Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Irlander

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piokl13
    Senior
    • 06-2003
    • 946

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    Nie wiesz co to jest "Pod Przewiązką"?? Klub studencki!
    A wiesz co to jest Mechanik albo Kwadratowa? Też kluby studenckie.

    Comment

    • piokl13
      Senior
      • 06-2003
      • 946

      #32
      I udało mi się popić tego trunku. I smakowało mi.
      Piwo to według mnie bardzo przypomina ciemne piwa, jakich można się napić u naszych południowych sąsiadów. A do Smoczej Głowy to żadnych podobieństw poza kolorem, to nie zauważyłem.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19170

        #33
        gdzie piłeś?

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #34
          Bardzo mi smakowało (pite w Kristansie z e-prezesem). Dla mnie ciut gorsze od Smoczej, ale obydwa w sumi przepyszne. Tylko to nalewanie 15, 20 min.
          W Krakowie trzeba się spieszyć z piciem, bo już niedługo może zniknąć z miasta (w Fuksie już nie ma). W tym momencie jest chyba tylko w Kristansie (Pod Przewiązką w remoncie). W Fuksie barmanka mi powiedziała, że ma być gdzieś na osiedlu Górali. Czy ktoś wie coś o tym?
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19170

            #35
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: brąz, z przebłyskami bordo. [5]
            Piana: podobnie jak ze Smoczą, raz jest ogromna, nachalna, innym razem słabsza, leniwa - niemniej drobna, jasnokremowa, dość trwała nawet w gorszym wydaniu. [4.5]
            Zapach: estrowy z lekką nutą słodu - jest dobrze! [5]
            Smak: goryczka słaba i bardzo dobrze - piwo przekona tych, którym Smocza nie leży... wyraźnie słowowy smak, z minimalnym wykończeniem goryczkow-kwaskowym. [4]
            Wysycenie: generalnie nie za wysokie, ale niech będzie! [3.5]
            Opakowanie: nie zawsze podawane w szklance namysłowa, a szkoda, bo ich szlanki mi do tego piwa pasują. szkoda, że nie widać za bardzo ekspozycji Irlandera, no ale to projekt pilotowy. [3]
            Uwagi: cena zachęcająca, więc jeśli doszłaby do 4 zł w lepszym lokalu nie miałbym nic przeciw. widziałbym to piwo obok Smoczej w jakimś lokalu (np. w Róży zamiast portera staropolskiego), bo piwo może konkurować z innymi piwami.

            Moja ocena: [4.375]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎