Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabrze, Śląskie Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładny, nasycony, nawet pasowałby do piwa mocniejszego. [4]
    Piana: Była w miarę przyzwoita, pozostawiła ślad w kształcie korony na szkle. [3.5]
    Zapach: Słodowy konkretny, taki sugerujący znaczniejszy woltaż. Leciutkie kwaskowe nuty miło przypominają "starodawne" piwa . [4]
    Smak: Goryczka, ale sporo także słodu. Nawet wyczuwam nuty kwiatowe, takie prawie, jak w piwach ocierających się o miodowe. [3.5]
    Wysycenie: Przyzwoite, choć ciut większe dla mnie by nie zaszkodziło. [3.5]
    Opakowanie: Podoba mi sie. Konsekwentna grafika i kolorystyka, dopasowany kapsel. Minus za brak ekstraktu oraz... nazwę producenta... . [4]
    Uwagi: Kiedyś piłem to piwo jeszcze nie VP, smakowało mi. Teraz sięgnąłem po nie z lekką obawą, ale okazało się w porządku. Dzięki za wymianę na Zlocie, tyle, że nie bardzo pamiętam, komu... Ale wiecie, było nudno, to i pamięć nie ta...

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złotawy, piwo klarowne. Tu bez zmian (w stosunku do poprzedniej oceny) [4.5]
      Piana: Tu już gorzej - nadal śnieżno-biała ale nie jest trwała. [3]
      Zapach: Tu już prawie beznadziejnie, podobne do ostatnich produktów z Raciborza. Czuć piwnicę. [2]
      Smak: Płaski i wyraźnie piwniczny. [2]
      Wysycenie: Prawidłowe [4.5]
      Opakowanie: Opakowanie bez zmian - w porządku. [4]
      Uwagi: Zupełnie inne niż to które oceniałem 23-06-2007. Mam nadzieję, że to wpływ złego sposobu przechowywania - jeśli znajdę w innym sklepie, powtórzę próbę.

      Moja ocena: [2.45]
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Pilsowe złoto. [4.5]
        Piana: Wysoka, ciężko zmieścić całość w kuflu. Opada jednak szybko. [4]
        Zapach: Silnie słodowy, trochę ścierowaty. [3.5]
        Smak: Bardzo słodowy, z wyraźną słodkawo-kwiatową nutą pasującą raczej do piw mocnych. Oj, sporo się cukru sypnęło do kadzi... W tle lekka goryczka.
        Ogólnie smakuje jak rozrzedzone mocne (HGB...?). [3]
        Wysycenie: Doskonałe. [5]
        Opakowanie: Nie za bardzo odpowiada mi biało-srebrno-żółto-czarna kolorystyka puszki. Samo wzornictwo dość tradycyjne. Brak podanego ekstraktu. [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.45]

        Comment

        • kjaros
          Senior
          • 03-2007
          • 377

          #19
          Sklep z butelkowym

          Poszukuje butelkowej wersji tego piwa w Gliwicach lub najbliższej okolicy. W zabrzańskim Realu kupiłem w puszce ale podejrzewam że zawartość była uwarzona w Rakszawie.
          Będę wdzięczny za podpowiedź.
          Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #20
            Kompletnie nie rozumiem jak to piwo może być tak wysoko oceniane.

            Pomieszanie lekkiej ścierowatej słodowości z posmakiem alkoholu.

            Brak piany, mocno nagazowane.

            Moja ocena to 2.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              To proste, spójrz na daty ostatnich kilku ocen...

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • chitos
                Senior
                • 02-2009
                • 195

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Złoty, klarowny. [5]
                Piana: Drobnopęcherzykowa ale nietrwała. Do końca utrzymuje się skromna warstewka. [3.5]
                Zapach: Zapach nie jest zbytnio intensywny, czuć przede wszystkim słód, z trudem wyczuwalny jest natomiast chmiel. [3.5]
                Smak: Przede wszystkim słodowy z mniej dominującą goryczką, pojawia się bardzo też delikatna chlebowość. [4]
                Wysycenie: Średnie, cały czas pracuje w pokalu. [4.5]
                Opakowanie: Opakowanie ma ciekawą etykietę pomimo, że jest w miarę prosta, niestety brak podania ekstraktu. [4]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.85]

                Comment

                • celtyk87
                  Senior
                  • 11-2008
                  • 208

                  #23
                  Nastąpiła zmiana parametrów piwa i etykiety, teraz ma 5,2%.

                  Comment

                  • wrednyhawran
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1784

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasnozłoty, w zasadzie to jest to ciemniejsza słomka. Sprawia wrażenie piwa lekkiego. Klarowny. [3.5]
                    Piana: Średniotrwała i niewysoka, ale daje się na nią chwilę popatrzeć. Opada brudząc szkło, tworzy cienki kożuszek na piwie. [3]
                    Zapach: Zapach słodowy, jest trochę ścierki, w oddali jakieś majaczenie chmielu. [2]
                    Smak: Lekki, płaski i niewynagający. Jednakże nie odrzuca. Niepodzielna dominacja słodu, wyraźna słodycz, której nie równoważy nawet cień goryczki - zamiast niej na końcu lekka kwaskowość. [3]
                    Wysycenie: Sprawia wrażenie trochę przegazowanego, ale to generalnie nie przeszkadza. [4]
                    Opakowanie: Biała żelazna puszka z elementami żółto-złoto-czarnymi. Nie przeraża, ale i nie poraża. Oczywiście żadnych danych poza zaw. alk. i słodu jęczmiennego. [2]
                    Uwagi: Proste piwo do wyżłopania na raz za sklepem i prosto z puchy. Może sprawdziłoby się w dużej ilości na tanią imprezę, ale nie jestem pewien.

                    Moja ocena: [2.675]
                    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                    Małe Piwko Blog
                    Małe Piwko Blog na facebooku
                    Domowy Browar Demon

                    Comment

                    • robert2
                      Member
                      • 08-2011
                      • 87

                      #25
                      Kolejna etykieta do kolekcji...a samo piwo-niestety nijakie smakowało mi jak zwykły tzw koncerniak-alkohol z lekko wyczuwalną goryczką i nic więcej ale każdy jest inny i jak czytałem niektóre oceny są bardzo przyzwoite i wysokie ale to jest właśnie urok "forumowania"

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎