Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Odra Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #16
    Rozmawialem osobiscie z dyrektorem Cyganikiem z Browaru Raciborz i dowiedzialem sie ze wlasnie byly proby z nowym Kapslem dla Odry premium ale narazie to nie wyszlo.
    Sa jednak prowadzone starania aby na tym i innych piwach z Browaru Raciborz byly kolorowe Kapsle.
    mam sie zglosic za Miesiac i wtedy on mi powie co z tego wyniklo.
    A tak nawiasem to Bardzo mily Gosc i bardzo przyjazny Kolekcjonerom.
    Osobiscie mnie zaprosil na Zwiedzanie Browaru.
    To sie zadko zdarza zeby sam pan dyrektor rozmawial telefonicznie ze zwyklym Kolekcjonerem.
    Jestem pod wrazeniem i na pewno podczas mojej nastepnej wizyty w Polsce nie omieszkam ominac Browaru Raciborz
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo jasne, niezbyt dobrze to wygląda [3]
      Piana: Zaraz po przelaniu do kufla spora, "na dwa palce", ale zanika w tempie ekspresowym [3.5]
      Zapach: Co tu właściwie czuć? hm... mam wrażenie że przede wszystkim czuję alkohol, leciutki zapach słodowy w tle. [4]
      Smak: Lekko czuć słód, chmiel i jakąś dziwną kwaśność. [3]
      Wysycenie: Właściwie prawidłowe [4.5]
      Opakowanie: Tu ciekawa sprawa - dotychczas piwa z Raciborza były w tradycyjnej butelce EURO. Tym razem jest to butelka 500ml, trochę chyba podobna do tych stosowanych w Ciechanowie. Etykieta taka sobie. Kapsel biały "piwo polskie". U mnie na kontrze kapitan "Odry"[4]
      Uwagi: Nie wzbudza we mnie wielkiego entuzjazmu, ale wypijalne jest. Jest do kupienia w Wodzisławiu Śląskim, skąd otrzymałem mój egzemplarz.

      Moja ocena: [3.525]
      Last edited by adam16; 23-04-2006, 20:11.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Przyzwoicie jasnozłoty. [4.5]
        Piana: Niestety brak od samego początku [1]
        Zapach: Przyjemnie chmielowy z lekkim słodem. [4]
        Smak: Lekkie. Wyważone między goryczką a słodową pełnością. Bardzo udane. [4]
        Wysycenie: Brak Ledwo co w ustach wyczuć można z początku. [1.5]
        Opakowanie: Bardzo udana estetyczna zielona etykieta na butelce o ładnym kształcie. Biały kapsel. Obniżam tylko za brak podanych parametrów. [4.5]
        Uwagi: Niech popracują nad pianą i nasyceniem a będzie to naprawdę fajne piwo

        Dzięki pawelek59

        Moja ocena: [3.625]

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎