.225]
    Poszukuję

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      #17
      Żeby sprawiedliwości stało się zadość, muszę wspomnieć, że z każdym łykiem nadmiar alkoholu jest coraz bardziej odczuwalny i coraz bardziej drażniący. Chyba pospieszyłem się z wydaniem tak wysokiej oceny za smak. O ile na początku alkohol jakoś tylko tłumił inne nutki smakowe, to teraz je poprostu zabija i moja ocena smaku zdecydowanie spada.
      Poszukuję

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
        [...] większość forumowiczów opisuje 10% wersję LIMITED EDITION. [...]
        Może byłoby lepiej, gdyby wyodrębnić wersję "7,2" jako osobne piwo... "popsułeś" ocenę wersji dziecięciowoltowej
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
          Może byłoby lepiej, gdyby wyodrębnić wersję "7,2" jako osobne piwo... "popsułeś" ocenę wersji dziecięciowoltowej
          Też tak uważam (i moją ocenę spokojnie można przenieść), ale decyzję podejmą moderatorzy. Prawda?
          Poszukuję

          Comment

          • rotmistrz
            Senior
            • 06-2005
            • 469

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: czerwony z odcieniem machoniu, klarowny [3.5]
            Piana: była i bardzo szybko znikła, nie pozostawiając żadnego śladu na szkle i na piwie [2]
            Zapach: nie ciekawy, woń alkoholu i prawdopodobnie palonego słodu [2]
            Smak: piwo przypomina tylko goryczka, woda i spirytus z domieszką slodu to chyba podstawowe składniki tego piwo podobnego napoju [1.5]
            Wysycenie: praktycznie zerowe, czasem oderwał się pęcherzyk gazu [1.5]
            Opakowanie: nie pełne informacje o piwie, kolorystyka złotawo-czarna nie nawiążuje do piwa [2.5]
            Uwagi: cena nie adekwatna do produktu jakościowo, dobre dla tych którzy pragną szybko skończyć biesiadę piwną.

            Moja ocena: [1.875]

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Kolor tego piwa taki trochę koźlakowaty. W sumie całkiem ciekawy. [4.5]
              Piana: Piana dość luźna i zbyt grubopęcherzykowa w kolorze beżowym. Szybko opada i zostawia niewielki nalot na powierzchni [3]
              Zapach: Zapach niestety dość płaski. Trochę wyczuwalnych owoców i ostrość alkoholu. [3]
              Smak: Smak nienajgorszy. Oczywiście alkohol gryzie przełyk. Innych posmaków nie wyczułem. [3.5]
              Wysycenie: Wysycenie dość słabe [3]
              Opakowanie: Puszka z tekstami o stoutowym stylu tego piwa napełniły mnie wesołością [3.5]
              Uwagi: Tragedii nie było, ale samopoczucie po tym piwie miałem średnie. Łatwo się tym upić i nic poza tym.

              Moja ocena: [3.3]
              MM961
              4:-)

              Comment

              • zetko
                Junior
                • 03-2005
                • 28

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Miało być ciemne irlandzkie piwo, tymczasem miało kolor brudnej czerwieni [2]
                Piana: nie istnieje, próbowalem lać je na różna sposoby ale piwo wogle się nie pieni. [1.5]
                Zapach: zapach przyjemny ale bardzo słodki, mozna nawet powiedziec że lekko owocowy. [3.5]
                Smak: miało być irlandzkie a okazało się niemiłosiernie słodkie, dodatkowo momentami czuć było alkohol. [2.5]
                Wysycenie: w sumie może byc [4]
                Opakowanie: w sumie najlepsza rzecz w tym piwie, czarno złota kolorystyka bardzo dobrze oddaje wyjątkowość limitowanej edycji, szkoda tylko ze zawartość jest do bani [4.5]
                Uwagi: Kiepskie piwo kreowane na wyjatkowy produkt, ostrzegam przed nim ludzi o słabych głowach. Bardzo mocno uderza do głowy, a przecież nie na tym polega rytual sączenia piwa.

                Moja ocena: [2.9]
                zetko

                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Brunatny, piwo klarowne. [4]
                  Piana: Jakaś była na początku, ale szybko ulotniłą się. [1.5]
                  Zapach: Wyraźny: owocowo-karmelowy. Ja tam alkoholu nie wywąchałem, a w każdym razie mi nie przeszkadzał. [4]
                  Smak: Jak na "mózgotrzepa" nawet ciekawy: sporo słodyczy, karmelowych posmaków. Ciężkie, ale w sam raz na wolne popijanie. [4]
                  Wysycenie: Nasycenie na granicy przyzwoitości. [2.5]
                  Opakowanie: Puszka jako całość nawet udana. Napisów nie czytałem. [4]
                  Uwagi: Nie było takie złe. Jednak dziesięć procent alkoholu to za dużo.

                  Moja ocena: [3.675]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎