Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • amigo007
    Senior
    • 02-2008
    • 252

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Taki jakiego się można spodziewać po tym ekstrakcie. Ładny słomkowy. [3.5]
    Piana: Średnio gruboziarnista. Po chwili opada, wianuszek dookoła pokala pozostaje do końca konsumpcji. [3.5]
    Zapach: Miły zapach. Po zabełtaniu pokalem w tle wyczułem aromat orzechowo-bananowy. [4]
    Smak: Trochę jakby rozwodniony. Jednak czuć goryczkę i dość dobre nachmielenie. Smakuję dobrze. [4]
    Wysycenie: Dobre bąbelki utrzymują się do końca konsumpcji. [4]
    Opakowanie: Ładna zielona butelka. Wszystkie nalepki równo przyklejone. Nie sposób pomylić go z żadnym innym. [4.5]
    Uwagi: Dobre średnio wysokie piwko. Cena nie najgorsza w intermarche butelka 500ml 2,49zł + kaucja.

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • tagmen
      Junior
      • 11-2002
      • 7

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: zlocisty [4.5]
      Piana: sztywna [4]
      Zapach: brzydki [1.5]
      Smak: taki sobie [2.5]
      Wysycenie: gazowane [3.5]
      Opakowanie: nie lubie piwa w zielonej butelce [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.475]
      ---------------
      Ocena usunieta z rankingu.
      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
      Art, Admin

      ---------------
      Last edited by ART; 25-03-2011, 17:59.
      ...lubie kiedy się zieleni, lubie gdy się piwo pieni...

      Comment

      • podswierkiem
        Senior
        • 11-2010
        • 796

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tagmen Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolor: zlocisty [4.5]
        Piana: sztywna [4]
        Zapach: brzydki [1.5]
        Smak: taki sobie [2.5]
        Wysycenie: gazowane [3.5]
        Opakowanie: nie lubie piwa w zielonej butelce [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [2.475]
        ---------------
        Ocena usunieta z rankingu.
        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
        Art, Admin

        ---------------
        Ja też jestem kibicem Kolejorza.
        "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
        Niechybnie brakuje tam nas!
        Od stania w miejscu niejeden już zginął,
        Niejeden już zginął kwiat!"

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          Mam nadzieję że nie będziesz podobnie komentował wszystkich tego typu wpisów
          Last edited by ART; 25-03-2011, 18:24.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • podswierkiem
            Senior
            • 11-2010
            • 796

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Mam nadzieję że nie będziesz podobnie komentował wszystkich tego typu wpisów
            Przepraszam Art'cie, ale, abstrahując od mojej wielkopolskiej miłości (i uwielbienia Kultu), to wyraziłem, może zbyt ironicznie, swój stosunek do ostatnich kilku postów tagmen'a (i jego danych w necie).
            "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
            Niechybnie brakuje tam nas!
            Od stania w miejscu niejeden już zginął,
            Niejeden już zginął kwiat!"

            Comment

            • K-2
              Member
              • 06-2011
              • 41

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: przyjemny słomkowy [3]
              Piana: nigdy Zielony pianą nie zachwycał, choć dla mnie to i tak nie jest bardzo wazne [2]
              Zapach: dla mnie Premium ma bardzo przyjemny zapach, można by położyć sobie twarz nad miednicą z lechem i usnąć w cieniu na wakacjach [4]
              Smak: co prawda co jakiś czas lekko zmieniają recepturę, ale zielony lech od zawsze ma mniej więcej takie same walory. orzeźwiający, mało treściwy i z lekkim posmakiem chmielowym na końcu języka na koniec 'łyka' [3.5]
              Wysycenie: mógłby być trochę bardziej nagazowany, ale dla mnie jest prawie idealnie [4]
              Opakowanie: butelka jest super wystylizowana, co zresztą każdy widzi [5]
              Uwagi: to w zasadzie mój pierwszy post w ramach oceniania piw, ale chciałbym tu krótko streścić pewne moje uwagi - dość zabawne jest, wszechobecne wśród wielu osób szczycenie się nie piciem "koncerniaków". Ostatnio objawia się to najbardziej w tym, ze kto może pije Kasztelana i się podnieca "bo niepasteryzowany". Słabe oceny zielonego Leszka są dla mnie zdecydowanie niesprawiedliwe. Jest to świetne piwo na letnie upały - przecież w 30 stopniowym upale nie sięgnę po bałtyckiego portera :P I o to chyba w Premium chodzi. Wieczorem, przy bilardzie albo na imprezie można sięgnąć po Pilsa :P Nie należy zapominać, że piwo z koncernu to też piwo, a że wszystkie są podobne, to już wina tego, że każde w zasadzie jest tego samego typu - bo i takie najlepiej się sprzedaje! Fakt, że to się zmienia - i tylko można się cieszyć. Ale mając do wyboru nawet całą palętę bro z mojego ulubionego Miłosławia, zawsze będzie taki moment w ciągu dnia, że mimo wszystko sięgnąłbym po Lecha Premium zamiast Fortuny. To tyle I pozdro dla nieoszukujących samych siebie

              Moja ocena: [3.6]

              Comment

              • Obywatel1978
                Senior
                • 09-2007
                • 281

                Na plus Lechowi Premium na pewno należy zaliczyć, że jest charakterystyczny. A to wśród koncerniaków już duże osiągnięcie. Osobiście nawet lubię to piwo i od czasu do czasu po nie sięgam. Ostatnio się zdziwiłem bo odkryłem, że bardzo podobne do Lecha Premium jest http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=29107 Obołoń Soborne.

                Comment

                • amigo007
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 252

                  Właśnie je spożywam. Stwierdzenie, że jest to najlepsze polskie piwo to gruba przesada. Na plus temu "piwu" można zaliczyć że brak w nim niedobrego posmaku jaki uświadczymy w wojaku 6% i w mniejszym stopniu w żubrze. Smak jest po prostu bardzo spłaszczony żeby bezproblemowo "wchodził" większości kupujących. Także na pewno nie ma w nim nic wyjątkowego. Moja ocena to 3+/4-

                  Comment

                  • amigo007
                    Senior
                    • 02-2008
                    • 252

                    Z tym brakiem kaca to też nie przesadzaj. Wypij 6 - 8,9,10 (w zależności od masy ciała i tzw. mocnej głowy) pół litrowych lechów wieczorem i następnego dnia ból głowy gwarantowany Nie ma innej opcji :-)

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      Zastanawiam się właśnie czy to nie jest ogromnym sukcesem KP-stworzyć piwo które będzie po prostu dobrze wchodzić;
                      Tworzenie piw idealnie bezsmakowych to główna domena koncernów i faktycznie idzie im to niesłychanie dobrze.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        Ale chytrze czynią, dochodząc do tego ideału małymi kroczkami
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bragiel Wyświetlenie odpowiedzi
                          A mówiąc poważnie-KP robi doskonałe piwo, które uwielbiam i nie widzę powodu by stylizować się na true birofila i odmawiać sobie przyjemnośći picia tego trunku,
                          Pomimo tego, ze o gustach sie nie dyskutuje, wtrace swoje trzy centy.
                          Ciesze sie, kolego Bragiel, ze znalazles swoj ideal trunku, ktory Ci smakuje. Nikt nie bedzie Cie tu przekonywal, ze nie powinien Ci on smakowac.
                          Ale sa na tym forum ludzie, ktorzy wiedza jak POWINNO smakowac PIWO, wiec nie obraz sie, ze kilka z nich wzdraga sie po przeczytaniu tego co piszesz.
                          Pewnie jestes zdziwiony, ze na tym forum nikt jeszcze nie podjal z Toba dyskusji na temat wyzszosci innych piw nad Lechem Premium.
                          Mysle, ze forumowicze nie chca sie znizac do jego poziomu.

                          Pozdrawiam z piwnego Raju!
                          Last edited by Latarnik; 17-08-2011, 03:40.
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            A mówiąc poważnie-KP robi doskonałe piwo, które uwielbiam i nie widzę powodu by stylizować się na true birofila i odmawiać sobie przyjemnośći picia tego trunku, bo jest on robionony przez międzynarodowy koncern a nie u pana Mietka w piwnicy.
                            Możę Ci takie piwo smakować, odpowiadać CI - z tym nie mozna polemizować. Ale żeby ocenić że coś jest doskonałe to już trzeba trochę piw pobróbować i coś o samej degustacji wiedzieć. A z twoich wypoiwedzi wnioskuję, że poza "międzynarodowymi koncernami" z dyskontów raczej tych prób zbyt wiele nie było.

                            PS McDonald's to międzynarodowy koncern wiec na pewno robi lepsze jedzenie niz pan Mietek w domu...

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bragiel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mnie również, tak jak kogoś pare postów wcześniej, śmieszy takie podejście, że każde koncernowe piwo i to syf a dobre piwo można zrobić tylko u siebie w garażu.
                              Nie wiem gdzie znalazłeś taką tezę. Żywiec Porter, czeskie Mastery - koncernówki jak się patrzy, a na pewno nie są syfem. Potrafimy tu pochwalić koncern za dobre piwo, a także zganić malucha za fatalne (np. Edi).
                              A co do Lecha... na pewno nie można mu odmówić tego, że dobrze wchodzi, podobnie jak woda . Ja jednak wolę poczuć smak piwa
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6136

                                Bragiel czy naprawdę chciałeś znaleźć się na naszym forum?
                                Bo chyba nie jesteś szanownym przedstawicielem KP... reklamującym świetny towar...
                                ! o ! - jesteś po prostu pod silnym wpływem doskonałych reklam telewizyjnych...
                                ...z tego się wyrasta....

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎