Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tyskie, Dębowe Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Matys
    Senior
    • 02-2003
    • 139

    #91
    Bardzo mi smakuje. Jast teraz moim ulubionym mocnym piwem. No i obciążenie finansowe przy jego zakupie nie jest wielkie.

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #92
      Również się dopowiem.
      Dla mnie jest super, drugie miejsce po "Gronim".

      Kolega Andrzej z Szymiszowa mówi że dopiero po ósmym coś się zaczyna dziać.
      Ale przynajmniej go nie straszy
      Dla mnie nie ma ani śladu mocniejszego piwa, chyba, że prędzej powala
      Last edited by mwa; 20-06-2003, 14:47.
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #93
        mcmat napisał(a)
        Bardzo mi smakuje. Jast teraz moim ulubionym mocnym piwem. No i obciążenie finansowe przy jego zakupie nie jest wielkie.
        Znowu ani słowa o jakichkolwiek wrażeniach smakowych a co do ceny to za 2,80 PLN mogę wypić dwie świetne Mocne Łomże z bączków wspierając przy tym lokalnego POLSKIEGO producenta (to tak na marginesie)
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • ANDRO
          Senior
          • 10-2001
          • 640

          #94
          Dębowe trzyma poziom.7 miesięcy mnie nie było a widzę , że temat nie umarł.Czyli piwko pijalne. I muszę powiedzieć , że jak mnie już zmęczą wynalazki to wracam na chwilę do Dębowego jak do Mamy. Chociaż Kampani Piiw. za bardzo nie kocham.
          Andro z wyspy jednej takiej.
          http://www.bahama.uznam.net.pl/

          Comment

          • mpoleszczyk
            Gość
            • 10-2002
            • 1

            #95
            Nie owijają w bawełne

            Wg mnie najlepsze piwo pośród mocnych dostępnych ogólnokrajowo. Co prawda też mam pewne wątpliwości co do tych 7 %.

            Comment

            • woli
              Senior
              • 10-2003
              • 121

              #96
              nie czuc tak mocy podczas picia.Ogolnie bardzo dobre,charakterystyczny smak.Konkretne na chłodny wieczór i chłodne dni.

              Moja ocena: [4.05]
              ---------------
              Ocena usunieta z rankingu.
              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
              Art, Admin

              ---------------

              Comment

              • Sven
                Senior
                • 09-2003
                • 1211

                #97
                Kolor jasnobursztynowy, niezbyt nagazowane, smak zdecydowany - słodowy z silną goryczką, brak posmaku alkoholowego!
                Piana początkowo bardzo obfita, potem opadła do niewielkiej obrączki, zapach bardzo przyjemny, słodkawo-chmielowy! Opakowanie widoczne z daleka! Naprawdę dobre piwo1

                Moja ocena: [4.95]
                Celia, cerevisia et conventus.

                Comment

                • tomuś
                  Member
                  • 11-2002
                  • 34

                  #98
                  Piwa naprawdę wyborne. Decenione przez najbardzie wyrafinowane podniebienie. Super smak z odpowiednią nutką goryczki, ładny kolor ciemnego bursztynu, wyraziste (nie czuć wody), piwo z charakterem i duszą

                  Moja ocena: [4.675]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                  Art, Admin

                  ---------------

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #99
                    tomuś napisał(a)
                    Piwa naprawdę wyborne. Decenione przez najbardzie wyrafinowane podniebienie. Super smak z odpowiednią nutką goryczki, ładny kolor ciemnego bursztynu, wyraziste (nie czuć wody), piwo z charakterem i duszą

                    Moja ocena: [4.675]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                    Art, Admin

                    ---------------
                    No,naczytałem się od Człeka ze swojego Województwa przepiski z reklam TV.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      Dębczak, to jest jedna z Tych rzeczy, którą tygrysy lubią najbardziej. Piękny, złoto bursztynowy kolor, chmielowy zapach, ładna gęsta piana i dobre gazowanie. Czego więcej trzeba? Smaku oczywiście. Smak jest i to bardzo przyzwoity. Lubię mocne piwa, zwłaszcza jak są tak świetnie wyważone w smaku. ... Lubię Dębowe. No i na koniec słowo o szacie graficznej, i całej otoczce w postaci reklam, które uważam za jedne z najlepszych. Mają świetny klimat, są pomysłowe, zachęcające.

                      Moja ocena: [4.3]
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • STRONG1977
                        Junior
                        • 10-2003
                        • 23

                        Bardzo dobre piwo . Brak mdlącej w większej ilosci słodyczy a zamiast jej wysmienita goryczka . Browarek smakuje jak prawdziwe piwo a nie Coca Cola z wódka Zdrówko

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          To moje piwo "rutynowe", pite najczęściej. W chwilach (niezbyt rzadkich, przyznaję), gdy mam ochotę napić się piwa sięgam po Dębowe właśnie - jest powszechnie dostępne i ma korzystny stosunek jakość/cena. Bardzo podoba mi się kolor; smakuje mi najbardziej chyba ze wszystkich popularnych mocnych piw - nie wyczuwam słodyczy, ani tych 7% alkoholu. Tylko piana trochę niebardzo, mało trwała. Spożywane w ilościach "hurtowych" przyjemnie szumi w głowie i nie wywołuje przykrych dolegliwości nazajutrz . No i opakowanie extra - charakterystyczny motyw, łatwo rozpoznawalny nawet z dużej odległości. Jak dla mnie, to ocena brzmi ze 4.7, może nawet 4.75.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • winiarz21
                            Junior
                            • 01-2004
                            • 10

                            po kilku piwach nawet niebrzydnie i nie ma takie słodkawego posmaku które mi bardzo przeszkadza w piwach ale też nie czuć alkoholu

                            Moja ocena: [2.975]
                            ---------------
                            Ocena usunieta z rankingu.
                            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                            Art, Admin

                            ---------------

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              "...i nadaje się do przepijania win."

                              Weźcie go stąd.

                              PS pijesz czasem jakieś piwo jako pierwsze, czy od razu jako czwarte?

                              Comment

                              • maki
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 186

                                Ostatnio kupiłem butelkę Dębowego i zaskoczyło mnie to ze piwko to zostało "wzmocnione" i ma 7,6% alk. To chyba była nowa dostawa bo dzien później w innym sklepie widziałem też Dębowe z 7%. Pewnie nowny produkt ważony jest dłużej stąd większa zawartość procentów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎