Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bud
    Junior
    • 03-2005
    • 8

    #91
    Leszek premium od dawna stoi na tym samym przyzwoitym poziomie. Jasne ze nie jest to najwyzsza polka ale bez przesady. Smak na pewno charakterystyczny i jak dla mnie calkiem ok :P

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #92
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowy, za jasny. [2.5]
      Piana: Biała, drobnoziarnista, średnio gęsta. Utrzymuje się stosunkowo długo. [3]
      Zapach: Średnio intensywny, chmielowy z lekko wyczuwalnym słodem. [3]
      Smak: Chmielowy, nieco za bardzo wodnisty, Goryczka odpowiednia. [3]
      Wysycenie: Drobne bąbelki lekko szczypiące w język. Zdecydowanie za słabe. [2.5]
      Opakowanie: Nie specjalnie wyróżniające się jednak wykonane estetycznie z większością ważniejszych informacji na kontretykiecie. [3.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.975]
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • damnar
        Junior
        • 05-2005
        • 18

        #93
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: barwa jasnosłomkowa, jak dla mnie za mało intensywna [3]
        Piana: tuż po nalaniu gęsta, ale dość szybko opadła, nie zostawiając śladów na szklance [3.5]
        Zapach: poprawny, chmielowy, przyjemny, bez obcych zapachów [4]
        Smak: piłem to piwo kila razy, do tej pory było wszystko ok. ale ta butelka była fatalna, piwo bez wyrazu, puste nijakie [2]
        Wysycenie: dość intensywne, cały czas pracowało w szlkance [4]
        Opakowanie: butelka zielona, do tego ładna etykieta [4.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.125]

        Comment

        • Kulek
          Junior
          • 07-2006
          • 7

          #94
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Za jasny [2]
          Piana: Słaba [2]
          Zapach: Niw wyraźny [2]
          Smak: Najslabszy z rodziny Lecha [2]
          Wysycenie: Średnie [2]
          Opakowanie: Źle się kojarzy z poznanskim kuchenkorzem. Legia Mistrz 2006 [1]
          Uwagi:

          Moja ocena: [1.95]
          ---------------
          Ocena usunieta z rankingu.
          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
          Art, Admin

          ---------------

          Comment

          • Sebik2408
            Junior
            • 01-2007
            • 6

            #95
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: złocisty lekko słomkowy.Jak dla mnie idealny,taki powinno mniec kazde piwo [5]
            Piana: Piana długo sie trzyma,nie opada za szybko,nawet jak dlugo siorpiemy owy napój! [4.5]
            Zapach: Świetny zapach,ktory robi śiaetne wrazenie!I niezwykła ochote na piwo [5]
            Smak: moze troche za słaby,ale to szczegól.Smak lekko goryczkowy,czuc wszystko czego mozemu oczekiwac,nawet zapach pól o poranku...hehe :P [4.5]
            Wysycenie: Chyba najslabsza strona piwka :/.Troche szybko sie wygazowuje :P,ale i tak nie ma źle! [4]
            Opakowanie: Bez zastrzezen,opakowanie jak opakowanie [4.5]
            Uwagi: Drugie co do sprzedazy piwko w polsce!! Nie ma co, zasłuzenie!

            Moja ocena: [4.675]
            ---------------
            Ocena usunieta z rankingu.
            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
            Art, Admin

            ---------------

            Comment

            • wedge7
              Senior
              • 01-2007
              • 217

              #96
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: jasnozłoty; za jasny [3]
              Piana: gruboziarnista; wysoka; bardzo szybko zredukowała się do zera [2]
              Zapach: mało wyraźny; chmielowy z nutami słodowymi [3.5]
              Smak: chmielowy i bardzo wodnisty doprawiony sporą goryczką; gdzieś tam daleko w tle przewija się nuta słodu [2.5]
              Wysycenie: w porządku; może ciut za duże; ale nie przeszkadza to bardzo [4]
              Opakowanie: zielona poprawnie wykonana puszka; bez zachwytu [4]
              Uwagi:

              Moja ocena: [2.975]

              Comment

              • Arox71
                Junior
                • 03-2006
                • 8

                #97
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Kolor złocisty sprawiający wrażenie "przyblakłego" [3]
                Piana: Po nalaniu ładna, intensywna i gęsta jednak zbyt szybko flaczeje i opada, pozostaje w pewnym stopniu na ściankach [4]
                Zapach: Zapach mało charakterystyczny, nie wyróżniający od innych "przeciętniaków", dobrze zanużając się w zapachu można poczuć woń słodu [3]
                Smak: Smak dosyć wyrazisty ale bez rewelacji. Czuć za duże uwodnienie, lekko goryczkowe. [3]
                Wysycenie: Poprawne, długo buzujące, bez większych zastrzeżeń [4]
                Opakowanie: Ładne zielone barwy, zgrane i od lat kojarzące się właśnie z tym piwem. Duży plus. [4.5]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.225]

                Comment

                • Tomasz_Moczarski
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 182

                  #98
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasny i gęsty, ale nic nadzwyczajnego. [2.5]
                  Piana: Szybciutko znikająca - duże rozczarowanie. [2]
                  Zapach: Ledwo wyczuwalny. Nie to co kiedyś? [1.5]
                  Smak: Kiedyś był lepszy, a teraz browar idzie na ilość, czuć chemię, za bardzo wodnisty smak, goryczkę czuć po kilku łykach, ale później praktycznie ledwo wyczuwalna. [1.5]
                  Wysycenie: W normie [3.5]
                  Opakowanie: Główny atut produktu. Chwyt marketingowy [4]
                  Uwagi: Powiem jedno - duży zawód...!

                  Moja ocena: [1.825]
                  koncerniak = prawie jak piwo :D
                  Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                  reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                  Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #99
                    Przyznaję się! właśnie to piję. Kupiłem dla etykiety (KASA WAŻNA W PIĄTEK) w butelce 0,66l, ale całego nie dam rady. Fuj.
                    Poszukuję

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4568

                      Halo! Żyjesz tam jeszcze!? Mam nadzieję że całego nie wypiłeś? To ja jestem w dużym podziwie dla Ciebie że jednak się odważyłeś! Choć zbieram nalepki od piw które wypiłem to ww sobie podaruję! Jak znajdę pustą to odlepię, choć to wbrew zasadom. Ale w tym wypadku wydaje mi się że jestem usprawiedliwiony

                      Comment

                      • Pawelord2
                        Senior
                        • 05-2007
                        • 133

                        Znajomy wczoraj mi do akademika przyniósł dwie butelki duże, a że darowanego browaru sie nie odrzuca to wypiłem. W sumie, od kiedy przerzuciłem się na produkcje mniejszych browarów to po wszelkie koncernowe nie sięgam prawie wcale. Kiedyś to owszem, piło się, smakowało itd, ale czas spędzony na forum (thx browar.biz ;]) i wycieczki piwoznawcze w końcu robią swoje. Wybitnie mi nie smakowało ;] Nie mówię że wywołało jakieś wymioty, nic z tych rzeczy, tyle tylko że mając świadomość że są na świecie piwa znacznie lepsze - tych gorszych się zwyczajnie nie chce pić. Tym niemniej skonsumowałem i podziękowałem znajomemu za prezent, ale sam bym pieniądze lepiej zainwestował ;]

                        Comment

                        • kolbe11
                          Junior
                          • 02-2008
                          • 10

                          W Małopolsce chyba najpopularniejsze piwo po Tyskim, nie ukrywam, że wolałbym się napić Pilsa ale nie mam wyboru, to moje codzienne piwo, konsumpcja z przyzwyczajenia i zawsze staram się urozmaicić czymś innym. Klasyfikuje się powyżej średniej połowy ocen. Nie jest złe ale nie jest też najlepsze.

                          Comment

                          • grzech
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 4592

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Słomkowy, jak przystało na solidnego europilsa. Ani za jasny, ani za ciemny. Dokładnie taki, aby bardzo ładnie wyglądał. [2.5]
                            Piana: Piana pływa po powierzchni piwa, ma bąbelki i wspaniale przykleja sie do górnej wargi. [2.5]
                            Zapach: Pachnie chmielem, bo piwo jak wiadomo robi się z chmielu. [2.5]
                            Smak: Smak dokładnie taki, jakiego oczekuje target. Nie ma żadnych goryczy, bo kto lubi jak coś jest gorzkie. Nie ma słodyczy, bo piwo nie powinno być słodkie. A jak komu nie pasuje , zawsze można dolać soku. [2.5]
                            Wysycenie: Wspaniale nasyca. [2.5]
                            Opakowanie: Genialna zielona butelka. Zapewnia znakomitą ochronę piwa, a do tego pięknie wygląda na półkach w pubie. Do tego zielona etykieta, zielona etykieta tylna, mała zielona etykietka na szyjce i zielony kapsel. [2.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [2.5]

                            Comment

                            • piowen
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 207


                              Mistrzostwo! Bo to jest kolego zielony zawrót głowy
                              "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                              Comment

                              • Scriptus
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 189

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Słomkowy kolor, w sam raz do słabego piwa [5]
                                Piana: Ładna biała pianka średnio trwała, ale utrzymuje się kożuszek [4]
                                Zapach: lekki chmielowy zapach, ze śladami słodu [4]
                                Smak: Niby poprawny pils, ale strasznie wodnisty, jakby go ktos wodą orzchcił [3]
                                Wysycenie: Poprawne nasycenie, bez zastrzeżeń [4]
                                Opakowanie: Zielona klasyka... nic do zarzucenia, ale też mnie nie przekonuje [4.5]
                                Uwagi: Jakoś nie przekonuje mnie to piwo, drogie i bez smaku

                                Moja ocena: [3.675]
                                Nic lepszego od Brackiego :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎