Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    #31
    urban napisał(a)
    ..piwo w sam raz, lekkie, orzeźwiające ..
    Takie jakie być powinno. Ja pamiętam to piwo jeszcze z czasów , gdy było ono butelkowane w EURO. Lekko wchodzącę , przyjemnie rozwesela ,
    piwo przyzwoitego standardu. Nie oceniam , bo to jedno z najpopularniejszych piw i każdy , nawet okazjonalny piwosz je kiedyś skonsumował , więc ma własne zdanie.
    piwoppns@wp.pl

    Comment

    • maximes
      Junior
      • 01-2003
      • 1

      #32
      choć trochę wodniste to bardzo chętnie sięgam po nie po pracy

      Moja ocena: [2.8]
      ---------------
      Ocena usunieta z rankingu.
      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
      Art, Admin

      ---------------

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #33
        Bez piany, bez zapachu, bez smaku. Brawa dla KP za wyprodukowanie idealnie bezsmakowej alkoholizowanej wody gazowanej. Idealny też przykład do czego prowadzi władza finansistów i marketingowców w browarach. No coż ponieważ ja cenię w piwie przede wszystkim charakterystyczny smak to dla mnie wielkie 0 (szkoda, że minimalna ocena smaku to 1). Piwo dla młodzieży (tak jest zresztą pozycjonowane), co w tym przypadku nie jest zaletą.

        Moja ocena: [1.1]
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Regent
          Senior
          • 10-2002
          • 512

          #34
          Piana niestety szybko opadła, kolor tylko piaskowy, gaz bez rewelacji mógłby być lepszy. W smaku bez szaleństw, owszem wyczuwalna goryczka, ale daleko mu do Lecha Pilsa. Po wypiciu odczuwa się pewien niedosyt. Dobre na zabicie kaca i tylko tyle.

          Moja ocena: [3.3]
          Mniej alkoholu w piwach !!!
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #35
            Piwo z serii niezapadających w pamięci. Zakupione dzisiaj po dłuższym czasie niesięgania po to piwo. I raczej nie zostałem przekonany. Piana słabiutka, i choć piwo nie najgorsze, to Lech Premium niczym szczególnym mnie nie zaskoczył.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #36
              Przed godzinką zostałem poczęstowany bytelką Lecha Premium. Siedziałem godzinę wąchając, smakując, mieląc językiem po podniebieniu, wysilając się na jak najbardziej obiektywną ocenę tego piwa.
              Efekt tego jest taki: Mocno zachmielona woda z gazem, piana marna, kolor jasniutki, zapach żaden. Można wypić dla ożeźwienia, ale po co, skoro są dużo lepsze piwa po nizszych cenach?
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Center
                Senior
                • 03-2003
                • 133

                #37
                Akurat moim skromnym zdaniem jest to jeden z bardziej udanych "masowych" lagerów produkowanych przez polskie browary. Szczególnie oczywiście należy go polecić na lato z uwagi na bardzo orzeźwiający i lekki "smak".
                Nie jest taki zły jak dla mnie 3 z dużym + a nawet 4-
                P.S. Polecam oczywiście odpowiednio schłodzony i w wersji butelkowej

                Comment

                • Matys
                  Senior
                  • 02-2003
                  • 139

                  #38
                  Jest dobrym piwem ale smakuje mi gorzej od Lecha Pilsa.

                  Comment

                  • grubby
                    Junior
                    • 06-2003
                    • 3

                    #39
                    piwko cudowne,piękny bursztynowy kolor,nasycenie a normie piłem nie z butelki lecz ze szklany,smak mm dla mnie lekko gorzki i taki przyjemny,piana szybko znikla bo szybko piłem,zapach przypomina mi piwa jakie piłem w Czechosłowacji luc DDR lata temu

                    Moja ocena: [4.575]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                    Art, Admin

                    ---------------
                    "Grubby"

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      #40
                      Zapach ładny, chmielowy, piękny złocisty kolor, smak- czuć ładnie goryczką. Moim zdaniem trochę dużo gazu, piana niestety znikła szybko.

                      Moja ocena: [3.95]
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #41
                        Zapach ładny, chmielowy, piękny złocisty kolor, smak- czuć ładnie goryczką. Moim zdaniem trochę dużo gazu, piana niestety znikła szybko.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          #42
                          Moją opinię na temat Lecha Premium, jak i Żubra i Tyskiego Gronia z KP czyaj tutaj.
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            #43
                            To nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej... Kolor dość przyzwoity, złoty, nad nim piana, która jest najmocniejsza stroną tego piwa. Biała wysoka i trwała, średnioziarnista. Nasycenie jak dla mnie za duże, ale tylko na początku, bo już w połowie szklanicy staje się za małe... Zapach lekko chmielowy, ale nieszczególny i mało intensywny. Trochę jakby wprowadzony na siłę. W smaku dominuje goryczka, reszta to wodnisty roztwór, o lekko chmielowym zabarwieniu. Niedobre. Co do opakowania, to piłem z beczki, ale Lech stoi wszędzie, więc mogę spokojnie napisać, że charakterystyczne, ale nie podoba mi się. Brak mu pomysłu i smaku. Nie jest to piwo dla mnie i jeśli nie jestem zdesperowany, to go nie pijam.

                            Moja ocena: [2.65]
                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #44
                              "Premium Lager -Lech Premium. Pełnia smakowa niższa niż w przypadku lagerów klasycznych; charakter wytrawny; delikatna lecz wyczuwalna goryczka i lekko cierpki posmak; w skład bukietu wchodzą takie zapachy jak chmielowy, owocowo-bananowy czy truskawkowy."

                              Kolejny cytat z magazynu "Świat Piwa". Wnoszę postulat, aby powyższy cytat nazwać dowcipem miesiąca!
                              Last edited by abernacka; 06-05-2004, 07:01.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #45
                                abernacka napisał(a)
                                "Premium Lager -Lech Premium. Pełnia smakowa niższa niż w przypadku lagerów klasycznych; charakter wytrawny; delikatna lecz wyczuwalna goryczka i lekko cierpki posmak; w skład bukietu wchodzą takie zapachy jak chmielowy, owocowo-bananowy czy truskawkowy."

                                Kolejny cytat z magazynu "Świat Piwa". Wnoszę postulat, aby powyższy cytat nazwać dowcipem miesiąca!
                                Czytając ten opis u kolegi w Gdyni nie wiedziałem ,czy śmiać się czy płakać w końcu o mało co nie spadłem ze śmiechu z sofy na ...
                                Gazetkę proponuję nazwać Świat Obłudy lub Masówki,lub Świat Ogłupiania"
                                Swoją drogą doczekaliśmy się ze strony KP piwa pszenicznego...(ten banan),a ŻĄ pisze ,że u nas nie ma piw pszenicznych polskich w sklepach .Gratulacje dla KP.Tyskie Gronie też jest pszeniczne i ma bursztynową barwę
                                Last edited by Pogoniarz; 06-05-2004, 07:19.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎