Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudziądz, Grudziądzkie - dobra dziewiątka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: No tu, to już nie ma żadnych ale . Nadzwyczaj ciemne. Kolor po prostu bursztynowy. Wygląda jak półciemne. Wspaniale. [5]
    Piana: Dość słaby element tego piwa. Jest kremowa, dość gęsta, ale szybko opada i zostawia mało śladów. [3.5]
    Zapach: Mocno słodowy, troszkę alkoholowy, ale przy 9% to jest wybaczalne. Zachęca do degustacji. [4.5]
    Smak: Świetne. Dość słodkie. Czuć dużo słodu. Alkohol oczywiście czuć, ale przy 9% może być znacznie gorzej. Wyjątkowo smaczne, bardzo mocne piwo. Moje ulubione obok Gotyckiego Krzepkiego i Hubala piwo z Grudziądza i chyba ogólnie wśród super mocnych. [5]
    Wysycenie: Nie ma go za dużo, ale w tak ciężkim piwie wystarcza. [4.5]
    Opakowanie: Typowa, ładna grudziądzka butelka. Nie podano ekstraktu, dlatego 4,5 nie 5. Firmowy grudziądzki kapsel jest. [4.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.625]

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #32
      Właśnie spożywam ostatnią butelkę dobrej dziewiątki. Piwo wyśmienite, dla mnie najlepsze w swojej klasie. Szkoda że to już historia.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
        Właśnie spożywam ostatnią butelkę dobrej dziewiątki. Piwo wyśmienite, dla mnie najlepsze w swojej klasie. Szkoda że to już historia.
        Skąd Wy macie to piwo, skoro browar przestał je produkować na początku 2008r ?

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
          Skąd Wy macie to piwo, skoro browar przestał je produkować na początku 2008r ?
          Jak skąd? Z piwnicy?
          blog.kopyra.com

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            #35
            Kopyr.......wiem, wiem.....pytam się, bo nie mogę przeżyć faktu zamknięcia tego browaru Takie dobre piwa robili.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #36
              Noooo... Wczoraj cudownie (urodzinowo ) mi weszło... Było lekko mętne, ale poza tym bez zarzutu. Kompletnie niewyczuwalny alkohol . Niestety, to ostatnia zachomikowana flaszunia była...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎