Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Warszawa, Doppelbock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Brat_Piwny
    Senior
    • 01-2009
    • 685

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
    Wersja lana (11 PLN za 0,5 l)
    Sorki za pomyłkę. Oczywiście 11 PLN za 0,4 l. Siła przyzwyczajenia do standardowej objętości kufla
    Last edited by Brat_Piwny; 29-04-2013, 15:41.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: mętny, brązowo-rubinowy, moim zdaniem rubin zbyt dominował pod światło [4.5]
      Piana: beżowa, zwarta, opadała powoli ale zauważalnie, osiadała się krzaczkami na szkle [3.5]
      Zapach: w miarę intenswyny, dość przyjemny, wytrawno-owocowy-slodowy [4.5]
      Smak: dość pełne i treściwe, przy tej ekstraktywności spodziewałem się większej treściwości, momentami piwo wydawało mi się zbyt lekkie, w smaku mocna owocowo-gorzkawa treść z nikłymi przepalanymi nutami, alkohol czuć ale głównie poprzez swoją ciężkość, która szła za pierwszym smakiem, w końcu minimalne słodkawe akcenty [4]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: firmowe szkło, wafel, czego więcej chcieć w browarze resaturacyjnym [5]
      Uwagi: Ogólnie smaczne piwo tylko nurtuje mnie pytanie, czemu takie piwo jest robione na lato, a nie na jesień/zimę? W ciepłe dni takie piwo może zmęczyć, a szkoda.
      kolejna rzecz ale dotycząca lokalu, chciałem kupić Podwójnego Koźlaka na wynos gdyż zauważyłem stojące butelki z piwem w lodówce. Niestety, pojedyńczych nie mogę, albo cztery albo sześć. Podziękowałem i wypiłem na miejscu kufelek.
      Sorki za słaba fotkę ale robiona była komórką

      Moja ocena: [4.25]
      Attached Files
      Last edited by becik; 30-04-2013, 18:11.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemny rubin, opalizuje, bardzo ładne refleksy pod słońce. [5]
        Piana: Gęsta, beżowa, średnio brudzi szkło, ość trwała. [4]
        Zapach: Czerwone wino (może nawet porto), ciemne owoce, skórka chleba, delikatny alkohol, lekki karmel. [4.5]
        Smak: Duża (ale nie cukierkowa) pełnia słodowa, sycące, rozgrzewające, bardzo stylowe, degustacyjne; posmak wytrawny. Nieco brakuje jakiejkolwiek kontry (chociażby kwaskowej), ale nie będę się czepiał - taki styl. [4.5]
        Wysycenie: Średnio-niskie, pasuje, nawet bardzo. [5]
        Opakowanie: Firmowy kufel i podstawka. Daję neutralną ocenę. [4]
        Uwagi: Pite tydzień temu w Arkadii.

        Moja ocena: [4.475]
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎