Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zwierzyniec, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Głęboli złoty kolor, jak na pilsa przystało [4.5]
    Piana: Wysoka i nawet trwała. [4.5]
    Zapach: Wyraźny - chmielowy, ale bez zbytniego aromatu. Wyważony. Co ciekawe, "wywąchałem" nuty typowe dla piw w zielonych butelkach, a ta była brązowa. [4.5]
    Smak: Pyszny pils: aromatyczny, ze sporą wytrawnością, orzeźwiające. [5]
    Wysycenie: Spore, długo się utrzymujące. [4.5]
    Opakowanie: Od razu zwróciło uwagę. Typowe "niemiecko-pilsowe". [4]
    Uwagi: Zakupione na stacji benzynowej pod Lubartowem.
    Przepyszny pils!

    Moja ocena: [4.675]

    Comment

    • michioso
      Senior
      • 10-2002
      • 112

      #17
      Kolor: złocisty, klarowny.
      Piana: po nalaniu bardzo obfita i gęsta. Drobnoziarnista, potem znika prawie do zera.
      Zapach: bardzo przyjemny, chmielowy.
      Smak: czuć słodowość oraz umiarkowaną goryczke. Zdecydowanie lepszy niż w zwykłym Zwierzyńcu.
      Wysycenie: bardzo dobre, pęcherzyki powietrza idą do góry.
      Opakowanie: bardzo ładna etykieta oraz kapsel. Nie podano ekstraktu.
      Uwagi: bardzo dobry pils, niestety ciężko dostępne nawet w samym Lublinie

      Ogółem ocena: cztery z plusem.

      Comment

      • Lacriferno
        Senior
        • 07-2005
        • 783

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Poprawny, pilsowy. Złoty znaczy się. [4.5]
        Piana: Trwała, śnieżnobiała i gęsta. Po nalaniu tworzy pokaźną czapę, która nawet długo się trzyma. [4]
        Zapach: W przewadze chmielowy, bez jakichkolwiek nieprzyjemnych, obcych naleciałości. Gdy piwo się nieco ogrzeje z ukrycia wydobywa się delikatny słód. [4]
        Smak: Po pierwszych łykach zaskakuje zdecydowana, silna, pozostawiająca długotrwały posmak goryczka z wyraźnym, chmielowym posmaczkiem. Gdy już kubki smakowe przyzwyczają się do goryczki, przychodzi pora na akcenty słodowe, które na szczęście nie wprawiają uczucia ciężkości piwa. Da się wyczuć lekką kwaskowatość nadającą orzeźwiający charakter. [4.5]
        Wysycenie: Bez zarzutu. Jak było na początku, tak i pod koniec degustacji. [5]
        Opakowanie: W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Chyba tylko do braku podanego ekstraktu i że butelka pójdzie do śmieci, nie do zwrotu. Reszta OK. Estetyczna, czytelna etykieta, dedykowany kapselek. [4.5]
        Uwagi: Świetne piwko. Gdyby było lepiej dostępne sięgałbym po nie zdecydowanie częściej. Smakuje wybornie zarówno z butelki jak i z beczki w przybrowarnej knajpce.

        Moja ocena: [4.3]

        Comment

        • Lacriferno
          Senior
          • 07-2005
          • 783

          #19
          Przy ostatnim podejściu piana z niewiadomych mi przyczyn nie zaszalała, ale piwko mimo tego było bardzo dobre.
          Attached Files

          Comment

          • Manieklbl
            Senior
            • 10-2007
            • 100

            #20
            Czy to piwo jest jeszcze produkowane? Bo w lublinie nigdy go nie widziałem.

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #21
              Czasami można gdzieś trafić. Generalnie nigdy nie było łatwo go kupić. Byłeś na Tumidajskiego?
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Lacriferno
                Senior
                • 07-2005
                • 783

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Manieklbl Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy to piwo jest jeszcze produkowane? Bo w lublinie nigdy go nie widziałem.
                Z tego co wiem, od dawna już nie jest warzone.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #23
                  Skąd masz tą informację? Na stronie Perły jest i jestem prawie pewien, że widziałem go w biłgorajskim Aldiku. Sprawdzę przy okazji, bo normalnie kupuję żółty.
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Lacriferno
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 783

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    Skąd masz tą informację? Na stronie Perły jest i jestem prawie pewien, że widziałem go w biłgorajskim Aldiku. Sprawdzę przy okazji, bo normalnie kupuję żółty.
                    Informację taką uzyskałem od przedstawiciela handlowego Perły już jakiś czas temu. Piwo to miało być uwarzone z okazji 200 lat Browaru Zwierzyniec. Innym powodem zaprzestania warzenia miały być dość wysokie koszty i mała opłacalność produkcji. Nie można wykluczyć, że wznowiono warzenie Zwierza Premium (w co jednak powątpiewam), jeśli jednak jest to prawda, to podziel się tą informacją jak najszybciej.

                    Comment

                    • GioCare
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 137

                      #25
                      A czy może mi ktoś powiedzieć czy można te piwo dostać w Białymstoku np: w Alkoholach Świata na Słonimskiej? Narazie nie ma mnie w mieście więc nie mam jak odwiedzić
                      ╔═╗
                      ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                      ╠═║║║╬║╩╣╔║
                      ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                      ════╚╝══════════

                      - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                      "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                      http://www.kp.pl/

                      Comment

                      • chromi
                        Member
                        • 05-2007
                        • 33

                        #26
                        Będąc we wrześniu tego roku w Zwierzyńcu uzyskałem informację w przybrowarnianym ogródku piwnym-sklepiku, że Zwierzyniec Premium nie jest już produkowany. Pozostały po nim tylko wspomnienia w postaci firmowych gadżetów: np. otwieracze, czapeczki, koszulki etc.

                        Comment

                        • GioCare
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 137

                          #27
                          to naprawdę jest mi teraz przykro Nie piłem nigdy tego piwka a chciałem je skosztować
                          ╔═╗
                          ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                          ╠═║║║╬║╩╣╔║
                          ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                          ════╚╝══════════

                          - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                          "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                          http://www.kp.pl/

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #28
                            Niestety moi przedmówcy chyba mają rację. W Biłgoraju źródełka z białym Zwierzem wyschły. Nawet nie zauważyłem kiedy...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎