Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Warszawa, Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    #31
    Z wiadomych powodów zmuszony byłem wziąć bączki do domu...
    Jedyne, co można by (bardzo delikatnie) skrytykować, to to, że chyba ciut jest przegazowane.
    No i co do opakowania, moźna byłoby postarać się o ciekawsze wzornictwo, zamiast tej "etykiety zastępczej" .
    Ale piwo: PYCHA!

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #32
      Pite w Bierhalle Nowy Świat. Bardzo smaczne piwko, piekny owocowy zapaszek i takiż sam smak przykryty na końcu przyjemną chmielową goryczką. Jak dla mnie (z tch piw które piłem - weizen, pils i marcowe) - zdecydowanie najlepsze piwko z tej knajpy. Palce lizać. Super!
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4577

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasno złoty, zbyt jasny jak na marcowe. Mocno mętne. [3.5]
        Piana: Przy podaniu na 1 cm, gęsta, drobniutkie bąble poprzetykane większymi. Opadła bardzo szybko, pozostał dziurawy kożuszek ale dość gęsta "firanka" na ściankach. [3.5]
        Zapach: Niezbyt wyraźny, słodowy z piwniczną nutą drożdżową. [3.5]
        Smak: Jak na ekstrakt 13,7° piwo jest dość lekkie. Są wytrawne nuty owocowe z łagodną słodową podbudową, goryczka bardzo delikatna ledwo wyczuwalna w tle. Nic specjalnego nie da się tu wyczuć, smakowo bardzo uśrednione. [3]
        Wysycenie: Niskie, ale akurat ja takie lubię. [4]
        Opakowanie: Pękaty kufelek firmowy 0,4 l, minus za brak podkładki. [4]
        Uwagi: Pite pierwszy raz od 3 lat zupełnie nie przypominało dawnego pysznego i treściwego Marcowego. Za 4,50 zł/0,4 l na promocji ujdzie ale zachwytów nie powoduje.

        Moja ocena: [3.35]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9735

          #34
          Ostatnio wypiłem w BH "Lemingrad", a nawet wziąłem na wynos.
          Piwo smaczne, naprawdę polecam, jednak w wersji butelkowej po otwarciu mój nos zaatakowały warzywka... Ale, jak "zapach" uleci, śmiało pić można .

          Comment

          • mrkowal
            Senior
            • 03-2009
            • 155

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            Ostatnio wypiłem w BH "Lemingrad", a nawet wziąłem na wynos.
            Piwo smaczne, naprawdę polecam, jednak w wersji butelkowej po otwarciu mój nos zaatakowały warzywka... Ale, jak "zapach" uleci, śmiało pić można .
            Panie Pancernik. Piwko przed dziewiątą? Ładnie to tak w godzinach pracy? Przynajmniej, oczywiście niektórzy o tej porze są w pracy i nie mogą. Może Pan akurat może
            Ultima forsan

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4577

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Ostatnio wypiłem w BH "Lemingrad", a nawet wziąłem na wynos.
              Lemingrad w Bierhalle?? Przecież to piwo warzy Bazyliszek, coś ci się Pancerny z rana nie pokićkało? Może ty byłeś w Piw Paw bo tam 24 h czynne i Bazyliszków zawsze z 10 rodzajów jest.
              Last edited by dadek; 18-12-2015, 03:29.

              Comment

              • yoda79
                Senior
                • 01-2013
                • 861

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                Lemingrad w Bierhalle?? Przecież to piwo warzy Bazyliszek, coś ci się Pancerny z rana nie pokićkało? Może ty byłeś w Piw Paw bo tam 24 h czynne i Bazyliszków zawsze z 10 rodzajów jest.
                Dadek Pancernikowi o Wilanów chodzi

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9735

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dadek Pancernikowi o Wilanów chodzi
                  Sorka. Za mało klarowny wywód.
                  Dzięki. Za wyklarowanie wywodu.

                  Na marginesie, każda wizyta w tym sztucznym mieście powoduje u mnie wrażenie, jakbym miał na sobie zapiętą pod szyję przyciasną poliestrową koszulę...

                  Comment

                  • Warzywo
                    Senior
                    • 08-2016
                    • 955

                    #39
                    Piwo kupione w ramach promocji majówkowej (własne naczynie = 1 litr za 8 zł). Piwo bardzo dobre, klasyka marcowego. Nie ma się co rozpisywać, trzeba pić

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎