Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Warszawa, Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mrkowal
    Senior
    • 03-2009
    • 155

    #16
    Marcowe to zdecydowanie moje ulubione piwo jakie Krzysiek warzy, odpowiednia słodycz, odpowiednia moc, odpowiednia goryczka - jeśli chodzi o mnie to mogło by być na stałe w karcie- choć muszę dodać że ostatnio pojawia się na przemian z altem całkiem często; co do wiecznych utyskiwań że jest za zimne -co akurat ja uważam za zaletę- poproście barmanke np Marlene o cieplejszy kufel- myją je w wydajnych zmywarkach które podgrzewają mocno szkło- ja zawsze proszę by brała kufel zimny
    Ultima forsan

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #17
      Świetny wypust marcowego. Przyjemnie słodkawe, lekko owocowe i przede wszystkim porządna ogólna treściwość. Z trzech obecnie dostępnych gatunków w Bierhalle zdecydowanie najlepsze.

      Comment

      • purc
        Senior
        • 02-2009
        • 650

        #18
        bierhalle arkadia marcowe

        marcowe doskonałe piwo zdecydowanie najlepsze w Bierhalle - wspaniała równowaga między goryczką a słodowością; pite wczoraj,a już dziś chciałbym zamieszkać w tamtej okolicy , a nie na Ursynowie

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
          pite wczoraj,a już dziś chciałbym zamieszkać w tamtej okolicy , a nie na Ursynowie
          Bez przesady, metrem jesteś na miejscu w pół godzinki.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • hasintus
            Senior
            • 07-2006
            • 850

            #20
            Ze 2 miesiące temu piłem marcowe na Nowym Świecie, rzeczywiście wspaniałe piwo, miało taki fajny lekko ziołowy posmaczek.
            Dzisiaj w Arkadii trochę słabsze, w smaku bez zarzutu za to mocny zapach diacetylowy i siarkowy.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasno miedziany, oczywiście mętny. [5]
              Piana: Standard w Bierhalle, wysoka i piekielnie trwała. [5]
              Zapach: Lekko chmielowy (bardzo ciekawy aromat), mocno słodowy. Taki, jak być powinien. [4.5]
              Smak: Solidna, typowa dla marcowych słodowość, lekka chmielowość, zapewne z niemieckich odmian chmielu. Esencjonalne i treściwe. Pycha. [4.5]
              Wysycenie: Bdb. [5]
              Opakowanie: Zwykle dawałem 5 za ogólny wystrój Bierhalle, ale muszę odjąć troszkę za starte kufelki. [4.5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [4.6]

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Piękny nasycony bursztynowy. [5]
                Piana: Niewysoka, drobna, ładnie osadza się na kuflu. [4]
                Zapach: Niezbyt mocny słodowy... Coś tam jeszcze jest, ale nie mogę skojarzyć... [3.5]
                Smak: Treściwe. Słód, ale i goryczka. Bardzo wyważone. Lekki karmel... [4.5]
                Wysycenie: Niezbyt wysokie, ale tutaj mi pasuje. [4]
                Opakowanie: Klasyczny, pękaty kufelek z logo Browarmii. Siedziałem na zewnątrz, stąd pewnie brak wafelków... [4]
                Uwagi: Bardzo smaczne piwo. Moje ulubione w Bierhalle. Piłem je po raz "niewiadomoktóry", ale ze względu na nieszczęśliwy zbieg okoliczności towarzyskich, wreszcie mogłem je na spokojnie ocenić... .

                Moja ocena: [4.075]

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Opakowanie: Klasyczny, pękaty kufelek z logo Browarmii. Siedziałem na zewnątrz, stąd pewnie brak wafelków... [4]
                  Post już tyle czasu wisi, a nikt jeszcze nie przyuważył tego faktu, że teraz w Bierhalle podają piwo w kufelkach z BrowArmii
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Post już tyle czasu wisi, a nikt jeszcze nie przyuważył tego faktu, że teraz w Bierhalle podają piwo w kufelkach z BrowArmii
                    Maggyk, ja od dawna wiem (a zwłaszcza po ostatnim Zlocie), że Ty to ZŁA kobieta jesteś .
                    Żeby nie było OT, uprzejmie donoszę, że dzisiaj na własnym organizmie sprawdzę, czy w dalszym ciągu myli "im" się szkło .

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      #25
                      Fantastyczne piwo, treściwe i bardzo smaczne !
                      Wspaniały smak, barwa i piana, utrzymująca się bardzo długo, sprawia, że z chęcią się po nie sięga. Byłem wczoraj, wypiłem trzy duże kufle i będę tam także dzisiaj, bo pewnie do piątku śladu po Marcowym nie będzie.

                      Na szczęście są już w piwnicy dwie gotowe warki, a od dziś 4/11 robiona jest następna. Marcowe jest według mnie drugim najlepszym piwem z Bierhalle. Pierwsze miejsce cały czas zajmuje Kożlak.

                      Brawo Krzysztofie i Mateuszu....uwarzyliście coś wspaniałego Gratulacje !!
                      pozd

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        #26
                        To piwo ma wszystkie atrybuty marcowego - bursztynową barwę, trwałą pianę, słodowy zapach, treściwość, rozgrzewanie od środka, smak słodowo delikatnie karmelowy po prostu pyszne.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • mrkowal
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 155

                          #27
                          to prawda znowu mistrzostwoświata, mniam, mniam
                          Ultima forsan

                          Comment

                          • Cannabee776i99
                            Senior
                            • 08-2009
                            • 658

                            #28
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Ciemny bursztyn, lekko mętne. Głęboki i intnsywny kolor. [5]
                            Piana: Drobniutka, wysoka, osadzająca się na szkle i zostająca do końca picia. [5]
                            Zapach: Słód z lekkim karmelem. Intensywny i przyjemny. [5]
                            Smak: Przeważa słód, ale jest i lekki posmak karmelowy, do tego przyjemna goryczka na wykończeniu. Dobrze znilansowany. Piwo jest bardzo smaczne. [5]
                            Wysycenie: Trochę za wysokie. Siadało na żołądku i czułem je jeszcze kilkadziesiąt metrów po opuszczeniu przybytku. [4]
                            Opakowanie: Firmowy kufelek. [5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [4.95]

                            Comment

                            • Lubiepiwo90
                              Senior
                              • 11-2010
                              • 113

                              #29
                              Pite niedawno Marcowe utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepszy wyrób Bierhalle. Piękna piana, bursztynowa barwa, wyraźna słodowość tworzy klasyczne piwo marcowe.
                              "nie traćcie ani sekundy, zmarnowany jest czas, którego nie spędzacie w gospodzie", Ladislav Klima "Tragikomedia ludzka"

                              Comment

                              • purc
                                Senior
                                • 02-2009
                                • 650

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lubiepiwo90 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pite niedawno Marcowe utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepszy wyrób Bierhalle. Piękna piana, bursztynowa barwa, wyraźna słodowość tworzy klasyczne piwo marcowe.
                                Zgadzam się w 100% /podobnie jak w 2009/. Pite w Arkadii , a dziś w domu z bączka /niestety 30 zł za 6-pak, ale zdecydowanie warto/ , smakowało fantastycznie. Piana wzorcowa, gęsta i własciwie niezniszczalna; w smaku słodowość , ale fenomenalnie lekka i aromatyczna.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎