Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżajsk, Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marek_kr
    Junior
    • 03-2002
    • 1

    #31
    Piwo o wspaniałym smaku. Pijąc czuje się niebo w ustach. Pyszne! Polecam wszystkim, którzy lubią takie wspaniałości.

    Moja ocena: [4.85]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #32
      Kolor niesamowicie jasny, dla mnie za jasny. Niezbyt nagazowane, piana kiepściutka, słada i bardzo szybko opadła.
      Smak gorzkawy, chmielowy orzeźwiający!
      Zapach chmielowo-drożdżowy, opakowanie a dokładnie puszka ładne!
      Takie sobie!

      Moja ocena: [3.5]
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      • Standarte
        Gość
        • 08-2003
        • 467

        #33
        Leżajsk Pełne należy do moich ulubionych piw. sięgam po nie stosunkowo często, choć w Krakowie niestety nie jest wszechobecne, czasem trzeba go dobrze poszukać. Piękny aromat i pełny, ciekawy smak. Takiego pilsa można popijać całymi litrami.

        Comment

        • Pan_Palivec
          Member
          • 07-2003
          • 40

          #34
          Spożyty z beczki na dworcu PKS w Jarosławiu.
          Całkiem dobry pils na gorące dni.
          Smak cokolwiek rozwodniony niemniej jednak z dobrze wyczuwalną goryczką.
          Kolor - bardzo jasny,wręcz słomkowy.
          Nasycenie CO i piana to najlepsze strony tego piwa.Pian utrzymuje sie do samego końca kufelka.Nasycenie odpowiednie.
          Zapach i opakowanie całkiem gustowne.Z trudem powstrzymałem się przed przywłaszczeniem sobie gustownego kufelka
          Ogólnie to dobry napój w czasie oczekiwania w letni dzień na autobus.

          Moja ocena: [3.925]
          Który polski browar zajmie sie produkcją prawdziwego piwa klasztornego???

          Comment

          • chemick
            Junior
            • 09-2004
            • 1

            #35
            super!!

            Moja ocena: [4.925]
            ---------------
            Ocena usunieta z rankingu.
            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
            Art, Admin

            ---------------

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #36
              chemick napisał(a)
              super!!

              Moja ocena: [4.925]

              mało treściwie, kolego !

              Comment

              • yendras
                Senior
                • 12-2001
                • 2052

                #37
                Zrobiłem to z sentymentu. Odczucia mam mieszane. Mniej więcej do połowy kufla bardzo mi smakowało: aromatyczne, z wyraźną, ale nie tępą goryczką. Potem smak się bardzo spłaszczył i rozwodnił
                Poza tym trochę za bardzo nagazowane. Piana szybko opada. Ogólnie piwo całkiem przyzwoite, szkoda tylko że walorów smakowych nie wsytarcza na całą pojemnośc kufla.
                Attached Files

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #38
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: kolor złocisty, klarowny, taki jaki piwienien miec każdy pils [5]
                  Piana: bielutka, drobna, dośc szybko opada jednak pozostaje ok centymetrowej grubości kozuszek [4]
                  Zapach: przyjemny, chmielwo-słodowy (prawidłowa kolejność gdyz pierwszy dominuje nad drugim) [4.5]
                  Smak: bardzo przyjemne w smaku, orzeźwiające, wybija się głównie tak jak i w zapachu chmielowa goryczka, która długo pozostaje na podniebieniu, przyjemnie oblepia usta [4.5]
                  Wysycenie: jak dla mnie ciut za mało ale może być [4]
                  Opakowanie: do opakwoania przczepić się nie mogę, butelka "zywiecka", etykieta

                  firmowy kapsel
                  http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=299 [5]
                  Uwagi: po naprawde długiej przerwie znów miałem przyjemność spróbować Leżajskiego firmowego piwa i nie rozczarowałem się, piwo jest warte ponownej degustacji

                  Moja ocena: [4.475]
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    #39
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Esencja piwnego koloru. Miedzy złotym a ciemno złotym. [5]
                    Piana: Niestety piana szybko znika i pozostawia jedynie obrączke przy ściance szklanki. [3]
                    Zapach: Zapach chmielu i słodu. Niestety żeby to wyczuc należy sie nawciągać tak, że rozedmy płucnej mozna dostać. [3.5]
                    Smak: Wytrawne piwo. Chmiel rozbity przez delikatny słodowo-alkoholowy posmaczek. Warto dodać, że smak zawsze ten sam, niemalże bez względu na to czy schłodzone czy nie. [4]
                    Wysycenie: Bywało lepiej ale jest przyzwoicie. Gdyby tylko gaz potrafił kożuszek porządny utrzymać. [4]
                    Opakowanie: Etykieta z dużą klasą. Firmowy kapsel tak ładny, że żal go pogruchotać. Podane jak należy wszystkie informacje. [5]
                    Uwagi: Ostatni porzadny pils GŻ. W Krakowie dostępny tylko z beczki. Tylko to piwo ratuje knajpę Stary Port: http://browar.biz/forum/showthread.p...ght=Stary+Port

                    Moja ocena: [3.825]

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      #40
                      Mam regularny kontakt z Leżajskiem zwykle raz w miesiącu jak odwiedzam teściów w Rzeszowie.Kiedyś było to piwo,które wręcz wielbiłem.Miało swoje wzloty i upadki ale o ile wzloty były wzniosłe to upadki nie były zbyt głębokie.Niestety po tym jak Grupa Żywiec postanowiła przyciąć skrzydełka Leżajskowi i ograniczyć go wyłącznie do marki regionalnej smak piwa się pogorszył.Jest to poziom zupełnie akceptowalny ale ponieważ moje oczekiwania względem Leżajska są nieustannie wysokie to jednak ten poziom mi nie odpowiada.

                      Comment

                      • radoxxx
                        Junior
                        • 06-2005
                        • 13

                        #41
                        jak za taką kase to dla mnie bomba
                        http://radoxxx.ovh.org/

                        Comment

                        • radoxxx
                          Junior
                          • 06-2005
                          • 13

                          #42
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Dla mnie taki jaki powinien mieć pils [4.5]
                          Piana: Pianka w miare [3.5]
                          Zapach: Czuć chmiel bardzo dobrze [4]
                          Smak: Mi smakuje:0, choć dość gorzkie pivo. [4]
                          Wysycenie: OK [3.5]
                          Opakowanie: butelka jest ok [4.5]
                          Uwagi: idealnie nadaje się do spożycia po schłodzeniu

                          Moja ocena: [3.975]
                          http://radoxxx.ovh.org/

                          Comment

                          • YouPeter
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2379

                            #43
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Lekko ciemnawy słomkowy. Bardzo ładny. [4]
                            Piana: Piana biała, średnio gęsta, drobnoziarnista. Utrzymuje się przez 4-5 minut potem pozostaje pół centymetrowy dywanik. [4]
                            Zapach: Słabo wyczuwalny, lekko słodowy. [3]
                            Smak: Delikatny, lekko słodowy jednak trochę za mało wyrazisty. Mała goryczka. [3.5]
                            Wysycenie: Duża ilość drobnych, bardzo żwawych bąbelków. W sam raz. [4]
                            Opakowanie: Nie powala, widać że Żywiec nie traktuje tej marki poważnie. Podana zawartość ekstraktu. [2.5]
                            Uwagi: Piwo godne uwagi gdy nie ma nic lepszego napewno warte zakupu.

                            Moja ocena: [3.375]
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              #44
                              Ostatnio zmieniła się etykieta i o dziwo smak piwa też.W ciągu ostatnich kilku dni piłem je parę razy i jest zupełnie przyzwoite.Może browar wraca do chlubnych tradycji?

                              Comment

                              • Lacriferno
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 783

                                #45
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Dosyć ciemny jak na pilsa. Miło nań zerkać. [4.5]
                                Piana: Utrzymuje się dosyć długo, ale nie powala wytrzymałością. Zostawia niewielki dywanik utrzymujący się niemal do końca spożywania (może za szybko wypiłem:-)) [4]
                                Zapach: Zapach słabo wyczuwalny, trzeba się mocno nawciągać nosem, by go poczuć. Ale raz poczuty nie pozwala pozostać obojętnym. [3.5]
                                Smak: Dawno nie piłem tego piwa, a po długim okresie rozłąki spotkała mnie miła niespodzianka. Smak wyraźny, ze stonowaną goryczką pozostawiającą miły posmak, da się wyczuć słodowe nutki. Wielka zmiana na lepsze, kiedy przypomnę sobie Leżajsk Pełne sprzed roku. Oby tak dalej! [4.5]
                                Wysycenie: Cała armia szalejących babelków, które biorą sie niewiadomo skąd i nie mają zamiaru się skończyć. I dobrze! [4]
                                Opakowanie: Nie powala, ale biało-niebieska kolorystyka "konserwy" przyciąga oko. Ładniejsze od poprzedniego. [3.5]
                                Uwagi: Zaraz idę po następne:-)!

                                Moja ocena: [4.025]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎